Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressek olyan vékony nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan vékony nőt akit nem zavar ha a férfi testes alkatú?

Figyelt kérdés

#Kövér férfi vékony nőt
2022. okt. 31. 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 A kérdező kommentje:

#65


Feltudod állítani neki? Akkor nem is lehetsz annyira dagadt kacsa.

2022. okt. 31. 14:09
 72/77 anonim ***** válasza:
100%

71

Kifejezetten a telt formákat kedveli. Dehogynem. 65 kg vagyok, 165 cm.hez!

2022. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 A kérdező kommentje:
Nem hangzik vészesnek. Ha van mellé egy értékelhető humoros személyisége is.
2022. okt. 31. 14:30
 74/77 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a 29-es kommentedre reagálva: "Ugyan azt diétás étrendet kapnák mondjuk 6 hónapig. Mindkettőre rá kényszerítenék a napi edzéseket. Mindenből ugyanazt csinálnák" - csináltak már ilyet, és a mai napig is csinálnak. Koncentrációs tábor a neve, és onnan senki nem távozott kövéren, de még csak enyhe túlsúllyal sem.


Az nem létezik, hogy kalóriadeficitben te nem fogysz, sőt hízol. Sokan azt hiszik, alig esznek, de ha egyszer mindent a mérlegre pakolnának egy hétig és megnéznék az összkalóriát, meg mondjuk a napi aktivitásukat, égne az arcuk rendesen.


Na, ennyi, mert nekem annyira mindegy, hogy te hány kiló vagy és mivel áltatod magad, csak akkora hülyeséget beszélsz, hogy muszáj volt hozzászólnom.

2022. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:

Én molett nő vagyok, és kiskorom óta duci vagyok, anyám a szeretetét mindig étellel fejezte ki, és ráadásul cukinak tartotta azt, hogy kis duci vagyok.

Nálunk mindenki hajlamos a hízásra. Aztán tinédzser lettem, kb 17-18 éves voltam mikor rosszul éreztem magam egy ideje, és kiderült hogy Hashimoto- betegségem van. Aki pajzsmirigy beteg, jóval nehezebben tud fogyni. Aztán az is kiderült, hogy cukorbeteg is vagyok... Ilyen fiatalon.

Aztán kaptam gyógyszereket, elmentem egy étkezési tanácsadóhoz, és elkezdtem egészségesen élni.

Na és ez, rohadt nehéz volt. Teljesen más egészségesen élni, mint ahogy előtte éltem, úgy ettem ahogy anyám tanította illetve etetett. Először nem is sikerült átállni, és a mai napig is nehéz.

Most folyamatosan ellenőriztetem az étrendemet, illetve folyamatosan kimérem,kiszámolom a grammokat, a kalóriát, viszont a betegségemből adódóan nagyon, elképesztően lassan fogyok.

De mindegy hogy lassan, a lényeg hogy fogyjak, már mínusz 30-kgnál tartok. Még szeretnék fogyni 20-25 kgt, akkor leszek 60-kg, 165-centihez.

Edzek is amúgy, úszok most éppen.


Na de te, mit teszel a fogyásért?

Úgy tűnik, te meg csak beteg se vagy, hidd el nehezen de letudsz fogyni, mert anyám is lefogyott, pedig ő 60-évesen kezdett fogyókúrázni, az én hatásomra...:)

Nem is a nők miatt kellene fogyni, egészségesen élni, hanem az egészséged miatt.

2022. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:

"Az egyik egy mai genetikas 17 éves fiú a második egy 30 éves férfi. Ugyan azt diétás étrendet kapnák mondjuk 6 hónapig. Mindkettőre rá kényszerítenék a napi edzéseket. Mindenből ugyanazt csinálnák. És utána látszana hogy míg a jobb adottságú srác jó alapotba kerülne ; addig a 30 as szerencsétlenebb típus az ég világon semmit vagy minimálisat változna külsőleg."


Mint kövér nő javaslom, hogy ne balf*sz tévéműsorokból tájékozódj, hanem - olyat mondok, besz*rsz - olvass a témáról. Például ajánlom a nemrég megjelent "Az elhízás titka" című könyvet, ami nekem is megvan. Eg yolyan férfi írta, aki ebből doktorált. vannak emberek, akik tényleg nem fogynak, de ha a tévéből tájékozódsz ahelyett, hogy utánaolvasnál a problémádnak, akkor annyira nem is érdekel.

2022. nov. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
Egyébként nem elsősorban étrendet kell váltani, hanem mozogni kell. Éhezni és nem mozogni hülyeség, mozogni is (!) kell. És nekem mozgásszervi problémám van, de még én is találtam fogyókúrára alkalmas tornát. Ha tényleg valami bajod van, vegyél róla könyveekt, menj orvoshoz stb.
2022. nov. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!