Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rám nem volt ideje a nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám nem volt ideje a nőnek, de bepasizni igen. Hogy kerülhetném el ezt a jövőben mással?

Figyelt kérdés

párbeszédünk dióhéjban:


én: randizzunk!

nő: ok, bár jövőhéten utazok.


(később)


én: holnap?

nő: havibaj van.


(később)


én: jövőhéten?

nő: nemjó, most sok a munka. De összehozzuk mindenképp!


(később)


én: holnapután?

nő: családi látogatások lesznek. Esküszöm nem direkt csinálom :D


(később)


én: holnap?

nő: nemjó, nemjó. Jövőhéten ez, azután meg utazás.


(később)


én: akkor jövőhét?

nő: őőő mondom nem érek rá, nem fog ez változni.

én: hát jó, akkor majd szóljál, ha ráérsz

nő: szólni fogok, igérem szólok


(később)

(később)

(később)

(*facebook-on egyedülálló állapotból kapcsolatban-ra vált)


én: akkor köszöntem szépen a lehetőséget, mostmár nem akarom a dolgot, de gondolom nemkell magyarázni. Sajnos rám nem "volt időd", de másra igen. Azért a félreértések elkerülése végett legközelebb csak mondd meg a másiknak, hogy "nem"

nő: nem akartalak megbántani, tényleg ilyen forgatag volt. És ebben a forgatagban megfeledkeztem rólad.


------------------------


szeretném, ha el tudnám valahogy kerülni ezt, én még egyszer ilyen megalázást nem akarok kiállni egy nőtől sem. Kilehet ezt valahogy védeni?


2023. márc. 31. 10:36
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
90%

Úgy kerülheted el, hogy az első "jövő héten utazom"-ra megírod, hogy oké, akkor majd szólj, ha visszajöttél, és alkalmas.


És ezzel a további párbeszédek nem játszódnak le, te megspórolsz egy csomó időt és idegeskedést.


De ha ekkor nem is, a havibajosnál legkésőbb többet fel sem kellett volna hozni a találkozót, és ha egy héten belül nem ő magától nem ajánl időpontot, akkor elköszönni, és nézni a következő után.


Örök szabály: ha alternatíva nélküli (legyen az akár 3-4 héttel későbbi időpont!!) lemondást kapsz, az egyenlő azzal, hogy nem is akar találkozni veled a nő. Ezt tartsd szem előtt.


Ez már az egyes válaszra is igaz. Ha azt írta volna, hogy jövő hét utazás, de kedden hazajövök, kicsit pihenek és szerdán találkozzunk, az megint más.


Ezen nem puffogni kell, hanem el kell fogadni, hogy a nők 90%-a így fog visszautasítani, főleg, ha online ismerkedsz.

2023. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
70%
A mellé beszélés volt etikátlan teljes mértékben , illetve a remény fentartása a semmire.. ez gonosz dolog . Tényleg jobb ha azt mondja a nő ,hogy nem vagy az esetem ne haragudj mint sem elveszi a gondolataidat mikor azokat masra is tudnad fokuszalni.
2023. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
10%
Mit süketeltek ezzel a 2.elutasításnál venni kellett volna a lapot dologgal?? Az még oké hogy szemtől szembe nem valami bátrak a nők de virtuális térben mikor csakúgy alapon ghostingolgatnak ne kelljen már ezzel is számolni hogy nem akarja attól hogy nem mondja ki
2023. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj 23-as, ha vergődsz rajta, ha nem, ez akkor is így lesz. Ha nem akarsz ilyenekkel találkozni, akkor egyáltalán ne ismerkedj. Ha ismerkedni akarsz, akkor pedig el kell fogadni a "játszma szabályait".

Örökségből sem lehet kiválogatni, hogy a ház meg a kocsi kell, de az elhunyt nevén lévő 100 milla jelzálogtartozás az meg nem.


2-3 ilyen elb*sz*tt ismerkedés, és legalább egy sikeres ismerkedés után rájössz, hogy ha érdeklődik irántad a nő, akkor minden olyan könnyű és természetes lesz. Visszaír, közös programot ajánl, láthatóan jól érzi magát veled. Mosolyog rád, nevet veled, stb. Persze ugyanezeket te is adod. Szóval ahol nincs meg ez a könnyedség, ha könyörögni kell rád szánt időért és figyelemért (ezt nem szó szerint értem nyilván), ha nyögvenyelős a találkozó megbeszélése, sőt kevés idővel előtte le is mondja, akkor pedig nem érdekled a nőt.


Nem atomfizika ez. Nem kell beleélni magadat az elején, amíg kiderül, mi a helyzet, és akkor csak megvonod a vállad, és magadban csak annyit mondasz, hogy "jöhet a következő". Ez férfisors, meg kell magadat keményíteni, mert ha minden ilyen után dühöngsz, és belelovalod magadat az önsajnálatba, akkor azzal még több időt elszúrsz. Az idő pedig a legértékesebb erőforrása mindenkinek, hiszen soha semmilyen módon nem fogod tudni visszakapni, amit feleslegesen elhasználtál.

2023. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
18%

"Neked tök igazad van. De sajnos ebbe nők, férfiak ugyanúgy bele tudnak esni. Hátha tényleg csak elfoglalt, nem akarom offolni, mert mi van, ha mégis igazat mond, tökre tetszik."


Csak arra reagáltam, amit a többség mondott, de egyetértek veled. Nekem furcsa, hogy mindenki 1.5 milliókat visz itt haza, ezek szerint lóphasz melóval. Messze nem keresek ennyit, de van, amikor olyan kiszámíthatatlanok a heteim, hogy konkrétan csak aludni van időm, arra is kevés.

2023. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
93%

1. A 2. visszautasításnál hagyod a fenébe, esetleg megírod, hogy aki ennyire nem akar veled lenni, az neked nem opció akármilyen kapcsolatra.

2. Olyanra startolsz rá, aki kimutatta, hogy érdeklődik irántad, nem bárkira, aki "jó'nézki".

3. Nem árt, ha nemcsak beleböfög, hogy randizzunk, hanem már kész tervvel, időponttal, helyszínnel állsz elé, max. megkérdezed, hogy neki oké-e, és ha nem, akkor mit javasol.

2023. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
14%
Kösz 24 de ebben nincs logika: én vagy elölről hátulról megcsináltam valakit vagy "szétvált"vagy letiltott esetleg eltűnt ha randira hívtam. Igérni sose ígértek hiába, persze a szó nélküli game over volt a gyakoribb. Az milyen játszma szabály hogy szórakozom? Bár nem is játszma hanem inkább "fáj a fejem azt se tudom mit akarok ..... vagyok egészen" Padödö dal
2023. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de aki kétszer visszautasít és utána magától nem ajánl fel egy lehetőséget az nem vesz Téged komolyan, csak szórakozik veled.

Amikor éppen nincs pasija vagy olyan barátja aki elterelné a figyelmét akkor társkeresőzik és ezzel tölti az idejét, sajnos nem egyedi eset. Igazi energiavámpírok, amíg foglalkozol vele, szórakoztatod addig maradsz, ha többet szeretnél akkor repülsz.

2023. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Nem netes ismerkedés volt, ismertük már egymást, először nemis neten ajánlottam. És rögtön mondtam is ha nem nem akarja vagy nem jó, mondja azt. Ott bólogatott hogy az biztooos mondom, ha valami nem oké. Sőt online ugyanezt mégegyezer megkérdeztem... akkor sem mondott nemet
2023. márc. 31. 23:37
 30/47 anonim ***** válasza:
66%
Szánalmas vagy ,hogy még ezen lovagolsz ,zárd le ... Nem vetted a lapot komolyan,hogy csak szórakozik?
2023. ápr. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!