Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket, férfiakat hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket, férfiakat hány éves korig látjátok vonzónak?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam meg mondják is sokan hogy az életkorunkkal ez úgy változik hogy aki velünk viszonylag egy korú azt látjuk párkapcsolatra vonzónak, alkalmasnak, ha csak a külsőt nézzük.


De én annyira furán érzem magam, mert nekem ez megállt úgy olyan maximum 35 évnél és csak nagyon-nagyon ritkán van kivétel.


Bármilyen jóindulattal is nézem ennél idősebbet nem látok vonzónak külsőre. Én 43 vagyok.


Ezzel én teljesen egyedül vagyok vagy ez teljesen megszokott másoknál is?


Azthiszem már kezdem érteni miért vagyunk egyedül 40 év felett ilyen sokan.



2023. máj. 9. 23:54
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

48, a kopaszodás azért nem szelektálódott ki, mert az elmúlt százezer évben nem nagyon volt személyi igazolvány, söt a kökori körülmények közt élö ember nem is igazán tudott elszámolni odáig, ahány éves ténylegesen volt.

szóval ilyen körülmények közt elönyös volt, ha egy pusztán az életkora alapján szinte fiúcskának tünö fiatal egy kicsit érettebb összhatást keltett. (hasonló célt szolgált a szakáll) egyébként ma is szélesebb a merítés, ha férfiként nem 21 évesnek néznek, hanem 31-nek.

2023. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
51 pont, hogy ez van benne. aki gazdag, az tud legjobban eröforrást biztosítani az utódoknak.
2023. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
(50-nek ment, 51 én voltam)
2023. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
45. Egészségedre! Én 29 éves vagyok és 21 éves a barátnőm, tehát nem minden korodbeli nő egyforma, mint ahogy az emberek általában sem azok.
2023. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt hiszi a gazdag faszik vannak elonyben a penz miatt az utodnemzesbe biologiai okokbol az teved. Oke kell a penze, de a ronda génje nem. Amikor 6-8 gyerek becsuszott egy nőnek a fogamzasgatlas elott, abba becsuszott nehany szerelemgyerek is, ok voltak a kedvencek. Amugy meg xsak olvass anna kareninát, stendhal vörös es feketet. Mind arrol szol, ven gazdag hapsi fiatal feleseg, aki aztan a jokepu fiatal pasassal dug felre.
2023. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

#55 alapszabály: ha egy bizonyos tényező hatását akarod vizsgálni, akkor zárj ki minden mást.

magyarán ha arra vagy kíváncsi, mekkora előnyt jelent a pénz,

akkor a jóképű csóró pasik esélyeit a jóképű pénzes pasikéval vesd össze

a ronda pénzes pasik esélyeit pedig a ronda csóró pasikéval.

2023. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
72%

55. Na mi van, hirtelen minden nő csalfa és kakukkfióka gyerekekeket szül? Bezzeg amikor férfiak vetik fel ezt más kérdések alatt más kontextusban, az ellen kézzel-lábbal tiltakoznak a nők.


Egyébként ha a 6-8 gyerekből a legtöbb az övé, még mindig nyert, mert biztosította a génjei túlélését a következő generációba. Az a lúzer, aki egyetlen gyereket nevel és aztán arról derül ki, hogy nem a sajátja.


Másrészt az emberek (mint állatfaj) közt igen alacsony a kakkufiókák száma, kb. 3-5%-ra teszik az ilyen gyerekek arányát, mert a legtöbb nő igenis megszüli a nem jóképű férfi gyerekeit, ha már egyszer a házastársa lett. Bizonyos majomfajoknál, ahol sokkal nagyobb a herék relatív (testhez képesti) mérete, ott magasabb is a kakukkfióka gyerekek száma, ott létező fogalom a spermaverseny (sperm competition, így ismerem angolul, magyarul még sosem használtam, csak próbáltam most lefordítani.)

2023. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%
Nos azert tegyuk hozza hogy az emberi faj fejlodik. Regen 10 eveseket is kihazasitottak es gyerekmunka is volt, a nok meg tulajdonok voltak. Ezert valasztas se volt sok. Nem volt fogamzasgatlo se szabad valasztas. Most viszont a nok vallalkozast epitenek, kigyurjak maguk, annyi pasival henteregnek ahannyal akarnak es nem fuggnek a pasiktol. Ennek megfeleloen valtozik a nok evolucioja is. Brutalis szamban nem hazasodnak, nem szulnek, vagy tomegesen valnak es valasztanak uj pasit. Novekszik az azonos koru es fiatalabb partnerek szama. Tehat a biologia dolgozik, az evolucio dolgozik.
2023. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 33 èves korig.

42N

2023. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!