Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mennyi befolyásuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mennyi befolyásuk van arra, hogy milyen típusú férfiak próbálkoznak be náluk?

Figyelt kérdés

A nők jelentős része arra panaszkodik, hogy a próbálkozó férfiak döntő többségét azonnal kukáznia kell, mert nem ütik meg azt a mércét, amit elvárnak vagy csak simán szexet akarnak tőlük. Most igazából az elvárások nyilván sokrétűek lehetnek, mint pl külső, intelligencia, anyagiak, státusz stb.

Viszont azért szerintem valamennyire a nőn magán is múlik, hogy mit sugároz ki magáról, mert ez befolyásolja, hogy kik fognak nála kezdeményezni. Most egy nagyon elegáns, kulturált, vezető pozícióban lévő nőhöz valószínűleg nem mennek oda az útburkoló munkások, max utána fütyülnek az utcán, de ők is érzik, hogy más kategória.

Én egyszer fesztiválon figyeltem meg, hogy egyik bulisátor előtt beszélgetett egy csaj és egy srác, mikor utóbbi rácsapott a fenekére és erre a csaj kérdezte "tényleg ekkora paraszt vagy?". Most amúgy persze nem volt jogos, de azért a csaj is, ha nagyon kihívóan öltözködik, akkor mégis mit várt? Kik fognak odamenni hozzá? Az öltönyösök?



2022. nov. 16. 17:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nőként, ja!

Bocs, de ha 40 fokban egy fesztiválon nem bokától nyakig burkolva vagyok, akkor sincs senkinek sem joga fogdosni. Ugyanúgy, ahogy strandon sincs jogod fogdosni a másikat.

2022. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
28%

20

Értem. Szóval te nem várod el a férfiaktól a normális viselkedést meg az alapvető tiszteletet, ezért biztos nagyon szeretnek is téged. Örülj neki, és maradj csendben! Ne mondjuk már azt, hogy bárkinek a testét kedvemre tapogatni elfogadható viselkedés, ha az nem öltözött fel szerintem "megfelelően"! Tök abszurdul hangzik. Remélem más nőknek nem terjeszted ezeket a bölcsességeket!


Erről beszélek, amikor azt mondom, hogy a nők nem elég kritikusak a férfiakkal.

2022. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
24%

De igen elvarom, csak en el is varhatom mivel tisztesseges no vagyok, nem egy kivetkozos lotyo.

Fiatalabb koromban en is hordtam miniszoknyat, haspolot, ugy is kezeltek. Csak mikor rajottem hogy ez nem palya, magamba neztem, ahelyett hogy masban keresnem a hibat (pl a szemet diszno ferfiakban ahogy manapsag divat) es valtoztattam az oltozkodesemen. Lass csodat, azota szinte csak komoly szandekkak kozelednek felem.

En meg errol beszelek, mikor azt mondom a nok manapsag nem eleg kritikusak a tobbi novel.

2022. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
75%

23

Hát, szerintem meg elvárható lenne a férfiaktól meg úgy általában a felnőtt emberektől az önkontroll, nem olyan nagy dolog ez. Ha farkaséhesen bemegyek egy boltba, nem állok neki falni a péksüteményeket, hiába vannak kirakva az orrom elé, mert megtanultam, hogy ilyet nem illik csinálni. A férfiak is legyenek szívesek ezt megtanulni.

2022. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
23%
Persze, nyilvan, de mivel azt nem tudjuk befolyasolni mas hogy viselkedik, nekunk is tenni kell azert hogy elkeruljuk a helyzeteket.
2022. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
87%

"szerintem meg elvárható lenne a férfiaktól meg úgy általában a felnőtt emberektől az önkontroll"


Persze, abszolút. Ugyanakkor az ajtót sem hagyom tárva-nyitva, mert simán kirabolhatnak, hanem megteszem azt, ami tőlem függ és bezárom.

2022. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!