Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rám nem volt ideje a nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám nem volt ideje a nőnek, de bepasizni igen. Hogy kerülhetném el ezt a jövőben mással?

Figyelt kérdés

párbeszédünk dióhéjban:


én: randizzunk!

nő: ok, bár jövőhéten utazok.


(később)


én: holnap?

nő: havibaj van.


(később)


én: jövőhéten?

nő: nemjó, most sok a munka. De összehozzuk mindenképp!


(később)


én: holnapután?

nő: családi látogatások lesznek. Esküszöm nem direkt csinálom :D


(később)


én: holnap?

nő: nemjó, nemjó. Jövőhéten ez, azután meg utazás.


(később)


én: akkor jövőhét?

nő: őőő mondom nem érek rá, nem fog ez változni.

én: hát jó, akkor majd szóljál, ha ráérsz

nő: szólni fogok, igérem szólok


(később)

(később)

(később)

(*facebook-on egyedülálló állapotból kapcsolatban-ra vált)


én: akkor köszöntem szépen a lehetőséget, mostmár nem akarom a dolgot, de gondolom nemkell magyarázni. Sajnos rám nem "volt időd", de másra igen. Azért a félreértések elkerülése végett legközelebb csak mondd meg a másiknak, hogy "nem"

nő: nem akartalak megbántani, tényleg ilyen forgatag volt. És ebben a forgatagban megfeledkeztem rólad.


------------------------


szeretném, ha el tudnám valahogy kerülni ezt, én még egyszer ilyen megalázást nem akarok kiállni egy nőtől sem. Kilehet ezt valahogy védeni?


2023. márc. 31. 10:36
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%
Kivédeni úgy tudod ,hogy nem ismerkedsz ennyi
2023. ápr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
90%
Leírták már százan, én is azt vallom, hogy a második elutasítás után kár ácsingózni. Ha akarna valamit, keresne magától, miután egyszer lemondta (mindenkinek fájhat a hasa vagy lehet bármi). Ha nem keres, magadat ülteted fel a bohócvonatra azzal, hogy még hatszor próbálkozol. Itt te aláztad meg magadat. Tényleg az van, hogy bármi más helyzetben (állásinterjú, baráti találkozó, FB adásvétel) levágjátok a második kapufa után, hogy hagyni kell, de ha csajról van szó, akkor görcsösen kapaszkodtok a minimális esélybe, hátha csurran valami.
2023. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt korrekt a csaj részéről, de elég könnyű ezt kikerülni, ha időben észreveszed, hogy a másikat nem érdekled eléggé. Arra számítottál, hogy a hatodik kifogás után majd mágikus módon megjön hozzád a kedve és priorizál? Miért mentek le teljes kutyába a punci reményében?
2023. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
#32: majd ha neked válaszolnak társkeresőről 30-ból 1, meg neked van 2-3 hetente match-ed tinderen, akkor majd rájössz, hogy az átlag pasinak nincs más választása...
2023. ápr. 3. 23:02
 35/47 anonim ***** válasza:
91%
34) akiben nincs annyi tartás, hogy öt halogatás után ne kússzon egy hatodikért is, az szerintem cseppet átlag alatt van, legalábbis önbecsülés terén. Ha egyszer látod, hogy nem mozgatod meg a csajt, akkor mégis mit remélsz az x-edik rákérdezéstől? Tényleg megéri a semmiért kúszni, láthatóan felcseszni magad és azt mondani, hogy nem volt választásod?
2023. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
91%
24: de, az is választás, hogy nem mész le kutyába... egyedül is tudni kell boldognak lenni, nem egy kis puniért megalázni magad.
2023. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Tinderen másfél év alatt kb másfél tucat match-em volt és 1 randi jött össze, ettől függetlenül pontosan tudom, hogy az alternatíva nélküli időpont lemondás az egyenlő azzal, hogy SOHA nem fogunk találkozni a másikkal, mert nem érdeklem őt, csak egósimogatónak vagyok.


Sőt, egy pár ilyen után már azt is tudtam, hogy mikor nem érdemes még csak felvetni sem a találkozó ötletét, annyira egyértelmű már írogatáskor is, hogy van-e, vagy nincs lelkesedés a másik részről.


Szóval hiába dühöngsz kérdező - amit megértek, eleinte én is dühöngtem -, inkább minél hamarabb jöjj rá ezekre a mintákra, és minél hamarabb fejezd be te az írogatást, ha nincs kölcsönös szimpátia.

2023. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
89%

"Rám nem volt ideje a nőnek, de bepasizni igen."


Ennek nincs értelme.

Nem érdekelted igazán, ezért valójában hárított.


Nem "bepasizott", hanem más érdekelte, és vele alakított ki kapcsolatot.

2023. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
0%

Ismeros a szitu. Nalam a legutobbi hagyatkozott mindig arra hogy keson vegez a munkaba, volt hogy 2 hetig alig talalkoztunk csak ha en mentem.

4 honapig huztam, neha osszejarogattunk szexelni, de legtobbszor jott a hulye kifogasaival. Aztan a vegen persze kiderult hogy tobb ferfival is dugatja magat a budos otvar r...anc. Ha egy no a harmadik talalkozot is lemondja akkor el kell zavarni ..

2023. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
0%
Az őt megjáró alfafarkak forgatagában megfeledkezett rólad :)
2023. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!