Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket, férfiakat hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket, férfiakat hány éves korig látjátok vonzónak?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam meg mondják is sokan hogy az életkorunkkal ez úgy változik hogy aki velünk viszonylag egy korú azt látjuk párkapcsolatra vonzónak, alkalmasnak, ha csak a külsőt nézzük.


De én annyira furán érzem magam, mert nekem ez megállt úgy olyan maximum 35 évnél és csak nagyon-nagyon ritkán van kivétel.


Bármilyen jóindulattal is nézem ennél idősebbet nem látok vonzónak külsőre. Én 43 vagyok.


Ezzel én teljesen egyedül vagyok vagy ez teljesen megszokott másoknál is?


Azthiszem már kezdem érteni miért vagyunk egyedül 40 év felett ilyen sokan.



2023. máj. 9. 23:54
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
84%
Legjobb eset vagy magyar valóság? Pont most láttam egy sorozatot James Marsdennel, idén lesz 50 éves, de jobban néz ki, mint sok 30 éves.
2023. máj. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
21%

11: Na, hát ha valaki be van világítva, meg szerkesztett képei vannak, az más eset!

Egyébként a sorozatban hány éves?

2023. máj. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
83%
De most oszinten. Az ember ahogy oregszik, ha egeszseges, normalis szemelyiseg, akkor a korabelieket latja vonzonak. A huszasok a huszasokat,a kozepkoruak a kozepkoruakat, az ovis kisfiuk az ovis kislanyokba szerelmesek es multkor a szemem elott futtyogott es flortolosen beszolt egy 70 eves pasi egy otthonkaba jaro full ősz daerolt haju nagymamikoru nonek aki kover is volt es tipik erzsineni kinezet. Nyar volt, kover cicis volt ujjatlan otthonkaba ment a bank elott ahol vartunk, sot csoszogott nagymamasan. Es megis vonzonak talalta egy korabeli vadidegen ferfi. Orok elmeny, hogy a szerelem, szexualis vagy nem a kortol fugg.
2023. máj. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
20%

Nőket úgy 40 évesig, sajnos a legtöbb utána morgós,elégedetlenkedős,irigykedő és erővel fiatalnak látszani akaró lesz.

Férfiakat pedig kb 45-50 évesig.Addigra a legtöbb kopasz,vagy idétlen hajú,szőrös,bozontos, stílustalan öltözetű, sok esetben mosdatlan szagú,szipogós lesz.

2023. máj. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
72%

Ja és még annyit,hogy rengeteg az elhízott,elhájasodott mindkét nemben 40 felett.

#14

2023. máj. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
100%
Én általában a 30-55 év közti nőket látom vonzónak. Van pár kivétel 30 alatt és 55 fölött is, de nem sok.
2023. máj. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
33%

Férfiakat max 40-ig de csak ha jól tartják magukat

Utána kuka nekem

2023. máj. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
16%

15-50 év. De nyilván ez nem minden emberre igaz. Van aki 15 évesen még túlságosan gyereknek néz ki (sokan persze meg nem). Vagy van, aki már 40 vagy 50 évesen se néz ki jól, aki még huszonévesen vállalható volt.


13. Nem értek egyet. A szépség standardjai örökre ugyanazok maradnak. Maximum valaki tisztában van vele, hogy öreg és csúnyaként nem kaphat fiatalt és szépet, ezért ezt elfogadja és nem próbálkozik olyan vonzó embereknél, akiket a szíve mélyén tudja tényleg sosem kaphat meg. De már gondolatban is elengedi a dolgot teljesen.


Vagy a másik, hogy léteznek különböző típusú emberek és ne erőltessük rá a saját gondolkodásunkat normalitásnak eladva mindenkire. Neked és másoknak tetszenek csak mindig a korabeliek akkor, más meg hagy vonzódhasson az univerzális szépséghez, ha ő úgy látja a világot.

2023. máj. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
79%

Hát, 26 éves nőként erre azt tudom mondani hogy Robert Downye Jr. vagy Pedro Pascal simán jöhetne hiába lehetne mindkettő az apám.


De a magyar valóság az hogy az utca embere itthon nem így néz ki. Hány 50 körüli magyar pasi van aki jól néz ki? Tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek de sajnos a többségnek az alapvető higeniaval is gondja van.

2023. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
86%

Edzés egy életen át évtizedekig, egészséges táplálkozás, nem elhízás, nuku cigi, nuku vagy szinte nuku pia, drog. Pihentető alvás, valami minimális szépségápolás (férfiaknak is), higiénia.


Ezeket hányan tartják a lakosságból? Pláne évtizedekig? Akik igen, azokra még rá lehet nézni 40-50-es korukban is, de hát a legtöbbekre nem véletlenül nem, mivel a fenti dolgoknak pontosan az ellenkezőjét művelik magukkal.

2023. máj. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!