Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony (162 cm) és betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony (162 cm) és betegség miatt elhízott (104 kg) férfinek tényleg nem lehet ilyen barátnője?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyok ilyen kis aranyos kedves vékony lányokra akiket át lehet ölelni, 37 éves vagyok és még mindig nincs egy ilyen barátnőm pedig már mindent megteszek Budapesten hetes buszon és a négyeshatos villamoson is odamegyek az igazi nőkhöz, próbálom randira hívni ismerkedni velük, de mindegyiktől csak az elutasítást kapom. Nem tudom már hol ismerkedjek, Tinder kizárva ott nem jelölnek vissza teljesen kétségbe vagyok esve..


[link]


2023. jan. 6. 21:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
0%

50.


Na, most te is olyanról beszélsz, amiről semmit nem tudsz. Ha olyan helyzetben vagy, hogy bármikor véget érhet minden, akkor elég stresszes leszel.


Nem, azt csoportban kellene csinálni, szóval kizárt.


A jóga már nem olyan rossz, de a stresszt nem lehet elmulasztani vele, boldogságot pedig főleg nem ad.

2023. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
95%
SPORT? Azt ne ajánld neki XDDDDD
2023. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
94%

Jógázni otthon is lehet egyedül, illetve az úszás és futás sem csoportos sortok.

Boldogságot és nyugalmat az ad, ha rendben van az életed és nem az interneten hisztizel... Miért is? Mi is most a problémád? :D

2023. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
88%
Barmikor veget erhet minden?😂 Ez kb mindenki eletere igaz. Barkivel tortenhet barmi akarmikor, amitol minden felfordul.
2023. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
0%

54.


Na igen, egy újabb kötözködés - gondolom ebbe is belekötsz, csak a teljesség kedvéért.

2023. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
0%

53.


Az, hogy nemsokára valószínűleg belehalok valamelyik betegségembe a sok közül. Túl kevés idő maradt. Nincs már mibe belekezdeni, de még mindig 2-3 hét még hátravan. Túl sok és egyben túl kevés a nyugalomhoz.

2023. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán nem a Gyakorin kéne elpocsékolnod az idődet, hanem élni kicsit. Tudod, kimozdulni a négy fal közül.
2023. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
86%
Te kotozkodsz allandoan mindenkivel, hogy hazudik, de ha valaki a te BORZASZTO NEHEZ eletedet, amihez kepest auscwitz egy vidampark volt kerdojelezik meg, mar megy a durcizas.
2023. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
11%

57.


Pont ez a gond, hogy ez nem működik, szociális fóbia és agorafóbia, ha ki kell menni, az nagyon kellemetlen, emberek között lenni szintén az. Nem volt ez mindig így, pár éve egy nyáron ütött be, szinte egyik napról a másikra. Próbáltam nem törődni vele, továbbra is mindent helyesen csinálni, és letudni a dolgot egyszerű gyógyszerekkel, amelyeket a pszichiáter felírt, ez pár évig működött is.


De már nem. A boldogság is hasonló arányban veszett el végleg, akkoriban még vissza-visszaidézhettem néha. Most eljutottunk oda, hogy sehogyan sem megy. Még gyógyszerekkel sem. Aggaszt a gondolata, hogy mi történik majd, ha abszolút semmit nem fognak hatni. Na, akkor lesz ennek vége. Őszintén? Én már várom. Megkönnyebbülés, végre nem kell többet aggódni.

2023. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
94%
Aham, es ezek a 2-3 heten beluli halalos betegsegek (egyszerre tobb is) az elmult harom napban derultek ki? Mert nemreg valahol meg arrol volt szo, hogy te majd valamikor idoskorod elott tervezel meghalni, mielott meg magatehetetlen oregemberre valnal.
2023. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!