Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mennyi befolyásuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mennyi befolyásuk van arra, hogy milyen típusú férfiak próbálkoznak be náluk?

Figyelt kérdés

A nők jelentős része arra panaszkodik, hogy a próbálkozó férfiak döntő többségét azonnal kukáznia kell, mert nem ütik meg azt a mércét, amit elvárnak vagy csak simán szexet akarnak tőlük. Most igazából az elvárások nyilván sokrétűek lehetnek, mint pl külső, intelligencia, anyagiak, státusz stb.

Viszont azért szerintem valamennyire a nőn magán is múlik, hogy mit sugároz ki magáról, mert ez befolyásolja, hogy kik fognak nála kezdeményezni. Most egy nagyon elegáns, kulturált, vezető pozícióban lévő nőhöz valószínűleg nem mennek oda az útburkoló munkások, max utána fütyülnek az utcán, de ők is érzik, hogy más kategória.

Én egyszer fesztiválon figyeltem meg, hogy egyik bulisátor előtt beszélgetett egy csaj és egy srác, mikor utóbbi rácsapott a fenekére és erre a csaj kérdezte "tényleg ekkora paraszt vagy?". Most amúgy persze nem volt jogos, de azért a csaj is, ha nagyon kihívóan öltözködik, akkor mégis mit várt? Kik fognak odamenni hozzá? Az öltönyösök?



2022. nov. 16. 17:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

10

Szerintem ezt nem te döntöd el.

2022. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk a fent vázolt sztoihoz az is hozzátartozik, hogy a csaj önszántából ment ki a buliból, ahová smárolni szoktak járni legtöbben, szóval nem spontán történt. Attól függetlenül parasztság volt, de ha nem a legbizalomgerjesztőbb csávóval megy ki, akkor ezen nem kell annyira meglepődni.
2022. nov. 16. 21:04
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"Most amúgy persze nem volt jogos, de azért a csaj is, ha nagyon kihívóan öltözködik, akkor mégis mit várt? Kik fognak odamenni hozzá? Az öltönyösök?


"


Áldozathibáztatás, erőszakmítosz. Utóbbira keress rá a neten. Napi szexista kérdést olvashattuk.

2022. nov. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Jelentettem, hogy provokatív a kérdés. Nem kérek privátot.
2022. nov. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egy nőnek semmilyen esetben nem foghatod mega fenekét. Nem tahóság, hanem zaklatás, ami bűncselekmény. Ez van, akkor is, ha a férfiak szeretik ehzt relativizálni. Nem a nő hibája, ha ösztönlény valaki. És nem, nem tisztelet a nők felé, hogy odaírod, hogy tahó, aki ilyet csinál.
2022. nov. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%
Ja, és persze ha szexin öltözködsz, egy meleg nyugodtan megfoghatja a farkad eszerint.
2022. nov. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"Kik fognak odamenni hozzá? Az öltönyösök?"


Amúgy aki osztoba paraszt, az azt sem tudja felmérni, ha a nő nem az ő kategóriája.

2022. nov. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én mióta beléptem a tinikoromban elég kirívóan öltözködök, és eddig mindig elkerültek a fuckboyok. Jelenleg is egy diplomás (tudom, tudom, az nem jelent semmit sok esetben), intelligens ember a párom, aki velem tervezi a jövőjét.

De amúgy valami alapja biztos van annak, hogy kit milyen emberek találnak be, mert vannak barátnőim, akiket csak a játszmázós férfiak találnak be, meg van olyan is, akit az ilyen ötvenesek találnak meg csak, meg sorolhatnám még. Tök fura. Tőlem mindig is komolyat akart mindenki, pedig meglepően rib*ncosan öltözködök néha, és hajlamos vagyok túlszexualizálni magam.

2022. nov. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%

Valamennyire, minimálisan befolyásolható. Nyilván hosszútávú, komoly kapcsolatot, ahol számít az intelligencia és a stabil jövő, azt nem egy lepukkadt kocsmában vagy egy drogos diszkóban fogok keresni.

Ugyan nem vagyok vezető pozícióban, de remélem látszik rajtam kívülről, hogy értelmiségi vagyok. Mégis megtalálnak idióták. Mert hogy sajnos azok végzetségtől, munkától, érdeklődéstől függetlenül mindenhol lehetnek.

2022. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
16%
Nokent mondom, egy seggrecsapas utan ne tegye mar a fejet mintha megeroszakoltak volna.. ne menjen egy no fesztivalra kivetkozve ha ennyitol magaba zuhan😁
2022. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!