Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressek olyan vékony nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan vékony nőt akit nem zavar ha a férfi testes alkatú?

Figyelt kérdés

#Kövér férfi vékony nőt
2022. okt. 31. 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
95%

"évekig úgy megvontam magamtól a kalóriát hogy egy macska többet evett."


Ez a baj! Te valójában NEM tudod, hogy kell jól diétázni.

NEM szabad éhezni, mert akkor csak raktároz a szervezeted. Ezért kellene szakemberhez fordulni, aki ért ehhez.

NEM olyanra gondolok, aki állami szakrendelőben, vagy kórházban hozzád vág egy olyan diétát amit mindenkinek kinyomtatva osztogatnak. Ennek semmi értelme.

Neked egyénre szabottan, a te életmódodnak megfelelően kellene kidolgozni egy diétás menüt, ahol NEM éhezteted magad. Mert úgy csak rosszabb lesz. Amúgy valószínűleg IR-es is vagy, azért sem mozdul meg a súlyod (de ezeket ki kell vizsgáltatni).

2022. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
96%
Tehát így született, de ő tehet róla? Wtf?
2022. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
100%

A raktarozas elég áltudományos dolog, mivel a semmiből nem lehet hizni, ellentmond a természeti törvényeknek, ha nem evéstől lennének kövérek akkor az afrikaiak szét röffenének a zsirtól.

A raktarozas inkabb azt jelenti hogy szervezet 10-20% kevesebb kaloriaval is tud müködni mert hatekonyabban használja fel a keveset egy ideig, ennek ellenere, egy 120kg férfi nem fog hizni egy 1800 kcalos dietan pl.


A koplalás azert nem javasolt inkabb mert nem tarthato, eleri a sulyt de ido utan abba kell hagyni, ujra elkezd enni ahogy elotte vissza is hizott.


Szoval életmódváltás kell

2022. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
100%

A raktározás nem igaz a kövérekre. Ha van rajtam 20 kiló felesleg, nem fog a szervezetem raktározni.


[link]

2022. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 A kérdező kommentje:

#42


Tehet róla, mert igen alapból olyan szegény hogy 70 kg lenne ha fejen áll akkor is. De a lustasaga miatt meg 95 kg.

2022. okt. 31. 10:47
 46/77 anonim ***** válasza:
100%
Aha. És ezt te mint orvos állapítottad meg?
2022. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem a "raktározás" szón kell lovagolni, hanem kivizsgáltatni hogy mi az illető baja, és ahhoz mérten kialakítani egy diétát, és a hozzá kapcsolódó életmódot. Mindig van a háttérben valamilyen hormonális betegség amit kezelni is kell. Amíg nincs kivizsgálás és kezelés, addig semmi értelme a koplalásnak.
2022. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szóval van baj, az egész leírt folyamat valótlan.
2022. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 A kérdező kommentje:

#46


40 éves. És mint írtam születésétől fogva pufi volt. Az egész életében egyszer sem került át még a normal testsúlyba. Szóval feltételezhetően ezt örökölte, ahogyan amúgy én is. De én gyerekként vékony voltam.

2022. okt. 31. 10:55
 50/77 anonim ***** válasza:
100%

A rossz családi szokások öröklődnek, 130 kgs nagyi, minden unoka szét pukkad a zsirtól. Oka?

Reggeli sült szalonna, 2 karéj kenyér, sült oldalas, ebéd töltött káposzta, vacsora majonézes burgonyasaláta rántott hússal.

A majonézes burgonyasaláta meg olyan hogy sonkát és párizsit is tesz bele, még sajtot is reszel bele.

Aztán mi olyan fajták vagyunk a szövege.

NEM

Az ilyen kaják extrem kaloriadusak és mindent zsirban tocsogva extrakkal esznek

2022. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!