Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony (162 cm) és betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony (162 cm) és betegség miatt elhízott (104 kg) férfinek tényleg nem lehet ilyen barátnője?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyok ilyen kis aranyos kedves vékony lányokra akiket át lehet ölelni, 37 éves vagyok és még mindig nincs egy ilyen barátnőm pedig már mindent megteszek Budapesten hetes buszon és a négyeshatos villamoson is odamegyek az igazi nőkhöz, próbálom randira hívni ismerkedni velük, de mindegyiktől csak az elutasítást kapom. Nem tudom már hol ismerkedjek, Tinder kizárva ott nem jelölnek vissza teljesen kétségbe vagyok esve..


[link]


2023. jan. 6. 21:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
0%

30.


Én minden kérdésre válaszolok, mert megszűntek a régi fórumok, ahová írhattam.

2023. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
96%
Ja, és te vagy itt az egyetlen ember, aki semleges minden témában (XD), mindenki más azért válaszolgat a kérdésekre, mert mélyen érinti őket, mindenki veri otthon a fejét a falba izgatottságában és forgolódik éjszaka, arra gondolva, miket írtak ma a gyakorin. Gondolom te valahogy így képzeled.
2023. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
98%
A csávóban túlteng a felsőbbrendűségi tudat. Csak azt tudnám, mire fel...
2023. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
0%

33.


...igazából csak simán félreértelmezitek a dolgot, de ez annyira nem meglepő, ha valaki épp belém akar kötni.

2023. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
86%
Nem ertelmezzuk felre. Pontosan tudjuk mindannyian, hogy semmi dolgod nincs az egvilagon es unalmadban egesz nap itt vergodsz, amikor epp nincs munkad vagy depitappenzen vagy es azt hiszed, csak te gyakorizol unalmadban. Nyugi, mi is pont ugyanannyira szarunk a kerdesekre es a tobbiekre, a kulonbseg annyi, hogy mi nem napi 16 oraban valaszolgatunk itt, hanem mondjuk max 2-3-ban.
2023. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
0%

35.


És ez azért jobb, mert...? Miért is?

2023. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
95%

"ha valaki épp belém akar kötni"


Nem gondolod, hogy nem mindenkivel van a baj, hanem veled? Mindig mindenki félreért téged, milyen különös. Szerintem amúgy direkt mondasz fszságokat, csak hogy foglalkozzanak veled, mártír lehess és panaszkodhass, hogy már megint szegény Edricusba álltak.

2023. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
95%
Mellesleg akkora szekunder szégyenérzetem van, művégtaggal élőnek magyarázza, milyen művégtaggal élni, ez visz mindent.
2023. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
94%
36 Mert kevésbé szánalmas.
2023. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
0%

38.


Feltéve, ha az a történet igaz volt, ugye mert ilyenkor mindig előkerül valaki, aki "pont illik" az adott témához, meglepő módon.

2023. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!