Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressek olyan vékony nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan vékony nőt akit nem zavar ha a férfi testes alkatú?

Figyelt kérdés

#Kövér férfi vékony nőt
2022. okt. 31. 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 A kérdező kommentje:

#50


Ez megint csak előítélet! A szüleim 50 +ig vekonyak voltak.


1,A bátyám 25 ig vékony volt

2,

Egyik nővérem egész életében vékony volt

3, a másik mint írtam mindig kövér

4, nekem változott többször de az életem nagyobb részében volt rajtam látható túlsúly.

2022. okt. 31. 11:06
 52/77 anonim ***** válasza:
95%

Számolj kalóriát pontosan mindent lemérve.

Ha pedig rád nem hatnak a fizikai törvények akkor milliárdokat kereshetnél a felfedezéssel, a "férfi akinek 1500 kaloria kell hogy 120 kg legyen", "1000 kaloria is elég az élethez" "csoda gének"

2022. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
95%

"És mint írtam születésétől fogva pufi volt. Az egész életében egyszer sem került át még a normal testsúlyba. Szóval feltételezhetően ezt örökölte, ahogyan amúgy én is. De én gyerekként vékony voltam."



De nem érted. A te logikádat veszem alapul. Ez alapján ő kövérnek született, te nem. Te elhíztál. Nem voltál mindig kövér. A te hibád.

2022. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
0%

"Mit szólsz azokhoz a nőkhöz akik ahhoz kötik a társválasztást/családalapítást hogy a férfinek legyen saját háza, autója és milliós fizetése? Miközben a szóban forgó nő egy albérletben vagy a szüleivel él. Vagy nem is dolgozik , vagy ha igen akkor ilyen 300 ezret keres.



Na szerinted ők nem képmutatóak?"


Evolúció első lecke: Van, aki megteheti és van, aki nem.


Egyrészt ha ő rosszul árazza be magát és egyedül marad cicával, kutyával és nem szaporodik és kihal a génkészletből, az már nem a te bajod.


Másrészt ő még ebben az esetben is sokkal boldogabban fog élni, mint te valaha, dugatja magát jó pasikkal, csak mindegyik annyira selejt, hogy egyiktől sem akar teherbe esni, hogy aztán egyedül maradjon a gyerekkel. Főleg, hogy az egyénnek az egyéni boldogság számít, a szaporodásnak csak társadalmi jelentősége van.


Harmadrészt az evolúción te nem tudsz változtatni. Ha 12 éve sikertelen vagy, akkor jó lenne levonni a következtetést, mert fiatalabb már nem leszel. Ha az aranykorszakban, 18 és 30 között nem sikerült, akkor utána már lefelé lejt a pálya. Férfiaknak is. Sőt, még a nagyon gazdagoknak is, egyedül akkor van ellentétes tapasztalat, ha ennyi idős korodra megszeded magas és/vagy megembereled magad és ápolatlan, igénytelen dagadékból egy sportos, intelligens, illedelmes úriemberré gyúrod magad. De akkor is csak önmagadhoz képest lesz fejlődés, hiszen a 0-hoz képest minden sikernek számít.


De a szintén sportos, intelligens, illedelmes 25 évessel szemben nem rúgsz labdába. Ahogy a nálad jómódúbb és ezért sokkal nagyobb élettapasztalattal rendelkező 30 évessel szemben sem.

2022. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
97%

Továbnra is varom a valaszt!

Ha onhibajan kivul ducinegy nő, mint te, felállna rá a f*szod?

2022. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 A kérdező kommentje:

#55


Mit izgat téged ez annyira? Mennyire duci? Képet mutass.

2022. okt. 31. 11:51
 57/77 anonim ***** válasza:
97%

Az egyik egy mai genetikas 17 éves fiú a második egy 30 éves férfi. Ugyan azt diétás étrendet kapnák mondjuk 6 hónapig. Mindkettőre rá kényszerítenék a napi edzéseket. Mindenből ugyanazt csinálnák. És utána látszana hogy míg a jobb adottságú srác jó alapotba kerülne ; addig a 30 as szerencsétlenebb típus az ég világon semmit vagy minimálisat változna külsőleg. Aztán elkezdenének kombinálni hogy a fiatal srác kapna mekis kajákat pár hétig , a idősebb lúzer meg továbbra is a szigorú diéta mellett lenne tartva. A kis srác akkor se hizna egy dekat sem vagy minimálisat. Az idősebb meg maradna ugyan olyan kover."


Remelem tudod , hogy olya 25 felett belassul az anyag csere.. ezért nem hizik annyira a tini fiu..

2022. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 A kérdező kommentje:

“Remelem tudod , hogy olya 25 felett belassul az anyag csere.. ezért nem hizik annyira a tini fiu..”


Igen, és a nők is tudjàk ezt mikor a tini testalkatot várjak 30-40 es férfiaktól is irreálisan?

2022. okt. 31. 12:11
 59/77 anonim ***** válasza:
100%
Te is azt várod a nőktől, akiknek sokkal nehezebb a zsírt ledolgozni.
2022. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
97%

Picsogás.

És te is elvárod a nőtől a tini alakot.

Képzeld ahhoz nagyon figyelni kell az étkezésre de te lusta kifogásokat kereső vagy, hozzád hasonló nő való neked, akinek a genetikatol van viziló mérete.

Picsoghattok közösen

2022. okt. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!