Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony (162 cm) és betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony (162 cm) és betegség miatt elhízott (104 kg) férfinek tényleg nem lehet ilyen barátnője?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyok ilyen kis aranyos kedves vékony lányokra akiket át lehet ölelni, 37 éves vagyok és még mindig nincs egy ilyen barátnőm pedig már mindent megteszek Budapesten hetes buszon és a négyeshatos villamoson is odamegyek az igazi nőkhöz, próbálom randira hívni ismerkedni velük, de mindegyiktől csak az elutasítást kapom. Nem tudom már hol ismerkedjek, Tinder kizárva ott nem jelölnek vissza teljesen kétségbe vagyok esve..


[link]


2023. jan. 6. 21:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
0%

18.


Attól még sosem lesz olyan, mint az emberi igazi lába, csak egy pótlék, hiába került sokba.

2023. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező ha nagyon nagy szerencséd lenne egy ilyen típusra lenne esélyed miután lefogytál. És diplomás vagy és egzisztencia is adott.


[link]

2023. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
98%

16-os: Nem, barátom, egyszerűen nem tudsz mit reagálni az igazságra. Az igazság márpedig az, hogy nem a világ baja, ha valaki kövér (és a kövér helyett akármilyen megváltoztatható tulajdonságot behelyettesíthetünk). Lehet vinnyogni, hogy nehéz a fogyás, oké. Én biztos senkire nem fogom ráerőltetni az egészséges étrendet meg a mozgást. De ők sem erőltethetik magukat a többi emberre, világos?


Nyilván rögtön jött a visszatámadás, hogy "pRóbÁltAd?" Kit érdekel? Ha neked (vagy a kérdezőnek) a túlsúly a problémája, akkor neked (és a kérdezőnek) kell tennie ezügyben. Ha nem akar, az is rendben van, csak akkor hagyjuk a sírást, hogy mindneki gonosz.

2023. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
0%

23.


Viszont odamész kárörvendeni, ha valakinek mégsem sikerült meg keménykedni, hogy te mennyivel jobb vagy. A vékonyak általában ezt szokták csinálni, még akkor is az illető cukorbeteg, inzulinra iszik és emiatt olyan, mint a csontváz bosszúja.

2023. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván sose lesz a műlábamból igazi, de ettől még ugyanúgy tökéletesen tudom használni, írom ezt úgy, hogy rendszeresen járok a párommal túrázni, ahol azért eléggé a lábakon van a hangsúly. XD

Teljesen megszokható a műlábbal való élet, messze nem a legrosszabb fizikai fogyatékosság, ami érintheti az embert.

Ismételten, ne akard jobban tudni a dolgot, mint én, amikor veled ellentétben napi szinten átélem, okés? ;)

2023. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
98%
24-es: Milyen kárörvendés? Nem fogod fel, hogy kurvára mindegy nekem, hogy milyen a te vagy a kérdező testalkata? Sem pozitív, sem negatív érzéseket nem vált ki belőlem. Értsd már meg, hogy egyikötök sem ennyire fontos.
2023. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
0%

26.


De azért itt vagy és írsz, ergo valamit kivált...

2023. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
98%
Jaja, ez a hobbink, nekünk, gonosz vékony embereknek, hétvégente csak azért el szoktam menni villamosozni, hogy pofánröhögjem a dagadt embereket. Nyilván XD
2023. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem.


Ilyen paraméterekkel még nálam sem lenne esélyed, pedig a 160 cm-hez 70 kiló vagyok és már 40 éves.


Foggy le előbb és utána állj neki ismerkedni.

2023. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
100%
27-es: Mert te csak olyan kérdésekre válaszolsz, amik intenzív érzelmeket váltanak ki belőled? Hagyjuk már a hülyeséget... Valóban idegesít az ostoba mellébeszélésed, de azt ne hidd, hogy fontos nekem a testalkatod vagy az egészséged. Legyél kövér, ha az akarsz lenni, fogy le, ha le szeretnék, hajrá!
2023. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!