Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rám nem volt ideje a nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám nem volt ideje a nőnek, de bepasizni igen. Hogy kerülhetném el ezt a jövőben mással?

Figyelt kérdés

párbeszédünk dióhéjban:


én: randizzunk!

nő: ok, bár jövőhéten utazok.


(később)


én: holnap?

nő: havibaj van.


(később)


én: jövőhéten?

nő: nemjó, most sok a munka. De összehozzuk mindenképp!


(később)


én: holnapután?

nő: családi látogatások lesznek. Esküszöm nem direkt csinálom :D


(később)


én: holnap?

nő: nemjó, nemjó. Jövőhéten ez, azután meg utazás.


(később)


én: akkor jövőhét?

nő: őőő mondom nem érek rá, nem fog ez változni.

én: hát jó, akkor majd szóljál, ha ráérsz

nő: szólni fogok, igérem szólok


(később)

(később)

(később)

(*facebook-on egyedülálló állapotból kapcsolatban-ra vált)


én: akkor köszöntem szépen a lehetőséget, mostmár nem akarom a dolgot, de gondolom nemkell magyarázni. Sajnos rám nem "volt időd", de másra igen. Azért a félreértések elkerülése végett legközelebb csak mondd meg a másiknak, hogy "nem"

nő: nem akartalak megbántani, tényleg ilyen forgatag volt. És ebben a forgatagban megfeledkeztem rólad.


------------------------


szeretném, ha el tudnám valahogy kerülni ezt, én még egyszer ilyen megalázást nem akarok kiállni egy nőtől sem. Kilehet ezt valahogy védeni?


2023. márc. 31. 10:36
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
39 te legalább szexeltél a nővel, a kérdező szerintem a taliig sem jutott el
2023. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
78%

Nem az a hibas aki csinalja hanem aki hagyja. Harmadik ilyennel kerek perec meg kell irni neki hogy huzz az anyadba mast hulyits. Ennyi. Aztan akkor te leszel a bunko, de neha muszaj annak lenni.

Nincs semmi kulonos szabaly erre, az a no aki tolja a talalkozokat, kifogasokat keres az nem akar teged csak jatszik.

Meg kell nezni mennyit ir miket ir, ha o keres es akar talizni tesz erte akkor latni fogod hogy o igazan akar.

2023. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

Hogy mi van most vele, nem tudom, mindenedetre egy nagyobb összejövetelen láttuk egymást, kb ilyen arccal nézett rám:


[link]


[link]


[link]


Persze én "nem láttam" és oda se mentem hozzá, hisz a tömegen át láttuk egymást 😁 de azért ha kisebb megbánást láttam a nézésében, akkor azért lehet hogy nem direkt koptatott le

2023. júl. 2. 01:15
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem direkt koptatott le, mind az ötször véletlen volt...
2023. júl. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
88%

Ne legyél ennyire hülye kérdező és ne próbáld megfejteni mások viselkedését, már bebizonyítottad, hogy ez neked nagyon nem megy.

Azért nézett így, mert kicsit bűntudata van attól AHOGYAN lekoptatott és nem akarta, hogy odamenj és számon kérd. Egészen idáig eszébe se jutottál, mert nagyon is direkt koptatott le és soha nem jönne össze veled, akkor se ha fizetnének neki. Világos?

2023. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
77%
Csak amiatt nézett rád úgy, hogy nehogy odamenj hozzá és égesd őt.
2023. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
63%
Akkor én most kíméletlenül őszintén megírom, mikor csinál ilyet egy nő... Lehet lepontozni érte... Akkor, ha nem álmaim pasija, azért annyira nem vészes a helyzet, de próbálom rávenni magam, hogy a semminél azért jobb. Ti nem voltatok soha ilyen helyzetben? Dehogynem. A többségetek igen. Olyankor jön a vívódás, hogy adjak-e esélyt valakinek, akiről érzem, hogy nem az igazi, vagy várjak valakire, aki tényleg megfog. Senkinek nem jó ez a helyzet, de emberből vagyunk, hát hibázunk. Itt mindkét fél hibázott. Elegánsan tovább kell lépni.
dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!