Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves férfiként mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfiként mit tehetnék, hogy jobban kelljek a nőknek ha már komoly egzisztenciát építettem, jók a belsőértékeim, de a jóképűség hiányán nem tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Hiába tesz bármit az ember, se a magasságán , se a jóképűség hiányán nem tud változtatni, ezek pedig kulcstényezők a nőknél, ez számít legalább 70-80%-ban a belsőértékek, a sikeresség, az anyagi biztonság(kivéve a golddiggereknél de azok nem érdekelnek) csak a további 20-30%-ot teszi ki, mi tévő legyen így egy férfi?


Az igényeimet nem tudom csökkenteni, csúnya nővel képtelen vagyok összejönni, mivel én sem vagyok csúnya, csak átlagos, illetve az élet többi területén a kinézeten kívül bőven átlagon feletti vagyok.


2023. máj. 12. 15:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/149 anonim ***** válasza:
68%

"Egyébként én alapvetően kedvellek"


Hát ez rólad is rengeteget elmond.

2023. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/149 anonim ***** válasza:
70%

"a 170 cm magasság nyilván mindig alacsony lesz a nő szemében, hiába 155-160 centis a nő.



A nők iszonyatosan felszínesek csak egyszerűen nem akarják ezt beismerni."


És ha 170 centis vagy alacsonyabb férje, szerelme van valakinek, akkor is be akarod vele ismertetni, hogy valójában nem is szerelmes és valójában nem is az a férfi kell neki?

Esetleg ezt hagyd abba, hogy így kínozod a nőket, verbálisan bántalmazod őket, és lesz nőd.

2023. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/149 anonim ***** válasza:
76%

Hát ha átlagos külsőd, jó anyagi körülményed és jó belsőd van, akkor igazán érthetetlen az, hgoy incel vagy.

Mondjuk eddig rossz küslőről beszéltél, nem átlagosról. És ilyen anyagi helyzettel és belső tulajdonságokkal még rossz külsejű férfiak is találnak párt, nem hogy átlagosak.


Szóval valami nem stimmel így. Biztos jól mérted fel magadat?

2023. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/149 anonim ***** válasza:
75%

"most is szívesen elmennék nyaralgatni, wellnesezni, síelni, étterembe de egyedül nincs kedvem. Ehhez egy megfelelő nő kellene.2


Ez már önmagában is egy komoly probléma.

Senki nem akar olyannal elmenni sehova, aki saját magától nincs jól, nem jár ilyen helyekre.

Ezek a helyek is teli vannak olyan nőkkel, akik egyedül mentek oda és örülnének a férfitársaságnak.

2023. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/149 anonim ***** válasza:
77%
Egyedül fosik, életképtelen.
2023. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/149 anonim ***** válasza:
68%

"De fog, mivel most is szívesen elmennék nyaralgatni, wellnesezni, síelni, étterembe de egyedül nincs kedvem"


Az összes jelenlegi és jövőbeli ingó- és ingatlanvagyonomat fel merném tenni arra, hogy legkésőbb 2 év után nem járnátok már sehova, ha lenne barátnőd. Aki akar ilyen helyekre menni, az elmegy. Barátokkal, egyedül...miért ne lehetne egyedül elmenni síelni? Eleinte úgysem fogod élvezni, amíg meg nem tanulod, arra meg pont jó egyedül bukdácsolni :D


Lehet írtam már régebben, én Auschwitzba is elmentem egyedül, mert a barátaim vagy nem értek rá, vagy nem akartak ilyen helyre menni. Engem érdekelt, tettem érte, hogy megnézhessem.


Barátaiddal merre szoktatok járkálni? Velük sosem mentek síelni pl?

2023. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/149 anonim ***** válasza:
77%

"A nők iszonyatosan felszínesek csak egyszerűen nem akarják ezt beismerni."

Mondja ezt az az elhízott, átlag alatti pasi (nem muci, akin alap 20-25 kg felesleg van, az messze nem átlagos), aki KIZÁRÓLAG külső alapján akar nőt "kapni", természetesen csinos, vékony, szép nőt. 😂😂😂😂 Haláli. Ritka képmutató egy alak vagy.

2023. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/149 anonim ***** válasza:
81%

"csúnya nővel képtelen vagyok összejönni"

A nők meg a hozzád hasonló, elhízott, számukra taszító külsejű pasikkal. Ezennel a kör be is zárult, nincs mit tovább ragozni.

2023. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/149 A kérdező kommentje:

#37


Rengeteg kísérletet tettem már különböző összeállításokkal társkeresőkön, jóképű férfi képe, alacsony magasság beállítva, jóképű férfi 185 magasság beállítva, hozzám hasonló férfi alacsony magasság, 185 magasság, stb.


Teljes mértékben azok a dolgok váltak be amit vártam is. A jóképű férfi és 185 cm magasságnál, a legtöbb esetben még ha úgy is viselkedtem ahogy itt , lekezelően a nővel, bunkón, szexistán akkor is csak szmájlizgatott meg örült neki, pedig nagyon csinos nők voltak ezek, csak azokra mentem rá mindegyik verzióban, hogy reprezentatív legyen az eredmény.


KIZÁRÓLAG a külső a meghatározó, a többi csak körítés és plusz perk.


Kivételek mindig vannak, ezzel kár jönni másoknak.


#38


Egyedül nincs se kedvem, se nem lenne jó ilyen helyekre menni.


Ezen sportok nem érdekelnek.


Hangszerek meg bandák se, ahhoz, hogy amiatt tapadjon egy jó nő ahhoz tehetségesnek kell lenni, befutni valamivel, ez hülyeség.


Alapvetően írtál jókat, elismerem, kivéve a hangszeres példát.

2023. máj. 12. 16:57
 50/149 anonim ***** válasza:
88%
Tehát semmihez "nincs kedved", se tehetséged. Egy semmi vagy. Mihez is kéne vonzódni?
2023. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!