Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a bizonyíték a nők pénzéhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a bizonyíték a nők pénzéhességére? Most ezzel a kísérlettel lebuktattam őket, lerántottam a leplet?

Figyelt kérdés

Végeztem egy olyan kísérletet egy vidéki nagy városban, nevezetesen is Miskolcon, ahol köztudott, hogy az IT-sek keresnek torony magasan a legjobban, viszont sok a szalagmunkás akiket nem fizetnek jól.

Na a kísérlet az volt, hogy 30 éves fénykép nélküli férfiként regisztráltam úgy, hogy azt írtam ki, hogy mérnök informatikus végzettséggel szoftverfejlesztő vagyok. Az előfizetett nőknek megjelenik minden új regisztrált pali, páran vetnek egy pillantást a fénykép nélküliekre is, abban bízva hogy csak azért nincs még fent képe mert még csak most regelt. Ezt a fiktív profilt is megtekintették jó páran és azoknak a fele (!) kedvencnek is jelölte. Ami azt jelenti, hogy a továbbiakban is láthatja az illetőt ha tölt fel képet, valamint a férfi kap egy értesítést arról, hogy XY nő kedvencnek jelölte.

Ugyanezt a kísérletet megcsináltam egy 30 éves szintén kép nélküli regisztrációval, csak az adatlapomon az szerepelt, hogy a Robert Bosch-nál vagyok operátor pozícióban. Ugyanannyian megtekintették a profilt regisztráció utáni napokban, de SENKI azaz 0 nő jelölt kedvencének!! :D


Na megvan akkor a megcáfolhatatlan bizonyíték? A nők valóban a pénzre hajtanak? Másképp egy hogy a fenébe lehetne tisztázni, ha abból indulunk ki, hogy a nők nem pénzéhesek?



2022. aug. 27. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
27%

38


Akkor neked egy aranytojó tyúk kell, nem szerelem kell.


Régen egy nő és férfi is keményen dolgozott hogy együtt lakást vegyenek és felépítsék a jövőjüket. Ma már eljutottunk oda hogy az adott férfi teremtsen meg egyedül mindent és utána keressen egy partnert akinek semmit nem kell csinálni.

2022. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
16%

Hasonló tesztet én is csináltam, vonattal járok dolgozni, és a 4-es ülésen a szép lányok nem ültek mellém - kíváncsiság képen az egyszerű ruhámat márkásra cseréltem, és egyből jöttek a kérdések: "Szabad ez a hely?" és láss csodát, még beszélgetni is elkezdtek velem...


Ebből jön a második teszt, amikor megkérdezik mivel foglalkozom, és bemondom: "Mindig mással, most megyek lakást festeni." Ekkor jön az "Aha." és elkezdi nyomkodni a telefonját...

De ha azt mondom: "Az egyik lakásomat megyek kifesteni." Na akkor jönnek a kérdések, hogy hol van a lakás, és egyből figyel rám a lány...


Összegezve igen, a nők a pénzre hajtanak... de amúgy ez nem baj, egyszerű evolúció, a férfi keressen pénzt, és lesz megfelelő barátnője (vagy üljön otthon, tartsa el az anyja, és siránkozzon, ha ez neki jobb...)


Az intelligencia / képzettség meg szubjektív, lehet, hogy a diplomás olvasott szépirodalmat, vagy tudja mi Azerbajdzsán fővárosa, de egy kocsiaksit se tud kicserélni, azaz a való életben full életképtelen.

31/F (ingatlankereskedő, átlag nettó 2.2 milla/hó)

2022. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 A kérdező kommentje:

A többi válaszra reagálva pedig: le vagyok döbbenve. És még engem néznek hülyének.

Ha nem pénzéhesek a nők, MIÉRT részesítik előnyben a pénzes férfit pusztán azért mert pénzes? Ez a pénzéhesség definíciója...

Egy operátor srác is lehet ugyanolyan rendes ember, semmi nem indokolja ennek az ellenkezőjét. Mégis egyetlen egy nő sem jelölte kedvencnek és nem is kíváncsi rá hogy él vagy hal, bezzeg a nettó 1 milliós IT-re a nők fele kíváncsi kapásból.

Ez a lakni kell valahol, enni kell valamiből duma ez meg mi? Ezt úgy írja mindenki, mintha valami arab országban élnénk ahol a nők nem is dolgozhatnak. Ha a nő is dolgozik akkor meg lehet úgy élni, és a nő is törekedhet arra hogy több pénzt keressen, semmi nem tiltja azt sem, hogy a nő keressen többet a családban, mert miért tiltaná?

Vagy akkor mi van? A nők azt várják, hogy egy férfi tartsa el őket?

2022. aug. 27. 15:41
 44/90 anonim ***** válasza:
75%

41

Egyrészt dolgozom, (nem tul jo fizetésert, netto 550) másrészt, mit ertesz, "semmin"? Csak mert, a házimunka 100%at en látom el! Felezhetnénk, de akkor ő kevesebbet dolgozna jóval, és kevesebb lenne a bevételünk is jóval!

2022. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
59%

36 tűpontos.


Amíg van akkora egó egy férfi segge alá rakva, hogy a saját korosztályát lenézze, mert csak huszonévesekre keményedik meg közepesen a kókatag bohóc, addig miért ne akarná magát bebiztosítani egy nő anyagilag a feszes valagakért lelépdelő szarkupacok korában? Érje meg már nekik is, hogy valaki fizet egy vaskos gyerektartást, ha már meg vannak csalva, ott vannak hagyva és elhasználhatónak vannak kezelve a koruk miatt vagy azért, mert kihordták annak a gyerekét, aki ezt teszi velük.

2022. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy nagyon egyszerű a dolog.

Én például nem szeretem az anyagias nőket, ezért nem is kezdek ilyen típusú nőkkel.

Nem tudnunk mit csinálni egy ilyen helyzettel, el kell fogadni hogy van sok nő akinek fontos a státusz és a pénz, és eldöntheted hogy megakarsz nekik felelni, vagy pedig éled az életed, és keresel egy hozzád hasonló kedves, aranyos lányt.

Én inkább maradok halálom napjáig egyedül, minthogy ilyen nővel legyek párkapcsolatban :)

2022. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
100%

43

Miért, nem pénzből veszel házat? Nem abbol tankolsz? Nem abbol veszel kaját???? Amugy meg, nem tudnék felnézni egy nálam kevesebbet kereső férfira, noha nem keresek jól, ahogy írtam!

2022. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 A kérdező kommentje:

És miért nem tudnál felnézni rá, mondjuk a személyisége vagy egyéb tulajdonságai miatt?

Azért mert pénzéhes vagy?

2022. aug. 27. 16:03
 49/90 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, a megszólalásaid által szerintem bebizonyosodott, hogy nem a fizetésed miatt vagy egyedülálló.
2022. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
13%
Az összes nő a pénzre meg a külsőségekre hajt. Ha nem lennénk ilyen punci függők akkor megvetnénk a nőket a viselkedésük miatt.
2022. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!