Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a bizonyíték a nők pénzéhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a bizonyíték a nők pénzéhességére? Most ezzel a kísérlettel lebuktattam őket, lerántottam a leplet?

Figyelt kérdés

Végeztem egy olyan kísérletet egy vidéki nagy városban, nevezetesen is Miskolcon, ahol köztudott, hogy az IT-sek keresnek torony magasan a legjobban, viszont sok a szalagmunkás akiket nem fizetnek jól.

Na a kísérlet az volt, hogy 30 éves fénykép nélküli férfiként regisztráltam úgy, hogy azt írtam ki, hogy mérnök informatikus végzettséggel szoftverfejlesztő vagyok. Az előfizetett nőknek megjelenik minden új regisztrált pali, páran vetnek egy pillantást a fénykép nélküliekre is, abban bízva hogy csak azért nincs még fent képe mert még csak most regelt. Ezt a fiktív profilt is megtekintették jó páran és azoknak a fele (!) kedvencnek is jelölte. Ami azt jelenti, hogy a továbbiakban is láthatja az illetőt ha tölt fel képet, valamint a férfi kap egy értesítést arról, hogy XY nő kedvencnek jelölte.

Ugyanezt a kísérletet megcsináltam egy 30 éves szintén kép nélküli regisztrációval, csak az adatlapomon az szerepelt, hogy a Robert Bosch-nál vagyok operátor pozícióban. Ugyanannyian megtekintették a profilt regisztráció utáni napokban, de SENKI azaz 0 nő jelölt kedvencének!! :D


Na megvan akkor a megcáfolhatatlan bizonyíték? A nők valóban a pénzre hajtanak? Másképp egy hogy a fenébe lehetne tisztázni, ha abból indulunk ki, hogy a nők nem pénzéhesek?



2022. aug. 27. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
93%

20


Nem mindenki insta modell vagy aranyos, cuki. Mellesleg, ha lemosod róluk a kiló sminket, akkor könnyen lehet, hogy egy aranyos, cuki lányt kapsz.

2022. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
100%

20

Itt nemcsak pénzről van szó.

Hatalmas félreértés, hogy a nők többségének effektíve pénz kell.


A diploma, a végzettség, a státusz ezer más dologról beszél az anyagiakon túl. Beszél az intelligenciáról, az elkötelezettségről, az életmódról, a társaságról, a kultúrkörről, a szocializációról, a személyiségről vagy akár a családi háttérről.


Tudom, hogy itt a Gyakorin az emberek fele szerint mindenki hülye, aki nem diplomás, a másik fele meg simán elképzelhetőnek tartja, hogy a kukásember legalább olyan intelligens, mint az alkotmánybíró. Persze most túlzok, rengeteg normális ember írogat ide, de megvan ez a két szélsőséges narratíva.


Szerintem a végzettség és a folgalkozás igenis rengeteget elárul az emberről. Voltaképpen többet, mint a külső, amit sokkal szűkebb határok közt lehet változtatni.

2022. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
9%

21#:Ez nem igaz, mert aki így él és ilyen módon van jelen a közösségi médiában, az árulkodik a jelleméről.

Nem gondolnám hogy aki képeket rak ki magáról amin kihangsúlyoz bizonyos testrészeket, vagy ugye kiteszi amilye van, hogy az egy aranyos , cuki lány lenne.

2022. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 anonim ***** válasza:
95%

Főnökömnek nincs diplomája, nem beszél idegen nyelven, egy érettségije van, meg valami OKJ-s fél éves tanfolyama.


Amit én tudok, hogy kb. 10 milliót keres havonta, (ez kb. olyan mint amit a híradóban is hallani lehet, hogy egy politikus 1 millát keres) szóval többet.


De szerencsés mert úgyahogy jóképű.


Nem a végzettséget fogják nézni. Az egyszer biztos.

2022. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez tényleg bizonyítja milyen számító és anyagias a legtöbb nő!


Reninek udvarol Gábor és Feri. Gábor szimpatikusabb neki mert ő állatvédő. Átsegíti a idős nénit a zebrán. Viszont csak 309 ezret keres. Ott van Feri aki több millió bevételt keres a cégével. Emberileg erőszakos, lenézi a szegényeket, bántja a butább dolgozóit. Még a személyes titkárnőjével is eroszakoskodik szexuálisan. Ha nem tetszik a titkárnőnek akkor kirúgja.


Reni melyik férfit fogja választani? Persze hogy a milliomos durva embert a Ferit.


És ezek után mondjatok hogy Reni nem haszonleső.

2022. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
98%

Az egy városra korlátozódó mintán belül is azokat tesztelted, akik fenn vannak a társkeresőn. Ezen belül azokat, akik a frissen regisztráltakra vadásznak, vagyis még egy ennél is szűkebb halmazt, akik a kép nélkülieket is megnézik.

Na, ennek a fele döntött úgy, hogy az egyetlen értékelhető adat alapján figyelőlistára tesz.


Hibás mintavétellel hibás lesz az eredmény is.

2022. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
92%

25

Reni hasznoleső, de egyáltalán nem reprezentatív. Ennyit erről.

2022. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
100%

22#: Ezzel sem értek egyet.

Emlékszel arra a hírre amiben a milliárdos cég ügyvezetője elment inkább árufeltöltőnek mert nem bírta már tovább csinálni?

Soha nem szabad előítéletesnek lenni, mert nem tudod hogy ki ő valójában.

2022. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
100%
egy operálónak is lehet sok pénze. Mondjuk csak mellékállás nála az operálás.
2022. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
92%

28

Hagyjuk ezt...

Ha szerinted nem jelenthető ki, hogy az árufeltöltők átlagos intelligenciája alacsonyabb, mint mondjuk az idegsebészeké, akkor tényleg nincs miről beszéljünk. Akkor tényleg mindent is el lehet relativizálni, és egyetlen általános érvényű kijelentést sem tehetünk, mert valaki mindig guberál egy ellenpéldát.

2022. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!