Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos nők miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos nők miért csak a jóképű pasikat akarják manapság, miért lett normális, hogy átlagos férfiak csak csúnya és/vagy dagadt nőt kapnak?

Figyelt kérdés

Rendszeresen felmerül ez, hogy egy átlagos férfi miért nem éri be egy csúnyácska vagy kövér nővel, stb.


De miért érné be? Átlagos férfinek legalább átlagos nő járna nem?


2023. jan. 17. 16:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/131 A kérdező kommentje:

#29


Már évek óta nem járok prostihoz , de fizetek is ha szeretnék, mivel belefér :)

2023. jan. 17. 18:46
 32/131 anonim ***** válasza:
97%
De akkor hol a gond? Prostizz, úgyis csak a kinézet meg a szex a fontos számodra, pénzed van rá. Problem solved.
2023. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/131 A kérdező kommentje:

#32


Nem vágyok már prostikra, volt elég. Most már rendes nőt akarok kapni aki hétköznapokon is mellettem van ha úgy van kedvem.

2023. jan. 17. 18:51
 34/131 anonim ***** válasza:
84%
33. Ilyet te sosem fogsz "kapni".
2023. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/131 anonim ***** válasza:
90%

Fu kerdezo, te tenyleg csak jotestu prostikat fogsz dugni penzert mert mast nem kapsz. Dobos evelin felekre daj a fogad? Szerinted o atlagos? A barsonyklinika arca, volt mar neki botox, lezeres szortelenites, lezeres latasjavito..mindenfele kezelesek, a fodrasza se olcso 3 hetente...ezt nagyon benezted. Lehet hogy ingyen is kap dolgokat, de penzbol eleg fullos noket lehet csinalni atlagosakbol. Viszont aki nem ingyen kapja hanem a keresetebol aldoz ra, az nem eri be a te fizuddal. nem mellesleg a dobis evelin filmbeli partnerea valo eletbeli regi szerelme is es ilyen jokepu tehetseges szinesz

[link]

Szoval ne remenykedj.keves vagy azokhoz akiket te akarsz,kulsoben, anyagiakban, tegetsegben.

2023. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/131 anonim ***** válasza:
78%
Ja es meg valami. Egy nyugdijas ismerosom kiment mosogatni nemetbe es majdnem egymilla volt a fizuja per ho. Nem brutto, hanem netto. Szoval rohadtul el vagy tajolva, barmely nemetbe dolgozo magyar szakmunkas vagy szinnemet atlagfizeteses pasi jobban megeri egy magyar nonek mint te.
2023. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/131 A kérdező kommentje:

#36


Tényleg? A Szilikon-völgyben meg 3 millió és?


Magyarországon élünk cicám, de tudom, nő vagy így nehezebb az ilyet értelmezni. Örülök, hogy a mosogatós ismerősödnek MAJDNEM 1 milla volt a fizetése, nos nekem nem majdnem, hanem jó pár százezerrel felette van és nem külföldön robotolok hanem idehaza dolgozok szellemi munkakörben túlóra nélkül.


De azért jól belőtted a színvonalat ezzel, Németországban mosogatni :DDDD És neked ez a mérce. Gratulálok, már értem az irigykedésed tárgyát.

2023. jan. 17. 19:10
 38/131 anonim ***** válasza:
73%

27

Ja, szerencsés... Az én volt férjem egy tök átlagos pasi volt. Senki nem értette, hogy miért vagyok vele. Egy sokkal jobb kategóriába soroltak be engem, mint őt. Annyira megbecsült, hogy konkrétan hülyének nézett, kihasznált, én fizettem helyette szinte mindent, itt lakhatott INGYEN, ráadásul meg is lopott! Erről ennyit! Ha kaptok egy jót -mondjuk azt, hogy hozzátok képest tökéletest- nem becsülitek meg vagy még jobbat akartok.

Fizessél csak továbbra is, jobban jár mindenki! Minket békénhagysz, ezáltal nyugtunk lesz. A prostinak tele lesz a tárcája neked meg üres lesz a puttony. Mindenki nyer!

2023. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/131 A kérdező kommentje:

#38


Ha ez valóban megtörtént akkor legalább átérezted amit a legtöbb férfi átél.

2023. jan. 17. 19:46
 40/131 anonim ***** válasza:
87%

"míg egy nő csak a kinézetét és a testét tudja nyújtani."

Nos gyakoris dagadt, alkoholista, fantáziálgató orángután, te viszont még ennyit sem vagy képes nyújtani.

2023. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!