Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy nőnek sem? Többi lent

Figyelt kérdés
Egész életembe kudarcba fulladt a társkeresésem. Pedig próbálkoztam élőbe is szerelmet vallotam 2 nőnek. Interneten próbálkozok. Fent vagyok tàrskeresökön, de semmi match. Akivel match van azzal is megszakad a kapcsolat. Próbálkoztam átlag alatti nőtől fullosig.Ha szexet akarok az a bajuk, ha komolyat akkor meg az. Semmi nem jó senkinek, ha velem kapcsolatos. Bezzeg más pasikért oda vannak. Régen bulikba is jártam, de ott is elzavartak. Csúnya nők nem az eseteim, annyira már nem tudok leadni az igényeimből, mert én is adok magamra.Ennyire ronda vagyok??? 10-12 éve ez van! 28 vagyok. Jó lenne végleg lemondanom, hogy lesz nőm?? Nyilván ezek hatásàra, meg nem volt könnyű életem régen lelkileg sérült lettem.

2022. nov. 20. 11:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
60%

Kép nélkül is megmondom hogy csúnya vagy.

Pár csaj lekoptat az egy dolog, nem tetszhetünk mindenkinek ez nyilvánvaló.

Ha viszont sorozatban érnek a visszautasítások, ott sajnos egyértelmű, hogy nem vagy vonzó külsőleg.

2022. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
82%

Talán azért mert nem vagy Brad Pitt mint külsőleg, mint anyagilag.

Lehet rossz helyen kopogtatsz, lehet, hogy nem jó a beszeloked, a stílusod, viselkedésed.

És főleg virít milyen kétségbeesetten akarsz valakit, épp ezért nem jön össze.

Úgyhogy gondolkodj el, hogy mi lehet az oka és próbálj javítani rajta...

2022. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom
2022. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
10%

11,12 felszínes válaszok ismét.


Lehet valaki Adonisz, ha az ágyban szar és önző! A nőknek 10/9 szar a szex, mivel nem értenek hozzá.

2022. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
95%

12-es vagyok...

Nem csak külsőt írtam, olvasd el megegyszer, aztán fikázz, sőt inkább adj neki tanácsot, ne velem (velünk) foglalkozz, ha eddig nem tetted meg :)

2022. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
21%

15. Ugye tudod, hogy egy ilyen személyességi fejlődéshez évek is kellhetnek..?


De elsoleg ismét a külsőt kellett említeni. Nem veszed észre, hogy le lettél pontozva? Vagy nem is zavar?

2022. nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
93%

Miért zavarna? Nem azért írok tanácsot, mert a pontokra utazok.

Amúgy hiába minden, mert a külső kozrejatszik, más is ezt írta, sőt kijelentettek, hogy ronda :D

Akkor miért én vagyok a hunyó, ha mást is megemlitettem?

Nem értem. xD

2022. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

17. Nem ez az :D


De mikor érti meg a sok hímnemű, hogyha csak a külső számítana, a nőket nem zavarná a szar szex sem? Dehogynem! Ezért megy sok nő félre. Vagy nincs rendesen kielégítve, vagy szimplán nincs szex.

2022. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
60%

18: És nyilván olyanokkal szexelsz akik nem tetszenek külsőre, nem vonzanak, igaz?


Ha valaki nem jön be akkor el sem jutunk odáig, hogy az legyen a kérdés jó a szex vagy sem.

2022. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
20%

17-es vagyok:

Ja, nem is értem miket hord össze :S

2022. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!