Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos nők miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos nők miért csak a jóképű pasikat akarják manapság, miért lett normális, hogy átlagos férfiak csak csúnya és/vagy dagadt nőt kapnak?

Figyelt kérdés

Rendszeresen felmerül ez, hogy egy átlagos férfi miért nem éri be egy csúnyácska vagy kövér nővel, stb.


De miért érné be? Átlagos férfinek legalább átlagos nő járna nem?


2023. jan. 17. 16:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/131 anonim ***** válasza:
92%

Igen rögvest gondoltuk, hogy millió felett keresel, mint itt elég sokan…😀

Az én ismerősi körömben egy rakat átlagos pasi van kapcsolatban (bőven nem 1 millás fizuval) úgyszintén átlagos nőkkel, szóval akkor lehet el kéne gondolkodni, hogy benned is van hiba…

2023. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/131 A kérdező kommentje:

#11


Az a baj a ti fejetekben más egy átlagos férfi meg egy átlagos nő. A férfi felül lövitek a nőből meg a dagadt csúnyácska is átlagos szerintetek.


Én átlagos kinézetű férfiként nem átlagos nőt keresek, mivel komolyabb kvalitásaim vannak mint a kinézet, míg egy nő csak a kinézetét és a testét tudja nyújtani.

2023. jan. 17. 17:21
 13/131 anonim ***** válasza:
95%

Pont, hogy a ti fejetekben van ezzel komoly probléma. Elég megnézni a szóban forgó kérdéseket, hogy ott milyen nőket linkeltek be a drága incelek átlagos meg elmegy címszóval. Bőven átlag felettieket! Tehát az alapvető gond a ti fejetekben van.

Amúgy meg aki úgy nyilatkozik nőkről, hogy csak a kinézetét meg a testét tudja nyújtani, az nem is értem minek akar nőt, hisz láthatóan csak egy lyukat lát benne.

Mintha ilyen alapon ti bármivel is többet tudnátok ennél nyújtani….

Normális emberek nem csak szexet látnak a másikban és nem csak erről szól számukra egy kapcsolat.

2023. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/131 anonim ***** válasza:
95%
Gyk-s pasiknak az átlagos nő = szupermodell smink nélkül.
2023. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/131 anonim ***** válasza:
98%

12-es, az a kérdés, hogy milyen nőket szedtél eddig össze, akik csak a kinézetüket és a testüket tudták neked nyújtani?

A másik meg, hogy mennyire felszínes lehetsz, ha ez az egyetlen kritérium, hogy jól nézzen ki a nő?

Engem például egyáltalán nem érdekel, hogy a pasi hogy néz ki. A belső tulajdonságai fogjanak meg, régen voltam már 16 éves, hogy a helyes arcától folyjon a nyálam.

2023. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/131 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos a meggyőződéseddel ellentétben a pénzed nem kompenzálja a kinézetedet és a visszataszító személyiségedet. Egy golddiggerbe ha belebotlasz akkor szerencséd van de amúgy ez a felállás nem igazán működik normális nőknél.
2023. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/131 A kérdező kommentje:

#15


Hoppá, más kérdések alatt mindenhol azt írják a nők szinte már remegve, hogy a külső a fontos , a belső csak utána, na tessék itt egy nő aki most mivel ezt hozta az érdeke beírta, hogy neki a belső a lényeg, aztán máshova majd beírja, hogy a külső.

2023. jan. 17. 17:41
 18/131 anonim ***** válasza:
86%
17. Attól mert van ilyen nő miért is gondolod, hogy ez minden nőre igaz???
2023. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/131 anonim ***** válasza:
96%
Dobos Evelin átlagos, aha :D Tudod az is a bibi sok egyéb mellett, hogy ha egy ilyen """""átlagos""""" nő gyereket akarna akkor valszeg nem egy biológiai hulladékkal szeretné, bármennyire is 1 milla felett van a nettód (mondjuk szerintem jó lesz az 250 nettónak is max.)
2023. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/131 anonim ***** válasza:
75%
Fogadni mernék hogy szűz vagy, de ha nem is, egy kezeden meg tudod számolni hányszor szexeltél életedben.
2023. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!