Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket, férfiakat hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket, férfiakat hány éves korig látjátok vonzónak?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam meg mondják is sokan hogy az életkorunkkal ez úgy változik hogy aki velünk viszonylag egy korú azt látjuk párkapcsolatra vonzónak, alkalmasnak, ha csak a külsőt nézzük.


De én annyira furán érzem magam, mert nekem ez megállt úgy olyan maximum 35 évnél és csak nagyon-nagyon ritkán van kivétel.


Bármilyen jóindulattal is nézem ennél idősebbet nem látok vonzónak külsőre. Én 43 vagyok.


Ezzel én teljesen egyedül vagyok vagy ez teljesen megszokott másoknál is?


Azthiszem már kezdem érteni miért vagyunk egyedül 40 év felett ilyen sokan.



2023. máj. 9. 23:54
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
27%

"Az ember ahogy oregszik, ha egeszseges, normalis szemelyiseg, akkor a korabelieket latja vonzonak. A huszasok a huszasokat,a kozepkoruak a kozepkoruakat, az ovis kisfiuk az ovis kislanyokba szerelmesek es multkor a szemem elott futtyogott es flortolosen beszolt egy 70 eves pasi egy otthonkaba jaro full ősz daerolt haju nagymamikoru nonek aki kover is volt es tipik erzsineni kinezet. Nyar volt, kover cicis volt ujjatlan otthonkaba ment a bank elott ahol vartunk, sot csoszogott nagymamasan. Es megis vonzonak talalta egy korabeli vadidegen ferfi. Orok elmeny, hogy a szerelem, szexualis vagy nem a kortol fugg"

baazz, nem hiszem el, hogy ilyen sokan vannak, akik a világot a romantikus filmek rózsaszín szemüvegén keresztül értelmezik...

99 %-ot adok neki, hogy itt annyiról volt szó, hogy a 70 éves bácsi a feleségével már teljesen megunták egymást az évtizedek alatt, és úgy hiányzott a papának egy kis kikacsintás, mint egy falat kenyér. de annyi sütnivalója azért volt, hogy valószínűleg nem lenne túl boldog a lesújtó pillantásoktól, amiket egy 25 éves lány után füttyögve kapna. hát maradt egy 70 éves néni, akiben külsőleg ha mást nem is, a lenge otthonka alatt hömpölygő világbajnok méretű csöcseiben még talán fel tudott fedezni valami szexit.

attól, hogy ráncos vagy és öreg, nem fogsz más ráncos és öreg embereket különösebben szexinek tartani, legfeljebb sorstársnak, és elfogadod, hogy náluk van esélyed.

2023. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
100%
#30 ez érdekes, mert nekem már a 10 éves érettségi találkozó is egy kisebb sokk volt, hogy az egykori népszerű emberek közül többen mennyivel rosszabbul néznek ki, szinte meg sem ismertem őket
2023. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
53%

Érdekes, amit a 30-as ír, én pont fordítva látom. Nálunk volt (általánosban és középsuliban is) kb 5-6 kifejezetten kövér gyerek (vegyesen), ők ma 34-5 évesen mind jól néznek ki. Akik ma el vannak hízva, azok régen mind sovány/normál kategória voltak.


Gondolkoztam, miért lehet ez, talán mert aki megszokta, hogy gyárilag szép és normál alkatú, az nem tudja, hogy tegyen a szépségéért? Lehet ez baromság.

2023. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
68%

#30 vagyok, nekem pedig ezaz érdekes amit ti írtok. Akinek gyonyoru arca volt fiatalon annak nyilvan az marad kesobb is. A koversegre nincs peldam, mert senki nem volt kifejezetten kover. Olyan sincs, hogy aki vékony volt most ne lenne az, pont geneteika miatt nem is nagyon lesz. En mindig vezna voltam es meg ugysem lettem elhizott, hogy volt 3 ev hogy semmit nem mozogtam.

Az meg rendkivuk ritka pelda es inakbb nokre jellemzo, hogy csunya volt, de pont emiatt extrem módon kolt most a kulsejere es emiatt jobb lett.

2023. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk a 10 éves osztálytalálkozón volt elhízott.


Sőt, én is voltam túlsúlyos, holott az életem során a gebeség jellemez általában.



Nálunk amúgy pont alig változtak az arcok a 10 éves osztálytalin (pedig nulladik és kissé későn rendezett tali miatt 30 évesek voltunk), pedig amúgy a 30-asok zömét középkorúnak látom (sőt, tartom is, de manapság ez skandallum)....


Egész egyszerűen nem szabad tagadni az öregedést, mert van és csúnya, legalábbis nem szép.


Van, pláne a mai, műkajás, nulla mozgásos, 5-6 órát alvós, szennyezett levegős világban.



Az más kérdés, hogy biztos, hogy annyira a külső számít???


Én pl akkor kezdek vonzódni, ha sokat tudunk beszélgetni, vannak közös témák, feloldódunk. Hozzám pl a beszélgetés a kulcs, a legkülső burok kulcsa. Aztán az, hogy azt lássam, hogy passzolunk annyira, hogy ne kelljen valamelyikünknek feladnia valami fontos részét, hanem kompromisszumokkal megoldható legyen a dolog...

2023. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
27%

"Egész egyszerűen nem szabad tagadni az öregedést, mert van és csúnya, legalábbis nem szép."

és pont emiatt fektetnek bele annyi energiát a tagadásába. idősödő emberek költenek vagyonokat arra, hogy pár évvel fiatalabbnak nézzenek ki, fiatalok ámítják magukat, hogy csak a hajad színe lesz más

ne szépítsük a dolgot: megcsúnyulunk. és ez hagyján. ezzel együtt a testünk és szerveink egyre kevésbé és kevésbé csinálják jól azt, amire ki lettek találva. öregedni szívás.

2023. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
76%

36



Igen, ezt kellene elfogadni.


Akkor pl. nem arról szólna a társkereső oldal, hogy 10-ből legalább 9, az emberre ráíró férfi 15-30(!!!) évvel öregebb.

2023. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
68%
37. De ez amit te írtál és amit a 36-os az hogy kapcsolódik össze? Sehogy. A két fél tetsszen egymásnak. Ennyik az ismerkedés feltételei. Akkor is tetszhetnek egymásnak, ha nem egykorúak. Én 29 éves férfi vagyok és tudok olyan 20 évvel idősebb nőt, akivel lefeküdnék.
2023. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%
Azért hadd ne kelljen magyarázkodni, hogy miért nem apám korabeli pasik kellenek...
2023. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
68%
Az kell neked, akit te akarsz, senki nem szól bele, ahogy te se szólj bele másokéba.
2023. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!