Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő szerint miért hazudok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő szerint miért hazudok, miközben az igazat mondtam?

Figyelt kérdés

Főállású egyéni vállalkozásom van, kreatív vizuális munkákkal foglalkozom, grafika, fotó, videó, de mivel még viszonylag kezdő vagyok 3 éve csinálom, ezért van partnerszerződésem a Foodpandával és a Wolttal is, hogy amikor szűkösebb hónap van, ezekkel nagyon rugalmasan, könnyű munkával kiegészítem a keresetem, ezek is vállalkozói munkák, ott sem alkalmazott vagyok, nem is lehetek.


Egy nő hazugnak nevezett mert a kérdésre hogy mivel foglalkozok a következőt mondtam:


"egyéni vállalkozásom van ami kreatív vizuális munkákkal: grafika, fotó, videó készítéssel valamint étel-, és kiscsomag kiszállítással foglalkozik"


Második randi nem lett mert megírta hogy ne hazudozzak neki mert látta hogy csak egy pizzafutár vagyok.


Női szempontból kérlek elmondanátok mit hazudtam?



2023. máj. 14. 10:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
10%
A prolikhoz fogalmazz prolibb nyelven. Amiket irsz azt igazán könyvelők meg pénzügyesek ertik csak. Latod a gyk-n se ért senki semmit.
2023. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 A kérdező kommentje:

# 18


A cég: kft, bt, zrt.


Nekem egyéni vállalkozásom van, ami nem cég.

2023. máj. 14. 10:37
 23/89 anonim ***** válasza:
88%

22

Ha valóban egyéni vállalkozásod van csak, a grafikát miért irtad, mint tevékenység, a pizzafutárságot, miért nem?

2023. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 A kérdező kommentje:

# 22


nincsen olyan tevékenység hivatalosan hogy pizafutár


a főtevékenységem ez:

[link]


a mellék pedig ez:

[link]

2023. máj. 14. 10:43
 25/89 anonim ***** válasza:
12%

Akik azt írták, hogy hazudtál azokkal ne foglalkozz.


Az emberek nagy többsége nem tudják, és nem is ismerik a kreatív munkákat.


Ha ilyeneket mondasz olyannak akinek dunsztja sincs róla, az azt hiszi hazudós ingyenélő életművész vagy.


Egyébként szerintem korrektül elmondtad mi a szakmád,és mivel foglalkozol, az hogy a hölgy így reagált az csak azt jelenti,hogy az emberek képtelenek kérdezni, ha valamit nem tudnak, pedig nem szégyen a kérdezés amúgy, beszélgetési alapot adott volna, de ő sértődötten reagált, hogy becsapod.


Vannak olyan szakmák amikre pl. anonim a nagy többségnek az a reakciója, hogy az meg milyen szakma?- ez oké reakció. Személyesen nem tudott kérdezni, és hazudósnak nevezett akkor menjen csak, de ez csak az én véleményem. Az hogy te mennyire sajnálod, hogy esélyt se adott, azt nem tudom, de a tanácsom, aki kategorikusan elkönyvel téged hazudósnak, akkor olyan helyzetbe amihez pl. semmi közöd, de más meg azt hazudja, simán annak fog hinni, aki becsapja. Ilyenre alapozni egy kapcsolatot szerintem butaság. Ha nincs bizalom nincs kapcsolat se.


Pl. minden szakmába vannak félreérthető szavak, aminél egy hozzá nem értő ember simán pletyka szintet csinálhat, és aztán az illető a mumus és a rossz,miközben dehogy az csak egy tiszta szakszó a szakmájában amit egy beszélgetés közben csípett el. Aki meg tanulja eleinte kacag rajta, hogy na ezt, ha mondaná ezoterikus hülyének néznék. Pl. ha azt mondanám, hogy létrehoztam egy entitást, akkor máris gonosz kuruzslónak hisznek, aki szintén hazudozik, miközben az a szó egy bizonyos szakmában egészen mást jelent, mint az ezoteriaban, és semmi köze hozzá. :D Aki tanulta az biztos tudja miről írok.


Van amiket nyilvánosság előtt nem is tárgyalok mással, csak a lényeget mondom, mert egy jó párszor néztek volna hülyének, miközben semmi köze nem volt ahhoz a dologhoz. De itthon egyszer azon kacagtam, hogy még jó, hogy nem meséltem a rokonomnak részletesen a vizsgamunkámról azon a helyen ahol találkoztunk,mert ott pont volt egy olyan dolog, aminek ugyanaz volt a neve és néztek volna rám furcsán :D, miközben teljesen más dologról van szó.


De amúgy velem is előfordult már, hogy kamilláztam hogy ezt a szót miért mondják mert én a hétköznapi nevét ismertem annak az eszköznek, csak én utánanézek, aztán kacagok. Most is volt ilyen, aztán megkérdeztem olyat aki biztos tudja. És kacagtam magamba hogy kiejtve az a szó egy vallási irat, de semmi köze a kettőnek egymáshoz.



Aki nem veszi a fáradtságot kérdezni, vagy utánanézni, azzal nem is érdemes foglalkozni.

2023. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
0%
* amit egy beszélgetés közben csípett el a másik.
2023. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
85%

Tanulság, hogy ma már jobb ha mindenki figyel a megnevezésre, mert nem lehet tudni hogy melyik munka mit takar!

PL:

- tisztítás-technológiai menedzser = takarító

- egynyomtávú kézierőgép-kezelő technikus= talicska tologató

- háztömb manager = gondnok

- beléptetési manager = portás

- anyagmozgatási szakreferens = rakodómunkás

- értékesítési manager = eladó

2023. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy én is többek között kreatív szakmát tanultam, de nekem is van bőven mit tanulni még, és nekem természetes ennek a dolognak a tárgyalása, mert úgy nőttem fel, hogy a családba szintén volt aki tanult ilyeneket és ismerem ezeket a kreatív szakmákhoz tartozó fogalmakat,mint pl. vizuális munka és stb.

De a nagy igazság ebben a szakmában mindig tanul valami újat az ember,magyarán folyamatosan tanul és fejleszti magát az ember.

Egy hétköznapi embernek aki nincs tisztába ezekkel a dolgokkal, hiába mesélsz az Adobe-ról vagy a Brandbook-ról. :D


Na máris van a gyk-n egy olyan aki bizony érti miről írsz.


A prolikkal meg nem kell foglalkozni. Simán annyit is bőven jó mondani, hogy kreatív szakmád van. Aki meg nem érti és nem is akar kérdezni, az nem is gondolta komolyan.


25-ös vagyok.

2023. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
86%
Ezt hívják direkt félrevezető megfogalmzásnak. Ebben a fromában ezt azt sugallja, hogy alkalmazottaid vannak. Nem azt írod, hogy grafikai munkákkal foglalkozom és néha pizzafutár vagyok egyéni vállalkozóként, hanem azt sugallod, hogy alkalmazottaid vannak, akik között van futár és grafikus is.
2023. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, szerintem is szándékosan úgy fogalmaztad meg, hogy minél többnek tűnj, viszont nekem a nő sem szimpi. Semmi gond nincs a futárkodással sem, ill. nem konkrétan hazudtál, csak félreérthető a fogalmazás. Továbbá, a reakciója is túlzó, 1 randi után ne viselkedjen úgy senki, mintha már párkapcsolat lenne, és ne legyen számonkérő. Ha vmi nem tetszik, természetesen joga van befejezni az ismerkedést, de amúgy fel is tehetett volna 1-2 tisztázó kérdést.


Viszont szerintem a jövőben te is fogalmazd meg másképp a munkatevékenységeidet, a 10-es jó választ írt ehhez: „Egyéni vallalkozó, grafika + keresetkiegeszites, wolt futár” Benned az nem szimpi, hogy magad is tökre lenézed a futárkodást, és próbálsz mismásolni, magyarázkodni ennek kapcsán.

2023. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!