Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony (162 cm) és betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony (162 cm) és betegség miatt elhízott (104 kg) férfinek tényleg nem lehet ilyen barátnője?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyok ilyen kis aranyos kedves vékony lányokra akiket át lehet ölelni, 37 éves vagyok és még mindig nincs egy ilyen barátnőm pedig már mindent megteszek Budapesten hetes buszon és a négyeshatos villamoson is odamegyek az igazi nőkhöz, próbálom randira hívni ismerkedni velük, de mindegyiktől csak az elutasítást kapom. Nem tudom már hol ismerkedjek, Tinder kizárva ott nem jelölnek vissza teljesen kétségbe vagyok esve..


[link]


2023. jan. 6. 21:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező alacsony vagy , tapasztalatlan és öreg. És nem normális hogy tinédzser vékony lányokról almodozol.


Amúgy bárki le tud fogyni! Keveset kell enni.

2023. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
3%

10.


A suttyó, fennhéjázó fikázásokat viszont megtartod.

2023. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
92%
12-es: Ennyit tudsz mondani? :D Elég gyenge...
2023. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem el, hogy valakinek tényleg nincs ennyi önkritikája... miért jönne össze egy nő egy nála kategóriákkal rosszabb pasival? Valamivel tudsz kompenzálni legalább? (leginkább sok-sok pénzzel...) mert akkor talán van esélyed...
2023. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 A kérdező kommentje:
És ha valahogy lefogynék, akkor lenne esélyem, érdemes lenne valahogy tényleg lefogynom valamilyen úton módon?
2023. jan. 6. 21:30
 16/71 anonim ***** válasza:
0%

13.


Csak az igazat írtam, erre is tipikus bunkóként reagálsz.

2023. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:
14. Sok nőnek azt mondják nem a külső, nem a pénz számít, ezért reménykedek és próbálkozok folyamatosan a BKVn is
2023. jan. 6. 21:31
 18/71 anonim ***** válasza:
98%

Művégtaggal tökéletesen lehet járni (nyilván nem egy használt vackot kell venni), ezt viszont tapasztalatból írom. A barátnőmmel is így ismerkedtem meg, ugye gyógytornász, és miután elvesztettem a bal lábamat és megkaptam a műlábamat, egy ideig fizioterápiára kellett járnom (az egyensúlyozás egy ideig nehezebben ment).

Edri, ne okoskodj olyan témákkal kapcsolatban, amikkel kapcsolatban sem tapasztalatod, sem tudásod nincsen. ;)

2023. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
100%
Nőként muszáj megjegyeznem, hogy a tömegközlekedésen a legrosszabb ismerkedni, egyszerűen utálom, amikor a semmiből egy férfi belemászik a magánszférámban és elkezd érdeklődni, hogy nyitott lennék-e ismerkedni.
2023. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező fogy le és akkor próbálkozhatsz 40 es nőknél. De az insta lány akit linkeltél olyanban ne reménykedj. Más szinten vagy.
2023. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!