Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány, aki ismerkedéskor tőmondatokon kívül képes normális kommunikációra?

Figyelt kérdés
Vagy ma már ez az elvárás, hogy mi türjük magunkat, és semmi érdeklődés, semmi reakció az nincs elhangzottakra, csak, ha valami kérdést tettünk fel, akkor is maximum 2 szavas válaszok? :) Egy idő után elég kiábrándító tud lenni, hogy írok 5-6 sort, és ha nem tettem fel kérdést, semmi reakció. Ha tettem fel, akkor maximum 1 vagy 2 szavas mondat a válasz rá, szigorúan csak a kérdésre reagálva és ez ismétlődik a beszélgetésben, ameddig meg nem unom. Se visszakérdezés, se egyéb reakció/mondandó. Így nagyon nehéz megismerni a másikat.

2023. márc. 11. 22:02
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
84%

Ez a tőmondatos dolog általában nem a lány vagy a te hibád, hanem egyszerűen vsak azt jelzi, hogy nincs bennetek igazán közös, nem illetek össze.


Nyilván a randi arról szól, hogy ezeket a dolgokat megismerjétek egymásról. Azért az elég esélytelen, hogy nem sokerül... szóval ha már randiig jut egy ismerkedés akkor ott már azért érintenetek kellett néhány olyan témát, ami a későbbiekben is kiinduló alapja lehet egy beszélgetésnek. Szóval így kicsit furcsa, hogy randin ilyen szituációk jönnek neked folyamatosan.


Lényeg a lényeg: akivel nem lehet beszélgetni, azzal nem kell. Kuka, nem vagytok egymásnak valóak.

2023. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
81%
Aki érdekel azzal hosszan tudok kommunikálni, élőben is. (ha kölcsönös) Ha nem, akkor azt kár erőltetni.
2023. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
82%

Nekem ezek túl "adatos" kérdések. Én olyanról akarok (szeretek) beszélni, ami nem ilyen teniszszerű, hogy mondtam egy sorit, mondj egyet te, mondok egy zenét, mondj egyet te... egyetértek azzal, hogy valami érdekes kell.


Pl. utoljára arról beszélgettünk a barátaimmal (és férfiban is olyat keresek, akit érdekelnek hasonló butaságok), hogy mi lenne az álommelónk, ha a középkorban élnénk, vagy vegán szemmel az emberhús állati eredetűnek számít-e.

2023. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
0%

Na üljük meg a hypevonatot.

A probléma, ott kezdődik, hogy írogatásban akarod megismerni. Persze egy két dolgot oké, ha hiányos az adatlap, de a találkozás felé vidd a beszélgetést. Lehet csak én vagyok ilyen, de én törekszek mindig a találkozás felé vinni a dolgot


Pl.:


A: szia, fura kérdés. Sonkás pizza, vagy szalámis pizza a jobb??


B: A szalámis. Miért??


A: holnap pizzát sütök, és épp a bevásárlólistám írom hozzá. Van kedved holnap csatlakozni az elfogyasztásához??


B: nagyszerűen hangzik, simán...

2023. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
0%

A: Utána szex?


B: Persze, már mondani is akartam!


A: Anál vagy orál? Mármint ha átjössz.


B: Kezdésnek legyen csak orál. Ugye nincs hari?


A. Nincs, de a mélytorok azért megy ugye?


B: Óóó te kis telhetetlen! :) Imádlak!

2023. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a B választ megkaptad valaha, 24-es?
2023. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
88%
25-ös, lehet neked vicces, de az ilyenek miatt nem írunk vissza.
2023. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
34%

Az volt a feltétel, hogy publicban találkozunk. De élőben ismertem meg, tehát nem voltam idegen neki. Meg ez mondjuk egy második randiszervezés, volt nem első. Ott csak simán csörögtem rá telefonon, van-e kedve meginni egy kávét, és megittunk egy kávét.

Szóval megtörtént, csak ez nem a legeleje volt dolognak, de más nem nagyon jutott eszembe, mert nem tudom mit mondtam első alkalommal a telefonomba, és most ő aktuális, szóval a vele történtek jutnak eszembe...

24#

2023. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
0%

27. Én csak tartottam egy görbe tükröt! Gondoltad volna hogy a nők miatt lettek ilyenek a hapsik? Ott vannaka nők, akik többségében harmat gyenge személyiségek, fűszerezve egy nagy adag szociál médiás agymosással, hogy a férfiakat szexuálisan azonnal ki kell szolgálni. Aztán ott van egy többségi pasi réteg(véletlenül sem férfit írtam), aki meg elvárja hogy azonnal megdugja a nőt. Ez a két halmaz a legtöbb esetben metszi is egymást. Akkor van a baj, amikor egy igényes nő vagy egy igényes férfi a korpa közé keveredik.


Az igénytelen, agyatlan, apátlan-anyátlan, sehova nem vezető élettel rendelkezők meg igazából fiatalon elb*sszák az életüket és a szüleik semmitmondó, sehova nem vezető életét követik. Mi ebben a sztori?

Tőmondatok... Istenem. Ha nekem így válaszolt egy nő, otthagytam abban a percben. Többre tartom magam minthogy megalázzam magam egy olyan előtt, aki le sem sz*r. Max ő veszíthet, én aztán nem.


Szóval a kérdezőnek súgok: ha valami fáj, akkor ne csináld!

2023. márc. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
82%
Fura lett volna, ha a második mondatod az, hogy gyere fel a lakásomra, ő meg belemegy.
2023. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!