Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem gaz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gaz, ha egy ferfi inkabb regies tipusu kajakat szeret enni?

Figyelt kérdés

Nekem ettol ilyen szegeny falusi benyomasat kelti, ha folyton porkoltet, rantott hust, rakott krumplit, csirkecombot, huslevest es tarsait akar enni. (Pacalrol meg kocsonyarol ne is beszeljunk, de az mondjuk ritkabb.) Most abba nem kell belekotni, hogy par honapja mar ezek a kajak is dragak es orul valaki, ha egyaltalan krumplira futja, nem ez a lenyeg.

Nem beszelve arrol, hogy ezek mind ilyen tipikus koszos, zsiros kajak, elottem van a kep, ahogy mellettem meghizik az evek soran es mar csak valami kinyult atletaban jarkal otthon, porkoltszaftosan es budoseket pukizik egesz nap.

Mi soha nem ettunk ilyeneket otthon, illetve csak nagyszuloknel videken, mikor mentunk parhavonta hetvegen, mert ott volt a szokas, de azt tapasztalom, hogy a korombeli (30) budapesti ferfiak is ezeket varjak el, hogy ezt egyuk, mert nagyjabol csak ezeket szeretik vagy nem is ismernek mast. Volt olyan, akivel kint voltunk egy fesztivalon, es veres hagymat (????) akart enni, ott pl kiborultam, vegul hurkat vett, de az is ugyanez.

Vannak normalis eteleken elo ferfiak?


2023. jan. 11. 18:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
85%
A 46#-os a kérdező maga másik fiókból de le se tagadhatná 😂
2023. jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
84%

Budapesti diplomás nő vagyok. Szeretjük ezeket az ételeket. Ezeket is. Alapvetően ilyeneket eszünk, valamint főzelékeket, bolognait, fasírtot, palacsintát stb. Hagyományos magyar ételeket többnyire.

Nem tudom, neked mit jelent a normális kaja, nekünk ez töknormális. Egyrészt. Másrészt az edzésről hazatérő tinédzser fiam és a fizikai munkát végző férjem lehet kevesellné vacsorára az elegáns görögsalit. Amúgy én is, pedig nő vagyok, irodai munkát végzek és 53 kiló vagyok.


Az olajszag ellen kiváló elszívók vannak. Nem a régi zúgó szrok, hanem modern készülékek. Semmiféle olajszag nem lesz, a te elegáns ámerikai konyhás nappalidban sem. Nemhogy másnap a ruhádon.

2023. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
67%

46-os kommentből: "Egy szelet natur hus barnarizs, parolt brokkoli tokeletes."

Egy 60 kilós IT-s fiúcska ebédjének. Vagy a recepcióslánynak.

Egy 90 kilós kőművesnek azért ez lehet, hogy kevés lesz.

2023. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 A kérdező kommentje:
En mar reg aludtam este 9-kor, de en is igy gondolom. Felolem egye aki akarja alkalmankent, de ne kezeljuk mar ugy ezeket a kajakat, mintha a mindennapi normalis etkezes reszei lennenek. Ugyanigy nem ertem ezt a kenyer maniat pl, multkor volt masik kerdesnel, hogy azert sut otthon kenyeret, mert olcsobb igy neki, mert amugy havi 15 kilo kenyeret mar draga venni, en meg csak neztem, hogy havi 15 kilo kenyer??😀 Tehat gyakorlatilag minden egyes nap kenyeret zabalnak, ami pedig nagyjabol a vilag legfeleslegesebb kajaja es regen is csak azert ettek az emberek, mert ez volt a legolcsobb opcio, igy kevesebb hust kellett bevinni, ami ugye dragabb. Pedig egy abszolut szar, akkor mar inkabb egyen krumplit, az talan most olcsobb is a kenyernel.
2023. jan. 12. 10:01
 55/75 A kérdező kommentje:

53

Nem, nem keves. En is vegeztem fizikai munkat, es nem keves. Ezzel csak takaroznak az emberek, hogy zabalhassanak. Ha fizikai munkat vegzel, akkor megehetsz felolem ket szelet hust, egy merokanallal tobb korettel, de semmi szukseged nincs fizikai munkaskent sem 5 kilo zsirra a kajadban.

2023. jan. 12. 10:03
 56/75 anonim ***** válasza:
72%

53-53 vagyok. De, kevés. Ez az én ebédem kb, aki egy 46 éves 53 kilós irodai munkát végző nő vagyok. Nekem elég. Férfinak kevés.


ne kezeljuk mar ugy ezeket a kajakat, mintha a mindennapi normalis etkezes reszei lennenek.

De, ezek a normális étkezés részei. Nem az mondom, hogy a pörkölt tele van cupákos hússal (a sertéscombról is levágok minden nemű zsír, mert mind utáljuk) és 2 merőkanál zsír van alatta. Attól még pörköltet főzök a családnak nokedlivel, rizseshúst, rántott húst, rántott sajtot tartárral, rizzsel. Bableves, palacsinta. Kb ez.


Ja igen, a kenyér. Kenyér vagy zsömle vagy egyéb péksütemény. Minden nap eszünk. Mit egyek reggelire, krumplit? Nekem ne mondja senki, hogy a 3 szelet keksz "délig tartó lendületet ad", mert én 1 óra múlva éhen döglök utána, nemhogy délig.

Én pl barnakenyeret szoktam enni vajjal, esetleg felvágott, sajt, kávé. Fiam pogácsát reggelizik.

2023. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
40%

Soha nem fogom megérteni, ilyen kajálások mellett hogy nincs több dagadt disznó az utcákon.


A zöldség, mint kaja, amiben nincs tartalom.......

2023. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is eltúlzod a dolgokat. Én speciel szoktam olajjal sütni-főzni, és nemcsak ultra-reform dolgokat, mégsem bűzlök az olajtól, mert van szagelszívó, szoktam levegőztetni, nem 24/7 rotyog az olaj, rendesen mosakszom és mosom a ruháimat. Az egyetlen dolog, ami zavarna, az az, ha ilyen gyerek módon hisztizne egy meglett férfi, hogy "neki paraszti gyomra van" és mekkora fertő az, ha vendégségben vagy valami vendéglátó helyen, ahova meg vagyunk hívva, nem tud klasszik pörköltet meg rántott húst enni. A szag, fingás stb. meg nem a magyaros étrend függvénye - egyébként pont orvosok mondják, hogy a vegán étrend pl. ugyanúgy fingat, sőt...

Ja, és 40 kilót fogytam úgy, hogy nem száműztem az étrendemből a magyaros ételeket - a hurkát pl. kifejezetten szeretem, évi 5-6x min. eszem, pörköltet annál is többször, paprikás krumplit is szoktam, rántott dolgokat ritkábban, de azt is), és nem is szuperreform módon vannak elkészítve (max. annyi, hogy a rántott meg sült dolgokat jobbára jénaiban vagy tepsiben, jóval kevesebb olajban sütöm / rántom ki).

2023. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
62%
Hjajjj.. megint egy buta picsa, aki ek nem volt szemelyisge ,ezert krealt magának! De rohadt idegesito, buta,korlatolt az ilyen ember!
2023. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
70%
A kérdező 10 év múlva kiírja miért nem talál magának normális pasit 😃
2023. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!