Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a bizonyíték a nők pénzéhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a bizonyíték a nők pénzéhességére? Most ezzel a kísérlettel lebuktattam őket, lerántottam a leplet?

Figyelt kérdés

Végeztem egy olyan kísérletet egy vidéki nagy városban, nevezetesen is Miskolcon, ahol köztudott, hogy az IT-sek keresnek torony magasan a legjobban, viszont sok a szalagmunkás akiket nem fizetnek jól.

Na a kísérlet az volt, hogy 30 éves fénykép nélküli férfiként regisztráltam úgy, hogy azt írtam ki, hogy mérnök informatikus végzettséggel szoftverfejlesztő vagyok. Az előfizetett nőknek megjelenik minden új regisztrált pali, páran vetnek egy pillantást a fénykép nélküliekre is, abban bízva hogy csak azért nincs még fent képe mert még csak most regelt. Ezt a fiktív profilt is megtekintették jó páran és azoknak a fele (!) kedvencnek is jelölte. Ami azt jelenti, hogy a továbbiakban is láthatja az illetőt ha tölt fel képet, valamint a férfi kap egy értesítést arról, hogy XY nő kedvencnek jelölte.

Ugyanezt a kísérletet megcsináltam egy 30 éves szintén kép nélküli regisztrációval, csak az adatlapomon az szerepelt, hogy a Robert Bosch-nál vagyok operátor pozícióban. Ugyanannyian megtekintették a profilt regisztráció utáni napokban, de SENKI azaz 0 nő jelölt kedvencének!! :D


Na megvan akkor a megcáfolhatatlan bizonyíték? A nők valóban a pénzre hajtanak? Másképp egy hogy a fenébe lehetne tisztázni, ha abból indulunk ki, hogy a nők nem pénzéhesek?



2022. aug. 27. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
97%

48

Nem pénzéhség, hogy a saját társadalmi osztályunkból választunk párt.

Egy magas, jóképű, kidolgozott testű férfi sem lesz felszínes attól, hogy nem egy Varga Irénnek kéri meg a kezét.

Térjetek napirendre efölött.

2022. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
98%

48

Ja. Ok! Akkor az vagyok, vállalom! Nekem sokkal jobban tetszik egy biztos egzisztenciával rendelkező IT.s, mint egy csóró lúzer pasi, aki operatorkent dolgozik! Van egy 140 kg.os szingli barátnőm, ő is operator, mit szólsz hozza? Ja nem kéne? Azért mert felszines vagy!

2022. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
100%

"és a 4-es ülésen a szép lányok nem ültek mellém - kíváncsiság képen az egyszerű ruhámat márkásra cseréltem, és egyből jöttek a kérdések: "Szabad ez a hely?" és láss csodát, még beszélgetni is elkezdtek velem..."


Oh, szóval csak a szép lányok érdekelnek, de csodálkozol, hogy a szép lányoknak a jól öltözött pasik tetszenek? Jó Isten, gyere le!

2022. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
87%

"És miért nem tudnál felnézni rá, mondjuk a személyisége vagy egyéb tulajdonságai miatt?


Azért mert pénzéhes vagy?"


Bocs, de nem ismerkedem betanított munkásokkal. Lehet megsértődni, hisztizni. Nem ilyen körökben mozgok és nem is akarok.


Másrészt, miért kéne elhinni a kis mesédet? Inkább képzeletbeli kísérlet volt ez.

2022. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
97%

25 és 27- nek!


Én tudok jobbat:D


Reninek tetszik Feri és Gábor, nem érdekli melyiknek milyen munkája és mennyi pénze van, nehéz választani kettejük között, így kicsikét elszórakozik mind a kettővel és a végén mindegyik repül szépen Józsi miatt, aki érdemben lépett afelé, hogy Renit magának tudhassa. ;)


Gábor és Feri meg mehetnek együtt iszogatni és elgondolkodni, hogy mit csináltak rosszul, hogy egyikőjüké se lett Reni. XD 💣

2022. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
97%
És azt a következtetést miért nem vontad le, hogy a tanult, szorgalmas férfiakat választják, nem pedig azt, aki lusta volt képezni magát és feltehetően agyilag sem egy nagy eresztés?
2022. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
98%

56

Mert itt folyamatosan megy a képmutatás, illetve mindenkinek van egy segédmunkás ismerőse, aki bárkit lepipál a Magyar Tudományos Akadémiáról...

2022. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
6%

"Oh, szóval csak a szép lányok érdekelnek" - Nem csak a szép lányok érdekelnek, de feltűnt, hogy ők nem ülnek mellém...


"csodálkozol, hogy a szép lányoknak a jól öltözött pasik tetszenek?" - Na ugye hogy a pénzről szól :D Mindkét póló, farmer egyforma (tiszta, frissen mosott, nem fakult, egy anyag), mondhatni "jól öltözött", csak az egyiken más a felirat ami miatt nem 2 ezer, hanem 17 erez...

2022. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem csak a szép lányok érdekelnek miért tűnt fel hogy nem ülnek melléd? Miért fáj hogy nem ülnek melléd?
2022. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
20%

"miért tűnt fel hogy nem ülnek melléd?" - Az azért elég feltűnő, mikor a vonat folyosón elmegy mellettem, a 3 üres helyre néz, majd rám, és inkább továbbmegy...


"Miért fáj hogy nem ülnek melléd?" - Süt a tekintetükről a megvetés, lenéznek, hogy biztos valami lúzer vagyok (mert láthatóan nincs pénzem).

2022. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!