Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a bizonyíték a nők pénzéhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a bizonyíték a nők pénzéhességére? Most ezzel a kísérlettel lebuktattam őket, lerántottam a leplet?

Figyelt kérdés

Végeztem egy olyan kísérletet egy vidéki nagy városban, nevezetesen is Miskolcon, ahol köztudott, hogy az IT-sek keresnek torony magasan a legjobban, viszont sok a szalagmunkás akiket nem fizetnek jól.

Na a kísérlet az volt, hogy 30 éves fénykép nélküli férfiként regisztráltam úgy, hogy azt írtam ki, hogy mérnök informatikus végzettséggel szoftverfejlesztő vagyok. Az előfizetett nőknek megjelenik minden új regisztrált pali, páran vetnek egy pillantást a fénykép nélküliekre is, abban bízva hogy csak azért nincs még fent képe mert még csak most regelt. Ezt a fiktív profilt is megtekintették jó páran és azoknak a fele (!) kedvencnek is jelölte. Ami azt jelenti, hogy a továbbiakban is láthatja az illetőt ha tölt fel képet, valamint a férfi kap egy értesítést arról, hogy XY nő kedvencnek jelölte.

Ugyanezt a kísérletet megcsináltam egy 30 éves szintén kép nélküli regisztrációval, csak az adatlapomon az szerepelt, hogy a Robert Bosch-nál vagyok operátor pozícióban. Ugyanannyian megtekintették a profilt regisztráció utáni napokban, de SENKI azaz 0 nő jelölt kedvencének!! :D


Na megvan akkor a megcáfolhatatlan bizonyíték? A nők valóban a pénzre hajtanak? Másképp egy hogy a fenébe lehetne tisztázni, ha abból indulunk ki, hogy a nők nem pénzéhesek?



2022. aug. 27. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
100%

60

üldözési mániád van

2022. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 Mathus ***** válasza:
90%

a kérdésre és a nemokosok kedvéért: ezért kell az egyetemről összejönni valakivel, azonos szak, azonos érdeklődés, azonos karrierút. és aztán nem a vác-bp zónázón, meg a gyakorin okoskodni, hogy ki miatt sz*r az élet, #másahibás.

ja, ahhoz egyetemre is kellett volna járni kérdező.

2022. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 Mathus ***** válasza:
87%

"amiből látszik az anyagi helyzeted"

ezt az incel for dummies-ben írták?

2022. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg mi a gond?

Keress olyan nőt, akit a poénzed érdekel. Miért fáj neked, hogy más meg tanult, képzett párt akar?

2022. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
11%

Nincs gond, csak válaszoltam a kérdésre :)


"Miért fáj neked, hogy más meg tanult, képzett párt akar?" - Nem fáj, de ez másodlagos, a pénz a lényeg (ez esetben a két dologból következik).


"Keress olyan nőt, akit a poénzed érdekel." - Épp azon vagyok, szeretnék már gyereket, egy vörös, szeplős kislányt, mert az olyan aranyos, jól mutat meg minden, hmmm, kell hozzá egy eredeti vörös hajú barátnő... miért érzem, hogy sikerülni fog?! Tudod, minden gazdag embernek van valami drága hobbija :)

2022. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 Mathus ***** válasza:
90%

#65: az ingatlaneladások jutalékából a LOCKDOWN alatt megháromszoroztad a megtakarításaidat (a matek márcsak azért is sántít, mert 40-ről 100-ra az 60, te pedig állításod szerint 2M-t keresel - 24x2 az 48)? nekem van ingatlanos ismerősöm, aki irodavezető, és NINCSENEK ilyen pénzek. br. 0.3-0.5 jutalékokkal (minusz költség) ~1MrD forgalmadnak kellene lennie/hó (a kovid miatti lezárások alatt is).

vonattal meg azért jársz, mert kedvelted a Thomas a Gőzmozdonyt, véletlenül sem autóval, amivel majd furikázod az ügyfeleket a címekre. melyik egyetemre járnak azok a lányok az elővárosin, most hogy továbbra is hibrid oktatás van (és marad is)?

egyre több sebből vérzik az estimese, incel.

2022. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
96%

68

És mi lesz, ha nem az anyuka génjeit örökli?

Csak mert a családunkban a második gyerek lett vörös, szeplős, az első a másik szülőtől örökölt.


Azért 100 millió nem olyan nagy gazdagság, hogy szórni lehessen és luxus életet élni.

2022. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
17%

#69 Így van, rengeteget segített a covid, majd 2 év alatt 40-ből 100 feletti összeg lett (tisztán nettó). Erre még jött egy háború (ami kezdetben nem segített, de már kezd alakulni), és jön még egy válság, aminek 100-al nekimegyek, huhuhú! 2024-ben ebből már kasza lesz...

Amúgy megveszem, felújítom, aztán eladom, tehát nem a 3 %-ra hajtó ingatlanügynök vagyok, itt a különbözet után fizetek elvileg 15% szja-t...


Ja és nem szerettem a Thomas mesét, vonattal azért járok, mert utálom Pestet - csak érjek oda, majd vissza minél hamarabb (ne kelljen dugóban várni, nyűglődni a benzinkúton, parkolóhelyet keresni), az ingatlanban már elvagyok, és mindent oda rendelek, nem kell autó...


"És mi lesz, ha nem az anyuka génjeit örökli?" - Semmi, lehet tovább próbálkozni :)

2022. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 Mathus ***** válasza:
86%
#71: oké incel, nem szedlek szét mégjobban, visszaolvasva a kamukat. még 10 perc és kiderül, hogy tied a spacex és a Holdról viszel cementet a Marsra.
2022. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem állja meg a helyét ne haragudj! Teszteld le a világon élő összes nőt szerintem személyesen, más módszerekkel!🙂
2022. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!