Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány, aki ismerkedéskor tőmondatokon kívül képes normális kommunikációra?

Figyelt kérdés
Vagy ma már ez az elvárás, hogy mi türjük magunkat, és semmi érdeklődés, semmi reakció az nincs elhangzottakra, csak, ha valami kérdést tettünk fel, akkor is maximum 2 szavas válaszok? :) Egy idő után elég kiábrándító tud lenni, hogy írok 5-6 sort, és ha nem tettem fel kérdést, semmi reakció. Ha tettem fel, akkor maximum 1 vagy 2 szavas mondat a válasz rá, szigorúan csak a kérdésre reagálva és ez ismétlődik a beszélgetésben, ameddig meg nem unom. Se visszakérdezés, se egyéb reakció/mondandó. Így nagyon nehéz megismerni a másikat.

2023. márc. 11. 22:02
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
61%

Bevallom utólag, tényleg félreérthető, csak lusta voltam jobban körül írni. De jót nevetek azon mit szült az emberi fantázia.

24#

2023. márc. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
61%
Igen, csak senki nem kíváncsi az ilyen lányra :(
2023. márc. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
17%
Manapság már nem sokan tudnak értelmes mondatokban kommunikálni. Ez teljesen nemtől független. Írásban ez a tulajdonság hatványozódik. Amennyiben ezzel ellentétesbe botlasz az a gyanús.
2023. márc. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a csaj, akkor valószínű nem jössz be neki igazán, csak jó esetben nem akar megbántani, rossz esetben egótuningnak használ és melletted 10 másikkal írogat épp.
2023. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
20%

Egész jó nőként beregisztráltam fb társkeresőre. Kb 1-2 órát 'húzogattam', lett nagyjából 30-40 matchem, amiből 25-30 rámírt. Ezekből 5 kapásból kuka (szexuális célzás nyitóüzenetben). A többieknek visszaírtam. Nyílván nem lehet 25 emberrel normális chatelést fenntartani, ezért priorizáltam. Nagyjából 4-5 pasi volt ezek közül, aki nagyon megfogta az érdeklődésemet (vicces vagy szarkasztikus adatlap vagy nyitóüzenet miatt). Nekik nem 1-2 szóban válaszoltam. A többi 20-nak viszont igen, mert megadtam az esélyt, hátha egy idő után jobban felkeltik az érdeklődésemet.

Ez a 20 pasi olyan volt,mint te. Senki nem akar a kedvenc filmjéről beszélni, mert már 10 másik is rákérdezett és baromi unalmas téma.

Inkább kérdezz provokálót/piszkálódót, mint egy ilyen unalmas sablontémát. Ki kell tűnni a tömegből.

Pl. A: Cuki vagy a képeiden, de a szemeden látszik, hogy rosszkislány vagy. Ez egy olyan provokáció, amire a nagy részük válaszolni fog és ebből már elindulhat egy beszélgetés.

B: Igen, eltaláltad, sok figyelmeztetést kaptam már iskolában is. Vagy: neem, jókislány vagyok, mindig 5-ös volt a magatartásom.

A: Nekem nem, én szeretem a tiltott dolgokat.


Kell a játékosság, különben ennek az egész online társkeresésnek állásinterjúszaga lesz.

2023. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

Azért... én speciel ilyen rosszkislány dumát azonnal tiltok.


Nem szeretem a piszkálódást, nem az oviban vagyunk, ne húzogassa a hajam.

2023. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Nyilván van, amikor egyszerűen csak utál irogatni, vagy játszmázik és azt akarja, hogy törd magad... de nem, valószínűbb, hogy szimplán nem érdekled. Ezért meg nem ő a hibás. Nem is te egyébként, ez egyszerűen ilyen, valakit érdekelsz, valakit meg nem.
2023. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
#35, akkor azok, akik felkeltik az érdeklődésedet, azokkal végig valami extra témáról beszéltek, amiket még soha senki nem hozott fel? Tehát filmek, utazás, ki mit szeret, mit csinál, stb, az végig tabutéma, amiket érinteni se szoktatok, még az élő találkozáskor sem?
2023. márc. 12. 11:46
 39/50 anonim ***** válasza:
Persze, hogy rá reagálsz...
2023. márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem megsértődni kell. Ha megvan a szimpi, hamar regény keletkezik, ha nincs, egy nagyon kellemetlen, erőltetett mizusemmi az egész.
2023. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!