Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány, aki ismerkedéskor tőmondatokon kívül képes normális kommunikációra?

Figyelt kérdés
Vagy ma már ez az elvárás, hogy mi türjük magunkat, és semmi érdeklődés, semmi reakció az nincs elhangzottakra, csak, ha valami kérdést tettünk fel, akkor is maximum 2 szavas válaszok? :) Egy idő után elég kiábrándító tud lenni, hogy írok 5-6 sort, és ha nem tettem fel kérdést, semmi reakció. Ha tettem fel, akkor maximum 1 vagy 2 szavas mondat a válasz rá, szigorúan csak a kérdésre reagálva és ez ismétlődik a beszélgetésben, ameddig meg nem unom. Se visszakérdezés, se egyéb reakció/mondandó. Így nagyon nehéz megismerni a másikat.

2023. márc. 11. 22:02
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
93%
Értsd. Fénykép alapján nem jössz be nekik, ennyi. Te sem irogatnál olyannak aki ne tetszik. Ti férfiak is szelektáltok, hat a nők is.
2023. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
76%

#6: Legyél játékosabb. Kérdezd meg, hogy lopna-e kecskét veled. Vagy hogy szokott vonatkereket pumpálni. Vagy hogy miért pont Burritonak nevezne el egy félszemű, falábú kutyát.


Bármilyen hülyeséget bedobhatsz, azokkal nem nehéz kitűnni a "szia, szép a szemed, Józsi vagyok" féle üzenetek közül. Utána meg úgy is kiderül beszélgetés közben, hogy amúgy nem vagy gyökér, csak ne legyél annyira karót nyelt, mintha interjúztatni akarnád / interjúznál.

2023. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Ha fénykép alapján nem jövök be neki, akkor nem húzott volna jobbra (tinderen), egyéb online társkereső oldalon pedig nem jelölt volna vissza, legalábbis a logika ezt diktálja. Ha pedig csak véletlen húzott jobbra, gondolom úgyse reagálna, akármit is írok.
2023. márc. 11. 22:27
 14/50 A kérdező kommentje:

Legutóbb, mivel az adatlapján volt egy ilyen információ, hogy filmkedvelő, ezzel indítottam:

Szia XY!

Én is filmkedvelő vagyok, moziba is szívesen járok, sok műfajt megnézek. Legutóbb az xy filmet láttam moziban, szerintem izgalmas volt, tetszett, hogy volt benne egy csavar a végén. Ismerős esetleg? Mostanában sorozatokat is nézek, ha van valami érdekes valamelyik streaming csatornán. Te mit néztél utoljára, milyeneket szeretsz?

2023. márc. 11. 22:31
 15/50 A kérdező kommentje:

Erre kaptam egy egy szavas választ (mit látott), majd utána akárhogy törtem magam, ennél bővebb válaszok nem jöttek. Próbáltam témát váltani, előjött a sport, utazás, stb, próbáltam érdekes helyekről írni, ahol jártam, válasz érdemben csak akkor jött, ha kérdeztem, hasonlóan egyszavasak.

Nem tudom, mit kellene tennem, hogy ne tűnjek érdektelennek, ahogy az 5-ös írta.

2023. márc. 11. 22:33
 16/50 anonim ***** válasza:
86%
Azt akarja hogy lekoccolj magadtól. Hidd el az ilyen nem lányos zavarában nem ír.
2023. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
74%

Nekem férfiként ennek a Szia XY-nak ilyen "azt hallottam egy tutorial videoban, hogy ha a másik nevét megemlítem, az tetszeni fog neki" beütése van. De ha ezt valaki megcáfolná, annak csak örülnék.


Én megpróbálnám rövidebbre és játékosabbra venni, ahogy az előző válaszomnál is írtam. Túl sokat préselsz egy első üzenetbe. Itt még az se biztos, hogy érdekled, szóval itt ne vesztegesd az energiádat még nagyon személyre szóló üzenetekkel. Csak időkidobás és energiakidobás, aztán csalódás lehet a vége. Persze, a józan ész azt mondaná, hogyha match van, akkor biztos érdekled, de ez még messze van a valóságtól.


Akár egy kecskés giffel is indíthatnál. 1x kell csak kitalálnod 1-2 általános kreatív indítást és mehet az copy-paste-ben mindenkinél, senkinek sem fog feltűnni, hogy másnál is ugyan ezzel indítottál.


Saját tapasztalataimból beszélek. Amíg hasonló stílusban próbálkoztam, addig totál esélytelen volt nekem az egész. Aztán kitaláltam 1-2 figyelemfelkeltő hülyeséget, amivel még talán nem néznek degeneráltnak és érezhetően változott a helyzet utána (20+ randi, aztán amikor már kezdtem kiégni, hogy első - második randikon nem jutottam tovább, akkor ismertem meg a barátnőmet).


Én sem vagyok egy szociális pillangó, nagyon szarul szocializálódtam és mindig úgy éreztem, hogy ezzel el vagyok maradva a "normálisabb" emberekhez képest, de az rengeteget segített, hogy megtanultam lazább és kötetlenebb lenni.

2023. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
84%

Ok, hogy filmkedvelő, de inkább mozi, vagy streaming?

(Értsd: otthonülős kényelmes, vagy kimozdulós?)

De ami ennél is fontosabb, hogy pattogatott kukorica vagy gumicukor, amit tol közben, mert az bizony nálad vízválasztó.

Vagy bármi, ami belőled jön, életszagú, és nem a "milyen filmet szeretsz?" kérdés.

2023. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
92%

Ajánlom a való életet, nem az ilyen műanyag, tücli, semmi ismerkedési módokat. Pont ezért ekkora fosrakás a világ, mert már semmiben nincs kraft, műanyag emberek, mű kaják, mű érzések, mű kapcsolatok.


Haver! Már nem azért, de mi a fsznak futsz olyanok után akikre csak az idődet pazarlod? Ráírtál valakire? Húúú ez aztán a nagy dolog! Kb. 50-en "írnak rá" a nőkre naponta, szóval hatalmas nagyot léptél előre! Tűmondatokban válaszol és ez zavar? Várj, segítek! Nem a te nőd! Mégis mit gondolsz? Bakker, de nyomorék egy generációk vannak lefelé. Láttam egy videót egy kismadárról, ahol az csak a csőrét nyitogatta egy kukac láttán, de gőze sem volt hogy egye meg, nem volt ott az anyja aki a csőrébe tette volna. Vonj párhuzamot. :D

2023. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ha olvasgatsz ezen az oldalon, akkor boven latod, hogy nem tomondatokban irkalnak a nok altalaban. Ha veled valamiert mindenki igy beszel, akkor nalad van a hiba, valamiert nem vagy nekik erdekes.


17-essel egyetertek amugy, kicsit eroltetett az uzeneted, nem kell azonnal irnod mindent, kicsit roviditsd le, az elejen senki nem fog neked regenyeket valaszolgatni, be kell melegiteni picit.

2023. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!