Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony (162 cm) és betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony (162 cm) és betegség miatt elhízott (104 kg) férfinek tényleg nem lehet ilyen barátnője?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyok ilyen kis aranyos kedves vékony lányokra akiket át lehet ölelni, 37 éves vagyok és még mindig nincs egy ilyen barátnőm pedig már mindent megteszek Budapesten hetes buszon és a négyeshatos villamoson is odamegyek az igazi nőkhöz, próbálom randira hívni ismerkedni velük, de mindegyiktől csak az elutasítást kapom. Nem tudom már hol ismerkedjek, Tinder kizárva ott nem jelölnek vissza teljesen kétségbe vagyok esve..


[link]


2023. jan. 6. 21:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
86%
A buszon és villamoson nem hiszem, hogy bárki is akarna ismerkedni, ha oda is jön valaki, ez eleve gyanús, általában a kábszeresek (kezében a technokol-rapidos zacskó), az ellenőrök és a romák szólítgatnak meg mindenkit, ez a három se jó szándékkal.
2023. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
97%

Az ilyen "kis aranyos kedves vékony lányok" pedig szinte teljes biztossággal nem vízilovakra vágynak (már ne is haragudj). Talán lejjebb kéne adnod az igényeidet, mert azzal nem sokra mész, ha idegeneket zargatsz a buszon/villamoson, ahelyett, hogy tennél magadért.

Megkérdezhetem, hogy milyen betegséged van?

2023. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:
2. Mellékvesémmel vannak bajok..
2023. jan. 6. 21:06
 4/71 anonim ***** válasza:
96%
Az valóban okoz(hat) hízást, de tudtommal azt a súlyt ugyanúgy le lehet adni kellő testmozgással és jó étrenddel.
2023. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
5%

4.


Próbáltad...?

2023. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
87%
Felejtős
2023. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
96%

Nem kellett próbálnom, mert egyrészt mindig is figyeltem az alakomra, másrészt nincsenek egészségügyi problémáim.

Az öcsémnek viszont voltak, így "elsősorból" néztem végig, hogy bizony, lehetséges lefogyni és tenni a test fitt állapotáért betegséggel kűzködve is. Illetve a barátnőm gyógytornász, ő is mesélt nem kevés esetet, amikor az emberek igazi (pozitív) átváltozáson estek át.

2023. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
97%
5-ös: Művégtaggal sem próbáltam járni, de attól még lehet.
2023. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
0%

8.


Nehezen és gyötrelmesen. Amiről viszont neked annyi a hozzáállásod, hogy "há' csak ájjon rája osz hasznájja". Na, az eredeti témánál is így van.

2023. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
93%
9-es: Mi van? Felőlem akkor ne fogyjon le. Azt hiszed, éjszaka nem alszom majd emiatt? Az ő életminőségén javítana, nem az enyémen.
2023. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!