Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rám nem volt ideje a nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám nem volt ideje a nőnek, de bepasizni igen. Hogy kerülhetném el ezt a jövőben mással?

Figyelt kérdés

párbeszédünk dióhéjban:


én: randizzunk!

nő: ok, bár jövőhéten utazok.


(később)


én: holnap?

nő: havibaj van.


(később)


én: jövőhéten?

nő: nemjó, most sok a munka. De összehozzuk mindenképp!


(később)


én: holnapután?

nő: családi látogatások lesznek. Esküszöm nem direkt csinálom :D


(később)


én: holnap?

nő: nemjó, nemjó. Jövőhéten ez, azután meg utazás.


(később)


én: akkor jövőhét?

nő: őőő mondom nem érek rá, nem fog ez változni.

én: hát jó, akkor majd szóljál, ha ráérsz

nő: szólni fogok, igérem szólok


(később)

(később)

(később)

(*facebook-on egyedülálló állapotból kapcsolatban-ra vált)


én: akkor köszöntem szépen a lehetőséget, mostmár nem akarom a dolgot, de gondolom nemkell magyarázni. Sajnos rám nem "volt időd", de másra igen. Azért a félreértések elkerülése végett legközelebb csak mondd meg a másiknak, hogy "nem"

nő: nem akartalak megbántani, tényleg ilyen forgatag volt. És ebben a forgatagban megfeledkeztem rólad.


------------------------


szeretném, ha el tudnám valahogy kerülni ezt, én még egyszer ilyen megalázást nem akarok kiállni egy nőtől sem. Kilehet ezt valahogy védeni?


2023. márc. 31. 10:36
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
97%

Mar a 2.visszautasitasnal egyertelmu volt hogy semmit nem akar toled, csak nem tudta igy szoszerint megmondani.


Mar akkor mas volt a kepben aki jobban erdekelte.

2023. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
98%
Legközelebb vedd a lapot és ne nyomulj olyanra, akit nyilvánvalóan nem érdekelsz. Nem mindenki lesz ugyanis őszinte, mint ahogy ez a nő sem volt az, de bőven elég jelet adott arra, hogy egyértelmű legyen a helyzet.
2023. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
19%
Szánalmas vagy te is kérdező ,hogy nem tudsz ezen túllépni
2023. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
31%
Az a legviccesebb hogy a végén még téged nézett hülyének. Ez az utolsó szöveg tényleg annyira gáz, inkább ne írt volna semmit. "Megfeledkezett" rólad mikor annyiszor ráírtál, aha:D Inkább belefeledkezett más hímtagjába.:D Annyi nem volt benne hogy nemet mondjon, egóját dédelgető ri....
2023. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha kétszer te felajánlod, és a nő visszautasít és azt sem mondja hogy a mondjuk jövőhét péntek jó lehet helyette. Akkor felejtős egytől egyig.
2023. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
89%

Az 5-össel teljesen egyetértek, ez a kulcs. Nem 500-szor megkérdezni, hogy ez vagy az jó-e, hanem javasoljon akkor ő, ha nem optimális a felkínált időpont! (Még így sem lehet teljesen kiszűrni a kamusokat, lehet olyan is, akivel lebeszéled, majd az utolsó pillanatban mondja mindig vissza, és ezt addig, amíg hagyod, de ez a lányka már kikopott volna hamarabb.)


13-as: Miért lenne szánalmas? Úgy érzékelem, nem volt köztük személyes kapcsolat, netes ismerkedés lehetett, de ettől még tök normális, hogy szarul érzi magát. Elpocsékolt rá időt, energiát, azt gondolta, lehet valami, a csaj meg tök hülyének nézte. Kinek kellemes, amikor realizálja, hogy a másik bujkált előle, kínjában kitalált minden f.szságot? És ezt az egészet el lehetett volna kerülni, ha szimplán megírja a nőci, hogy bocsi, de mégsem akarok ismerkedni veled.

2023. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
4%
Idő meg energia, azért ne essünk túlzásokba.
2023. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, nagyon egyszerű a dolog. Vedd ki az egyenletből a puncit.


Ha egy másik férfi nem akarna veled hasonló módon barátkozni, levágnád, mi van. Ha valakitől neten vennél valamit, és ilyen válaszokat írna, értenéd, mi van.


Ahogy itt is érted, csak ameddig 0.0000001 % esély van puncira, addig neked kell az, hogy a másik kimondja, ami mindenkinek, neked is, világos.


Erről le kéne szokni.

2023. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
74%

12-es: Oké, de azért köpönyegforgató dolog bizonygatni, hogy nem direkt nem ér rá. Ez még annál is aljasabb, mintha simán nem írt volna egy idő után (pedig az is gerinctelen megoldás).


17-es: A kérdező dióhéjban írt egy párbeszédet. Nos, nem voltam ott, nem ismerem részletesebben a levelezést, mennyi kommunikáció zajlott még, de épp elég, ha neked a fejedben van, hogy találkoznál az adott személlyel, tökre várod, esetleg abba is gondolkodsz, hogy szervezd a dolgaidat.


18-as: Neked tök igazad van. De sajnos ebbe nők, férfiak ugyanúgy bele tudnak esni. Hátha tényleg csak elfoglalt, nem akarom offolni, mert mi van, ha mégis igazat mond, tökre tetszik.

2023. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
32%
Inkább örülj neki hogy nem kerülsz össze egy ilyen nővel. Tipikus A-t csinál B-t mond..
2023. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!