Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressek olyan vékony nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan vékony nőt akit nem zavar ha a férfi testes alkatú?

Figyelt kérdés

#Kövér férfi vékony nőt
2022. okt. 31. 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
98%
"Alig eszek, mégis hízok" - Ez aranyos. Nagyon nem mindegy, hogy az az "alig" micsoda. Feherje nelkul baszhatjatok az egeszet. Meg az se mindegy, hogy kialakult mar nalatok inzulinrezisztencia / cukorbetegseg vagy meg nem.
2022. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell éheztetni. A diéta konkrétan nem az éheztetést jelenti ha nem hogy beállítod az étrended, és ha az mellé edzel rendesen lehet súlyban nem fogsz nagy szamokat latni 1-2 honao utan mivel ahogy megy le a zsír az izom épűl fel és az sem súlytalan dolog. Remélem tudtam segíteni.
2022. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 A kérdező kommentje:
Nem anorexiás nőre várok. 50-65 kg körüli megfelelne nekem. Ha lenne női társkeresős felmérés úgy ők tuti a 60-75 kg közötti , magas, diplomás és gazdag férfiakra szűrnének.
2022. okt. 31. 09:38
 24/77 anonim ***** válasza:
86%

#16

Dehogy vagy - legalábbis neki, de ezzel úgy látom nem vesztettél sokat. Ő a jackpotot várja, hogy nulla hozzáadott értékkel majd kifogja a fullos nőt🤡

2022. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
90%
A kövérségre nincs mentség csak kifogás. Magadnak köszönheted ez az igazság. Nézz már szét a neten hogy hány 130-140 kilós ember gyúrta magát adonisszá.Ha nekik sikerült akkor neked is ugyanúgy sikerülne ha akarnád. Nem is kellene adonisz test amúgy csak egy rendes férfias kiállás,egy arányosan nagydarab csávó már sok nőnek vonzó. Ha te úgy nézel ki mint egy teleszart búvárruha akkor nem reális elvárás az hogy vékony nőt akarsz,mindenki a maga szintjén keresgéljen.Te nem ezt teszed és nem akar leesni hogy ezért nem találsz senkit. Amelyik nő vékony az jellemzően tesz is érte hogy így nézzen ki szóval nem egy lusta nemtörődöm disznó. Így teljesen más az egész életvitele mint neked,valószínűleg aktívan él,sportol,túrázgatni jár,zumbázik stb. Energikus,nem úgy mint te. Egészséges kajákat főz,nem nasizik,sörözik esténként a tv előtt.Szóval nem tudom hogy hogyan lenne összeegyeztethető az életetek ha teljesen más felfogásban élsz te mint a vágyott nőd. Na meg ott van a szex is,azt ne mondja nekem senki hogy egy elhízott ember úgy tud teljesíteni mint egy élsportoló bika. Szóval egész egyszerűen nem reális az elvárásod a nőkkel kapcsolatban..
2022. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 A kérdező kommentje:

#24


Melyik varázsgömbből olvastad ki milyen vagyok? 🤣

2022. okt. 31. 09:44
 27/77 anonim ***** válasza:
91%

Nem a cérna férfiakat szeretjük

60 kilosat persze... az egy nyolcadikos fiú

Felesleges terelned hogy nem lenne több esélyed 25 kg fogyassal mert de több lenne Csak lusta vagy Így egyedül fogsz megoregedni

Alig eszel és 120 kg vagy? Ezt ugye még te se hiszed el?

2022. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
86%
Fényevő... 😁
2022. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 A kérdező kommentje:

#25


Téged még az sem győzne meg ha ilyen gagyi műsorokat koppintva mint a big brother (vagy mi a fax volt ). 2 srácot bezarnának együtt.


Az egyik egy mai genetikas 17 éves fiú a második egy 30 éves férfi. Ugyan azt diétás étrendet kapnák mondjuk 6 hónapig. Mindkettőre rá kényszerítenék a napi edzéseket. Mindenből ugyanazt csinálnák. És utána látszana hogy míg a jobb adottságú srác jó alapotba kerülne ; addig a 30 as szerencsétlenebb típus az ég világon semmit vagy minimálisat változna külsőleg. Aztán elkezdenének kombinálni hogy a fiatal srác kapna mekis kajákat pár hétig , a idősebb lúzer meg továbbra is a szigorú diéta mellett lenne tartva. A kis srác akkor se hizna egy dekat sem vagy minimálisat. Az idősebb meg maradna ugyan olyan kover.

2022. okt. 31. 09:51
 30/77 anonim ***** válasza:
93%

#29

Az én kérdésemre is válaszolnál?

16 os vagyok

2022. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!