Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem gaz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gaz, ha egy ferfi inkabb regies tipusu kajakat szeret enni?

Figyelt kérdés

Nekem ettol ilyen szegeny falusi benyomasat kelti, ha folyton porkoltet, rantott hust, rakott krumplit, csirkecombot, huslevest es tarsait akar enni. (Pacalrol meg kocsonyarol ne is beszeljunk, de az mondjuk ritkabb.) Most abba nem kell belekotni, hogy par honapja mar ezek a kajak is dragak es orul valaki, ha egyaltalan krumplira futja, nem ez a lenyeg.

Nem beszelve arrol, hogy ezek mind ilyen tipikus koszos, zsiros kajak, elottem van a kep, ahogy mellettem meghizik az evek soran es mar csak valami kinyult atletaban jarkal otthon, porkoltszaftosan es budoseket pukizik egesz nap.

Mi soha nem ettunk ilyeneket otthon, illetve csak nagyszuloknel videken, mikor mentunk parhavonta hetvegen, mert ott volt a szokas, de azt tapasztalom, hogy a korombeli (30) budapesti ferfiak is ezeket varjak el, hogy ezt egyuk, mert nagyjabol csak ezeket szeretik vagy nem is ismernek mast. Volt olyan, akivel kint voltunk egy fesztivalon, es veres hagymat (????) akart enni, ott pl kiborultam, vegul hurkat vett, de az is ugyanez.

Vannak normalis eteleken elo ferfiak?


2023. jan. 11. 18:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lennének normális kaján élők?
2023. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
95%
Mi neked a normális?
2023. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
92%
Már egy rántott húst se lehet nyugodtan megenni báázdmeg?
2023. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
61%

Szalonna, kolbász, stb

Ezen lehet dolgozni, és az ágyban is tejesíteni.

Pizzán maszatolni lehet.😛

2023. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
92%

Én most ettem hurkát. 3 diploma, feleség, gyerekek, sikeres vagyok az életben. 49 éves, 182/84kg. Kocsonya decemberben volt, novemberben meg pacalt készítettem. Hagyma? Fokhagyma? Imádjuk.

Engem nem zavar ha valaki sznobbságból csak salátaleveleket rágcsál, meg grammra méri ki a fehérjeport. Meg a yt meg a tiktok mondja meg hogy hogy kell élni.


Igazából a te nyomorod hogy már a kaja miatt nézel le embereket, hála Istennek ezzel csak magadat nyomorítod. Hogy fokozzam a fejedben a zavart, sütemény helyett karalábét meg répát eszek, mert azokat is szeretem.

Az emberi igénytelenségre te vagy a legjobb példa, a pörköltszaftos trikónak mint jelenségnek meg semmi köze az ételnek.

2023. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:
Harmas de megeheted nagy ritkan a nagyinal, de itthon ne csinaljunk mar ilyeneket, aztan meg masnap azt hiszik, akivel talalkozom, hogy valami gyorskajaldaban melozom mellekallasban, az olajszagu minden miatt. Ezek nem egeszeges kajak, hogy itthon ez legyen a menu.
2023. jan. 11. 18:15
 7/75 BeefEater ***** válasza:
100%
Szerinted mi a nem gáz kaja?
2023. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
93%
Ha az egészséget nézzük, szerintem mindent lehet mértékkel. Amúgy hajat lehet mosni és a ruhákat nem a konyhában kell tárolni.
2023. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
44%
A kérdező a tipikus példája annak mikor egy 30!-/ as nők is 65 kilós tini férfi testalkatot várnak el 30-40 es más típusú érett férfiaktól is! Nehogy egyszer megegyen egy rántott húst.. jezusom 🤣
2023. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
14%
A rántott hús sztem inkább gyerekes. Úgy értve, hogy prézlibe kell rejteni az igazi kaját (husit), hogy megegye az ember. De ez nem csak férfiaknál van így. Nagyon sokan beszélnek az egészségről, és lehet, hogy nincsenek elhízva, mert sokat nem esznek, de amit igen, az hulladék étel.
2023. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!