Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressek olyan vékony nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan vékony nőt akit nem zavar ha a férfi testes alkatú?

Figyelt kérdés

#Kövér férfi vékony nőt
2022. okt. 31. 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 A kérdező kommentje:

#30


A nem válasz is válasz. De oké.


Volt nekem elhízott nővérem. Szóval a női elhízás kapcsán előítéleteim vannak. Maximum ha együtt laknék egy ducival és látnàm hogy nem hazudik. Abban az esetben hinnék neki.

2022. okt. 31. 10:03
 32/77 anonim ***** válasza:
94%
Te is kammantasz.
2022. okt. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
96%
Súlyos kalória deficit és sok mozgás kitartóan két - három hónapig, kizárt dolog, hogy ne fogyjon valaki.
2022. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
94%

31

Ertjük, tehát a tesodnak az eletmodja miatt volt duci az alkata, neked viszont a genetikád miatt! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Soha nem kotlzonél össze egy duci nővel! És ez nem változtat a helyzeten! Neked sem allna fel a f*szod tulsulyos nőre!


A nem válasz azt jelenti, hogy pontosan tudod, hogy ugyanolyan felszines vsgy, mint a nök! Ami nem baj...csak nem ertem miert ekezed a nőket a felszinessegük miatt,

2022. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
82%

120 kg?

Te zabálsz mint egy disznó

2022. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
94%

Én 180 cm 98 kg férfi

Tartom a súlyt és mindent megeszek amit szemem megkiván, 5+ évvel ezelőtt voltam 118 is, de akkor nagyon sokat zabaltam.


Egy darabig voltam 75 kg is de nem birtam tartani olyan életvitelt jelentett dietas életmód , nagyon vonzo voltam akkor. Viszont nem ehettem akarmit, max heti 1-2 nap.


Ha te 100+ felett vagy akkor zabalsz hidd el

2022. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 A kérdező kommentje:

#34


Születésétől fogva pufi volt. Akkora súllyal jött világra mintha másfél gyerek jött volna. De igen; az életmódja volt baj. Mindig túl ette magát. Az élet során többször sikerült rövid időre rá vennem hogy legalább a szobakerékpart használja. Pár nap után mindig feladta. Ő olyan aki tehet róla hogy kövér.


Én meg mindig mozogtam és évekig úgy megvontam magamtól a kalóriát hogy egy macska többet evett. Egyszer volt hatása 24-26 éves korom között. Akkor 75 kilóra le tudtam fogyni. Aki csaj akivel épp alakulóban voltam az azt mondta kövér vagyok úgy is. 181 cm mellé. Hàt jó gondoltam és eluralkodott rajtam a depresszió.

2022. okt. 31. 10:22
 38/77 anonim ***** válasza:
100%
Sokan például nem is számolnak és panaszkodnak, vagy rosszul számolnak.
2022. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
97%

Én olyat ismertem aki a kávét nem számolta, és tejszinhabbal itta (!!!)

Vagy a cukros kólat és a napi 2 liter narancslevet se szamolta mert ugye a gyümölcs egeszseges ezert nem szamit.

Jégkrémet se számolta.

Vagy az egy adag babgulyás, az egy fél kondér volt.


Nagyon megleptek de ilyenek az emberek

2022. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
94%
Az interneten.
2022. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!