Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem gaz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gaz, ha egy ferfi inkabb regies tipusu kajakat szeret enni?

Figyelt kérdés

Nekem ettol ilyen szegeny falusi benyomasat kelti, ha folyton porkoltet, rantott hust, rakott krumplit, csirkecombot, huslevest es tarsait akar enni. (Pacalrol meg kocsonyarol ne is beszeljunk, de az mondjuk ritkabb.) Most abba nem kell belekotni, hogy par honapja mar ezek a kajak is dragak es orul valaki, ha egyaltalan krumplira futja, nem ez a lenyeg.

Nem beszelve arrol, hogy ezek mind ilyen tipikus koszos, zsiros kajak, elottem van a kep, ahogy mellettem meghizik az evek soran es mar csak valami kinyult atletaban jarkal otthon, porkoltszaftosan es budoseket pukizik egesz nap.

Mi soha nem ettunk ilyeneket otthon, illetve csak nagyszuloknel videken, mikor mentunk parhavonta hetvegen, mert ott volt a szokas, de azt tapasztalom, hogy a korombeli (30) budapesti ferfiak is ezeket varjak el, hogy ezt egyuk, mert nagyjabol csak ezeket szeretik vagy nem is ismernek mast. Volt olyan, akivel kint voltunk egy fesztivalon, es veres hagymat (????) akart enni, ott pl kiborultam, vegul hurkat vett, de az is ugyanez.

Vannak normalis eteleken elo ferfiak?


2023. jan. 11. 18:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
74%

Igyekszem egészségesen enni, de a 24-es képen lévő kaját nem kívántam meg. A kuszkusz meg az édeskrumpli még oké mint köret, de hol a főétel? Mert azon a tányéron sehol, rá van szórva pár mag meg zöld. Meg avokádó szeletek? Most komolyan, mint valami rossz Z generációs sztereotípia gyűjtemény. Ettől én sem laknék jól 55 kilós nőként (vagyis mivel semmi igazán ízletes nincs rajta, nem ennék belőle annyit, hogy jól tudjak vele lakni). Hol van róla a fehérje? Legalább 1-2 nyomorult tojást rádobhattak volna.

Szerintem az arany középút a jó, lehet pl rántotthúst is sütőben vagy airfryerben sütni ha zavar a szag. A pörkölttel mi a baj? Hagymás hús, lehet bele rakni paprikát vagy akár paradicsomot, aztán mindjárt egészségesebb. És lehet hozzá bármilyen köretet enni, én pl bulgurral vagy barna rizzsel is szoktam. A kocsonyát mondjuk én magam soha nem enném meg, de amúgy egészséges, tömény kollagén.

Te tipikusan az vagy, akinek az agyára ment a kuszkusz, és mindenre ami nem avokádó, ráfogod hogy egészségtelen. Igen, az igaz, hogy minden nap tömény szénhidrátot enni nulla zöldséggel nem egészséges. De azt egy férfi sem fogja elviselni, hogy főételként valami olyan fogást kéne ennie, amit egy madáreledeles oldalról szedtél.

Amúgy valami mentális bajod lehet, mert nem szokás kajára olyan jelzőt használni, hogy "koszos" (jó hogy már nem tisztátalan), meg nem szokás mások ízlését cikinek érezni. Szóval ez a szóhasználat arra utal, hogy neked egészségtelen viszonyod van a kajákkal, meg úgy alapvetően az étkezéssel. Ha ezt nem rakod rendbe, akkor tényleg max madarakat fogsz tudni társként tartani, ők biztos soha nem kívánnak meg legalább egy falat kolbászt sem.

2023. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
75%
Én is a "règies" kajákat szeretem budapesti nő lètemre, elmúltam 40 és nincs semmi gond az egèszsègemmel. A #24-es kaja valami nyúltáp lehet, nekik biztos izlene.
2023. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen az, ha valaki abból gyárt magának identitást, hogy nem tud főzni.
2023. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg ez a sarkos gondolkodás a gáz,de nagyon...

Oké,hogy én zabkását eszem,hogy ötveniksz kiló maradjak,no de ezért miért is kéne ba... tatnom a másikat,hogy Béla,egyed már azt,amit én...Tovább megyek,ettől nekem kötelező lemondanom a bundás kenyérről?!Vicc...

2023. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
73%

Miért, te mit ettél? Műzlit, salátát meg gumicukrot? Vagy pizza meki hambi?

Dürüm kebab gyross? :D

2023. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
20%
Pedig a kerdezonek igaza van. Egy modern fiatal sportos ferfi csak alkalmakkor eszik ilyet es kisebb adagot. A magyar konyha zsiros, hagymas, fuszeres, cukros, lisztes..es tul sokat is esznek. Szinte rohad a belukben az egesz, a borukon at buzlenek, felfuvodnak, pukiznak,undorito kolbaszos lehelletuk van. Egy modern fiatal ferfi sokkal kevesebbet, egeszsegesebbet, zoldsegesebbet eszik es az illata is sokkal jobb. Egy szelet natur hus barnarizs, parolt brokkoli tokeletes.
2023. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
89%

46: Nagyon sok a marketing rizsa abban, amivel a mai emberek fejét tömik táplálkozás téren. Az, hogy épp olajjal vagy zsírral egészséges főzni attól függ, mi a trend, az pedig attól függ, melyikben érdekelt a cég aki a vizsgálódást végzi. Vagy hogy épp egészséges e a tojássárgája vagy sem, vagy rákkeltő e az édesítőszer, vagy ezernyi más témában.

Vagy "zsíros kajáról" beszélnek, miközben a normál emésztéshez szükséges, sőt a tesztoszteronképződéshez koleszterin kell.

[link]

2023. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom akkor a nagyszüleid is elvoltak hízva?

Vagy az összes falusi kövér?

Amit linkeltél oké, néha néha kell olyan is, de nem vagyok kecske 😅.

Nagyapám is így étkezik és 90 éves lesz, semmi baja.

Sztm túltolod ezt kicsit.

Mellesleg most ettem egy jó rántott húst és jéé nem vagyok elhizva.

N 30

2023. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
87%

Nő vagyok és imádom a húslevest, heti egyszer tuti van. Főtt zöldség, főtt csirke vagy marhahús, némi tészta. Mi baj vele?


A hagymás vér meg nyami a véres hurkával és kolbásszal együtt. Nem kell hülyére zabálni magad belőle és nem hízik az ember. Nálunk disznó tartó dédszülők full cingárok voltak ilyen kajákon, igaz nem zabáltak irtózatos mennyiségeket. De nagyon más választásuk sem volt, mert az avokádó kevéssé termett a konyhakertben.


A magyaros kajak többsége valóban elkészíthető zsíros és nehéz formában, de kevés zsírral, sovány hússal simán lehet könnyebbé tenni, és semmivel nem lesz egészségtelenebb más ország konyhájánál. Nálunk pöri lecsón megy, hangyányi zsírral, sovány húsból. Sült csirkecomb zsír nélkül, esetleg sütőzacskóban. Rántott hús sütőben, valamilyen zöldség körettel. Imádjuk a rakott dolgokat, sovány husi fűszerezve valamilyen szaftos alapon, mellé bulgur vagy barnarizs, egy tonna zöldség (zöldbab, kel, karfiol, brokkoli, stb) rá... Főzeléket sem muszáj tonna lisztes vízben főzni, mint egy menzán, saját magával is lehet sűríteni, de ha egy kiló zöldséghez megy egy kanál lisztből készített rántás/habarás, akkor sem fog összedőlni a világ.


Sajnos klasszikus orthorexiás túlkapás, hogy a paprikás zsírban 4x100-as vegyes váltót úszó cupákok ellen (én is utálom) tiltakozva átcsap valaki a full salátalevél és avokádó rágásra, és minden ami ennél tartalmasabb, az a pokol legmélyebb bugyra és meghalsz tőle ötven évesen.


Amúgy nálunk pont a férjem a finnyásabb, aki nem eszik meg ilyeneket mint hurka, de ki is röhögném ha elkezdené megmondani a tutit, hogy ehetem e a közös háztartásunkban. Sőt ő maga szokott hozni nekem a hentestől néha kedveskedésből...

2023. jan. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
78%

Mindenkinek az a "normális étel, amit szeret.

Az, hogy elkészítése időt, ne adj isten olaj, hagyma és egyéb szagokkal jár, az pedig egy dolog.

Másik dolog pedig az, hogy ilyen gondolkodás móddal rendelkező nőt nagy ívben kerülnék.

Te nem nő vagy, hanem egy lusta, önelégült, ember.

2023. jan. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!