Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony (162 cm) és betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony (162 cm) és betegség miatt elhízott (104 kg) férfinek tényleg nem lehet ilyen barátnője?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyok ilyen kis aranyos kedves vékony lányokra akiket át lehet ölelni, 37 éves vagyok és még mindig nincs egy ilyen barátnőm pedig már mindent megteszek Budapesten hetes buszon és a négyeshatos villamoson is odamegyek az igazi nőkhöz, próbálom randira hívni ismerkedni velük, de mindegyiktől csak az elutasítást kapom. Nem tudom már hol ismerkedjek, Tinder kizárva ott nem jelölnek vissza teljesen kétségbe vagyok esve..


[link]


2023. jan. 6. 21:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
0%

58.


Szükségtelen és bunkó stílusban előadott személyeskedésekre - mint ez is volt - innentől nem reagálok.

2023. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
0%

60.


Sikeresen félreértelmezted azt is. Ott arra utaltam, hogyha megérném. De inkább a közeljövőre gondoltam, nem véletlen van nálam méreg, szerencse, hogy kipostázták, még ha egyértelműen fiktív volt a feladó, akkor is. Most van az az időszak, hogy bármikor szükség lehet rá. Eljön az idő. Eddig sikerült megúszni, ez is szerencse, kaptam az élettől pár jó dolgot is. Csak az már régen volt.

2023. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
100%

Jött a méreg postán. Az.


Ilyen rinyákat a diagnosztizált Borderline-os testvérem nem nyom le, pedig aztán ő sem semmi, ha önsajnáltatásról van szó. Érdekes mód emellett lediplomázott, bejár dolgozni, többé-kevésbé normális életet él barátokkal, a párkapcsolatokat hagyjuk, néha van, néha nincs. Nem tehet róla, ha szarul érzi magát, de tesz azért, hogy jól is érezze magát.

Egyébként meg van vagy 70 különböző féle antidepresszáns gyógyszer (csak mondtam valamit, lehet több is van, lehet kevesebb) különböző hatóanyagokkal, különböző adagokat is szoktak tesztelni, kizárt dolognak tartom, hogy van olyan ember, akinél SEMMI nem válik be semmilyen formában, adagban.

2023. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
0%

63.


Jó, én még csak hét típusnál tartok, tehát van még. Majd szerdán megyek dokihoz, megkérdem, hogy adjon valami erősebbet, mert ez kevés lesz.


Gondolom volt miből lediplomázni (nekem pénzem nem volt rá, két év/4 félév megvan így is). Nem kedvelem az embereket, szóval igazából nem is hiányoznak.


Hohohó, amúgy nem tudod te mennyi dolog megy a postán, a kutya nem nézi mi van a csomagokban, nyilván nincs ráírva. Az egyetlen rizikó, hogy nem küldik amit ígértek, de papíron ez a "méreg" is másra való, mert több felhasználási módja létezik.

2023. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mérget vettél?
2023. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
26%
Ne röhögtess már! Megfulladod! Nem hogy ilyen csajod nem lehet, hanem kb semmilyen. A 162 centi az semmi. Törpe. Taigetos pozitiv. Akkor se lesz csajod, ha milliárdos leszel és kockásra gyurod magad. Nagyon elvagy tévedve barátom.
2023. jan. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
34%

Őszintén? Max ha nyersz sok száz millió forintot.

De nem muszáj ebbe beletörődni, próbálj változtatni magadon, az egészséged érdekében is. És keress egy hozzád hasonló lányt, ne olyat aki szinte bárkit megkaphat mert nem jó örökké egyedül lenni, az évek pedig gyorsan elszaladnak.

2023. jan. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te szinted:

[link]

2023. jan. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
66%

68-as

Meglepodnel milyen pasasa van egy ilyen csajnak. A kerdezonek ennel joval lejjebb kell adni. A magassaga amugy is taszito szinte minden no szamara.

A kepn a no egyebkent egyaltalan nem taszito csak kover. Lefogyna akkor jo csaj is lehetne belole. A kerdezo kockara gyurhatja magat de nem sokat erne vele.

2023. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Középkorú, alacsony, kövér pasiként, középkorú, alacsony, kövér csajoknál próbálkozz inkább! Mindenki a saját kategóriájából válogasson, hagyjátok meg a szép, fiatal csajokat, a szép, fiatal fiúknak!
2023. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!