Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket, férfiakat hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket, férfiakat hány éves korig látjátok vonzónak?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam meg mondják is sokan hogy az életkorunkkal ez úgy változik hogy aki velünk viszonylag egy korú azt látjuk párkapcsolatra vonzónak, alkalmasnak, ha csak a külsőt nézzük.


De én annyira furán érzem magam, mert nekem ez megállt úgy olyan maximum 35 évnél és csak nagyon-nagyon ritkán van kivétel.


Bármilyen jóindulattal is nézem ennél idősebbet nem látok vonzónak külsőre. Én 43 vagyok.


Ezzel én teljesen egyedül vagyok vagy ez teljesen megszokott másoknál is?


Azthiszem már kezdem érteni miért vagyunk egyedül 40 év felett ilyen sokan.



2023. máj. 9. 23:54
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
100%
Tudnék neked mutatni olyan 40+os nőt, hogy agyad eldobnád. :D
2023. máj. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
100%
Én is 43 vagyok, a visszajelzések alapján vonzó vagyok és nekem sincs problémám magammal. És vannak számomra is vonzó 40-es, 50-es férfiak.
2023. máj. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
A férfiak 50 és 60 közt esnek ki a pixisből, kb ugyanúgy mint a nők.
2023. máj. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
75%
En ugy latom, hogy mindig a korombeliek tetszenek. Azelőtt azt hittem, hogy jaj 20evesen vege a vilagnak, aztan 25 evesen hittem ezt, majd 27 evesen rácsodálkoztam, hogy a 19 eves lányokat mar nem is latom olyan szépnek, mint amikor ehhez a korhoz voltam közelebb. Mintha egy kislanyt latnek, meg ahogy vihognak es trecselnek. Nem tudom elkepzelni amikor ferfiak írják, hogy 40+ is 20-21 eveset keres nekem dobbenet en ha ránézek mar kb gyerekkategoria. Szoval nalam tenyleg ugy működik, hogy kb korsztalyom max 10 evig megyek le es ennyi.
2023. máj. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
24, marmint fel😂
2023. máj. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
36%

25-30 éves korig, onnantól jön a csúnyulás. Beesik az arc, ráncosodás kezdődik, nem sima többé a bőr. Ez alól kevés a kivétel és ez genetikai lottó.

Az más kérdés, hogy kinézetre annyit nézek a pasiban, hogy kb átlagos legyen a testalkata és ne legyen kirívó ápolatlansága. Mivel nem vagyok nőcis csaj, eddig olyanoknak tetszettem, akik szintén ennyit néznek a nőkben, és szerintem ilyeneknek fogok a jövőben is.


30N

2023. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

"Egyébként a sorozatban hány éves?"


Megnéztem wikin, nem írják, mikor forgatták, de a covidról már szó volt benne, Marsden meg 73-as, szóval 45 elmúlt. (Jury Duty volt a sori, most jött ki.)

2023. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
#20-as tökéletesen leírta a helyzetet.
2023. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem sincs korhoz kötve. 20 éves nők között is vannak leharcoltak és 40 évesek között is, akik irigylésre méltóan csinosak. Egy kolléganőm 44 éves. Szeretnék én is úgy kinézni majd ennyi idősen ahogy ő. Simán lealázza a huszonéveseket. A férfiak pedig szerintem, mint a jó bor. A korral nemesednek. A férjem huszonévesen korántsem volt olyan vonzó, mint most közel a 40-hez. Neki jót tettek az évek. Az idősebb férfiak nem az eseteim (túl bácsisak már nagyrészt) viszont a férjem főnöke közelítve a 60-hoz is szerintem igen jól néz ki. Bár sportol, odafigyel magára valamelyest. Úgyhogy ezt nem tudod így behatárolni, hogy eddig szép és ettől csúnya. Főleg, hogy a szépség relatív és mindenkinek más tetszik.
2023. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
53%

Mar többször leirtam, de ujra itt van aki fiatalon szép az 30-40-50 evesen is szep lesz, aki fiatalon csunya az 30-40-50 evesen is az.

Altanos iskolaban volt 3 nagyon szep lany az osztalyban most 30 evesek mindhárom ugyanolyan gyonyoru, mint akkor. Azutan volt ott 10 csunya/atlagos azok is pont ugyanolyan atlagosak/csunyak. Kb semmi valtozast nem latok az ismeroseimen 30 evesen pont ugyanolyanok mint azelott, maximum 1-2 aki pl sokat hizott vagy egy lánynal latom, hogy erosen rancosodik geneteika miatt es ennnyi. Fiuk szinten pont ugyanolyan aki jo pasi volt most is az, aki nem az nem!

2023. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!