Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rám nem volt ideje a nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám nem volt ideje a nőnek, de bepasizni igen. Hogy kerülhetném el ezt a jövőben mással?

Figyelt kérdés

párbeszédünk dióhéjban:


én: randizzunk!

nő: ok, bár jövőhéten utazok.


(később)


én: holnap?

nő: havibaj van.


(később)


én: jövőhéten?

nő: nemjó, most sok a munka. De összehozzuk mindenképp!


(később)


én: holnapután?

nő: családi látogatások lesznek. Esküszöm nem direkt csinálom :D


(később)


én: holnap?

nő: nemjó, nemjó. Jövőhéten ez, azután meg utazás.


(később)


én: akkor jövőhét?

nő: őőő mondom nem érek rá, nem fog ez változni.

én: hát jó, akkor majd szóljál, ha ráérsz

nő: szólni fogok, igérem szólok


(később)

(később)

(később)

(*facebook-on egyedülálló állapotból kapcsolatban-ra vált)


én: akkor köszöntem szépen a lehetőséget, mostmár nem akarom a dolgot, de gondolom nemkell magyarázni. Sajnos rám nem "volt időd", de másra igen. Azért a félreértések elkerülése végett legközelebb csak mondd meg a másiknak, hogy "nem"

nő: nem akartalak megbántani, tényleg ilyen forgatag volt. És ebben a forgatagban megfeledkeztem rólad.


------------------------


szeretném, ha el tudnám valahogy kerülni ezt, én még egyszer ilyen megalázást nem akarok kiállni egy nőtől sem. Kilehet ezt valahogy védeni?


2023. márc. 31. 10:36
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%
A második visszautasítás után ott hagyod a fenébe.
2023. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk nem megalázásként gondolsz rá. Ne az egóddal gondolkozz.
2023. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
83%
Nem tud nemet mondani
2023. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
91%

Mit akarnál egyáltalán bárkitől, aki ennyire "elfoglalt"? Nem kell könyörögni, nem érsz rá, hát nem érsz rá, jöhet a következő.

Ez nem megalázás, semmi nem volt köztetek.

2023. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
99%

"randizzunk X időpontban"

"Nem jó mert Y."


/itt a lényeg:/


"Neked mikor lenne jó?"


Ha ad alternatív időpontit, akkor jó, ha nem, akkor hagyd. Ennyi. Nem bonyolult.

2023. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
87%

Úgy kerülheted el, hogy

1. Nem általánosságokat használsz, tehát nem "Randizzunk!", hanem megírod, hogy lenne-e kedved eljönni velem ekkor ide? Ezzel sokkal jobbak az esélyeid, mert azt érzi, hogy határozott vagy és nem csak ilyen tingli-tangli randizgatásról van szó.


2. A 2. nemleges válasz után nem szabad tovább próbálkozni, mert nem érdemes. Ha valóban időbeosztási probléma merült fel, akkor a nő azt korrigálja és ő fog megkeresni egy harmadik időponttal. Ha nem így történik, akkor csak kifogás volt, mellébeszélt, de akkor meg úgy is mindegy.


3. Csak az a nő jön ezzel a szr dumával, hogy "menstruál", aki már nem tud mit kitalálni. Ezt komoly, potenciális randipartnernek SOHA nem mondaná egy nő. Ha mégis ez lenne az oka a randi elhalasztásának, akkor is kitalálna valami kevésbé "illetlen" ( nem tudom, mi a jó szó) okot.


Szóval ez a részéről veszett ügy volt, tanulj meg jobban olvasni a sorok között, remélem a válaszom segített valamennyit.

2023. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
63%

"nem akartalak megbántani, tényleg ilyen forgatag volt. És ebben a forgatagban megfeledkeztem rólad"


Ez mekkora gusztustalan szöveg. Tapintatlan, önző, buta.

2023. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
50%

"Csak az a nő jön ezzel a szr dumával, hogy "menstruál", aki már nem tud mit kitalálni. Ezt komoly, potenciális randipartnernek SOHA nem mondaná egy nő. Ha mégis ez lenne az oka a randi elhalasztásának, akkor is kitalálna valami kevésbé "illetlen" ( nem tudom, mi a jó szó) okot."


Ezt a faaszságot. Simán elmondom potenciális párnak, sőt, neki inkább. Nem mindenki gondolja, hogy menstruálni illetlen dolog.


Nem kéne a saját gondolataink mentén olyanokat kijelenteni, hogy mindig, soha, senki, mindenki, nők, férfiak...

2023. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
30%
Melyik szó tapintatlan ebben?
2023. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
93%

Az #1-el értek egyet.

A második visszautasításnál nem volt feltűnő hogy nem komolyan tervez veled a csaj? Ennyi lepattintás után már észrevehetted volna magad.

Ha máskor nem, már a másodiknál konkrétan el kellett volna mondanod neki, hogy ha most nem lesz semmi akkor a részedről ennyi volt. Csakhogy a férfiak nagy többsége nem is akar szembesülni azzal a ténnyel, hogy nem kell igazán a nőnek. Inkább futnak a nő után. Az már más kérdés, hogy a nő részéről is szemétség a hitegetés, de ha határozott a férfi, akkor már el sem jut a hitegetésig.

Ha egy nőnek kell a pasi, és a pasinak is a nő, akkor kölcsönösen tesznek is érte, és mindketten azon lesznek hogy minél előbb találkozni tudjanak. Amikor az egyik látványosan húzza az időt annak mindig oka van (olyan nincs hogy sosem ér rá, persze csak akkor ha direkt nem is akar ráérni).

2023. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!