Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány, aki ismerkedéskor tőmondatokon kívül képes normális kommunikációra?

Figyelt kérdés
Vagy ma már ez az elvárás, hogy mi türjük magunkat, és semmi érdeklődés, semmi reakció az nincs elhangzottakra, csak, ha valami kérdést tettünk fel, akkor is maximum 2 szavas válaszok? :) Egy idő után elég kiábrándító tud lenni, hogy írok 5-6 sort, és ha nem tettem fel kérdést, semmi reakció. Ha tettem fel, akkor maximum 1 vagy 2 szavas mondat a válasz rá, szigorúan csak a kérdésre reagálva és ez ismétlődik a beszélgetésben, ameddig meg nem unom. Se visszakérdezés, se egyéb reakció/mondandó. Így nagyon nehéz megismerni a másikat.

2023. márc. 11. 22:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy nem keltetted fel a figyelmüket, vagyis tudni tudnának beszélgetni, csak nem akarnak. Nem képessegek hiánya miatt írnak keveset. Persze nem biztos, hogy emiatt, de lehet ez is egy lehetséges ok.
2023. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
88%
Rohadtul unalmas az ebbéli picsogásotok! Ezzel nők és férfiak is találkoznak, ha őket érdekli a kiszemelt, de a kiszemeltet ők nem érdeklik! Ettől még semmit nem értek el vele, ha ide kiírjátok, vagy pl. ezt egy Tinder adatlapra kiírják, hogy még el se kezdtek beszélni a nővel, de már oltogatják, megmondják mit ne csináljon. Baromira gáz. Ha valakivel nem jó beszélni, nem figyel rád, hagyd ott. ENNYI! Nem fog megváltozni azért mert picsogsz. Nem mindenki ilyen és nem mindenkivel. Nyilván.
2023. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg nem érdekled őket, csak nem akarnak megbántani és remélik hogy "veszed a lapot".
2023. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
95%
Amikor èn ismerkedtem, ès egy fèrfi felkeltette az èrdeklődèsemet, akkor be sem állt a szám. Csak úgy ömlöttek a szavak. Ha valakivel viszont nem volt meg a szimpátia, ott a szavak is kifogyóban voltak.
2023. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
79%
Ne a nők legyenek a hibásak azért, mert te képtelen vagy fenntartani az érdeklődésüket. Ha érdektelen vagy, senki nem fog veled szívesen beszélgetni.
2023. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Milyen témákat kellene felvetni, hogy ne legyek érdektelen?

Érdeklődő vagyok próbálok témákat felvetni, ahol lehet közös érdeklődés, kifejteni több mondatban. Nem tudom, hogy lehetne érdeklődést fenntartani úgy, hogy a másik kezdettől tőmondatokban válaszol, én pedig próbálom kitalálni, mi érdekelheti és 5-6 soros válaszokat adni.

2023. márc. 11. 22:16
 7/50 A kérdező kommentje:
Ha pedig nem is ismer, és még épp csak ráírtam, honnan tudja egyből, hogy érdektelen vagyok? Valahogy csak el kellene kezdeni a beszélgetést.
2023. márc. 11. 22:19
 8/50 anonim ***** válasza:
90%
Van. 😉😅
2023. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
88%
nem jössz be neki... D:
2023. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
95%

Tesó, venned kéne a lapot. Előfordulhat olyan eset (ez valószínűleg nem az egyébként), hogy tényleg nem szeret írogatni a másik fél, de azért illik észrevenni vagy írásban vagy személyesen a másik viselkedéséből, hogy hogyan viszonyul hozzád. Ha érdekelsz valakit, azt látod rajta.


Volt dolgom például egy lánnyal, akivel hasonlóan kezdődött a beszélgetés, de nyitott volt egy találkozóra és személyesen meg teljesen odavolt értem, aztán kis túlzással már az esküvőnket tervezte fejben. Szóval egy protip: Ha nyitott egy találkozóra, akkor érdekled, ha nem, akkor nem érdekled. Ha addig el se jutsz a beszélgetésben, hogy elhívd (1-3 nap beszélgetés mondjuk, hogy ne rohand le idegenként), akkor meg egyértelmű a helyzet.

2023. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!