Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a bizonyíték a nők pénzéhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a bizonyíték a nők pénzéhességére? Most ezzel a kísérlettel lebuktattam őket, lerántottam a leplet?

Figyelt kérdés

Végeztem egy olyan kísérletet egy vidéki nagy városban, nevezetesen is Miskolcon, ahol köztudott, hogy az IT-sek keresnek torony magasan a legjobban, viszont sok a szalagmunkás akiket nem fizetnek jól.

Na a kísérlet az volt, hogy 30 éves fénykép nélküli férfiként regisztráltam úgy, hogy azt írtam ki, hogy mérnök informatikus végzettséggel szoftverfejlesztő vagyok. Az előfizetett nőknek megjelenik minden új regisztrált pali, páran vetnek egy pillantást a fénykép nélküliekre is, abban bízva hogy csak azért nincs még fent képe mert még csak most regelt. Ezt a fiktív profilt is megtekintették jó páran és azoknak a fele (!) kedvencnek is jelölte. Ami azt jelenti, hogy a továbbiakban is láthatja az illetőt ha tölt fel képet, valamint a férfi kap egy értesítést arról, hogy XY nő kedvencnek jelölte.

Ugyanezt a kísérletet megcsináltam egy 30 éves szintén kép nélküli regisztrációval, csak az adatlapomon az szerepelt, hogy a Robert Bosch-nál vagyok operátor pozícióban. Ugyanannyian megtekintették a profilt regisztráció utáni napokban, de SENKI azaz 0 nő jelölt kedvencének!! :D


Na megvan akkor a megcáfolhatatlan bizonyíték? A nők valóban a pénzre hajtanak? Másképp egy hogy a fenébe lehetne tisztázni, ha abból indulunk ki, hogy a nők nem pénzéhesek?



2022. aug. 27. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kérdező én annyit mondok, hogy 5 év után sem keresem meg Miskolcon a nettó 400-at IT-sknént, Pesten ezt egy kezdő is megkapja. Ellenben nem egy sormunkás ismerős keres 300 felett (igaz ebben túlóra jócskán van). Szóval álmodozz tovább :)
2022. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
26%

A nők arra hajtanak, hogy utaztasd és etesd őket, ennyi. Én tavaly mikor elkezdtem az egyetemet (mester, szóval már bőven 20as éveinkben voltunk), hónapokig próbáltam valamit kialakítani az egyik évfolyamtársammal, akivel tök jóba is lettem, majd egyik pillanatról a másikra ghostolt, nem írt vissza semmit. Nemrég láttam, hogy párizsban utazgat valami csávóval, luxuséttermekbe járkál, új teló stb. Egy másik ismerősöm évekig szingli volt, majd hirtelen olyan pasit talált magának, aki elvitte több hétre Londonba.

Szóval aki meg tudja nekik teremteni azokat a feltételeket, amiket elvárnak, azoknak van esélyük.

2022. aug. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 Mathus ***** válasza:
73%

#72: "új teló" ezt hogy vetted le? másrészt írta, hogy az embere vett egy új telefont neki? magának nem tud venni, meg nincs tizenpárezer forintja repjegyre? írd már meg, hogy melyik az a "luxusétterem".

gyomrom felfordul tőled, hímsoviniszta, toxikus, nárcisztikus féreg.

ha még egyedül élnék simán utazgatnék én is, meg vinném a barátaimat is. jó is hogy van társadalmi evolúció, így a fajtád nem tud szaporodni.

2022. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
66%

Én is ismertem egy kicsit zárkózott lányt. Probàltam vele ismerkedni. És úgy tudtam mások is. Mindenkit lerázott hogy az életébe nem fér vele most egy kapcsolat senkivel. Eltelt 2 hónap és nézem a facebookját hogy itt nyaral - ott nyaral valami gazdagnak látszó hapsival. Kicsit jobban rá kerestem a pasasra és valami több 100 milliót érő vállakozása van. Saját luxus hajója meg ilyenek.


Szóval a lány nem nem akart ismerkedni senkivel, hanem megvárta még horogra akad egy kő gazdag aki mellett munka nélkül ingyen élhet!

2022. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 Mathus ***** válasza:
77%

#74: "valami több 100 milliót érő vállakozása van"

melyik kft az, hadd okosodjunk mester? miben ér több százmilliót? jogdíjban? ingatlanban? forgóeszközben? gondolom onnan tudsz hozzávetőlegesen pontos számot, hogy lekérted a cég(ek) mérlegét.

én egy nagy pénzügyi cégnél dolgozom, a tulajdonosok résztveszenek a napi működésben, és maximum egy-egy hétre mennek nyaralni (nyilván nem a Bükkbe). de nem sokszor, meg nem hetekre engedik ki a kezükből a céget. és nincs luxushajó, meg miatököm, mert az viszi a pénzt.

szóval hímsoviniszta lúzer incel, szerintem találj ki jobb kamut.

2022. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
17%
Az utazás tényleg sokat számít, a legtöbb csaj facen vagy instán nem olyan képet rak ki, hogy otthon napozik a kertben... Na meg a puncs.hu-n is külön topikja van a hová szeretnél utazni résznek, és azt a részt rendesen kitöltik a csajok :)
2022. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
18%

75


Googleval keresetem rá és kijött valami cég infós oldal. A tulajdonosok nevével és az évi becsült bevétellel.

2022. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
82%
Azt a pénzt inkább magamra költöm. :)
2022. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
100%

Megtudtuk, hogy egy nőnek csak akkor van telefonja és csak akkor utazik, ha valaki kifizeti neki.

Hülyegyerek

2022. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
100%
nyilvánvaló.
2022. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!