Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő szerint miért hazudok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő szerint miért hazudok, miközben az igazat mondtam?

Figyelt kérdés

Főállású egyéni vállalkozásom van, kreatív vizuális munkákkal foglalkozom, grafika, fotó, videó, de mivel még viszonylag kezdő vagyok 3 éve csinálom, ezért van partnerszerződésem a Foodpandával és a Wolttal is, hogy amikor szűkösebb hónap van, ezekkel nagyon rugalmasan, könnyű munkával kiegészítem a keresetem, ezek is vállalkozói munkák, ott sem alkalmazott vagyok, nem is lehetek.


Egy nő hazugnak nevezett mert a kérdésre hogy mivel foglalkozok a következőt mondtam:


"egyéni vállalkozásom van ami kreatív vizuális munkákkal: grafika, fotó, videó készítéssel valamint étel-, és kiscsomag kiszállítással foglalkozik"


Második randi nem lett mert megírta hogy ne hazudozzak neki mert látta hogy csak egy pizzafutár vagyok.


Női szempontból kérlek elmondanátok mit hazudtam?



2023. máj. 14. 10:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
0%

40-es a vizuális szó fogalmának kéne utánanéznetek egy gyűjtő szó ami több tevékenységet fejez ki egyszerre.


Kérdező legközelebb mond azt hogy kreatív szakma. Formatervezős szakon tanultál vagy ruhás voltál? 😄

2023. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
95%

és elemezgetve a történetet. még az is benne van, hogy többnek akarsz látszani, mint ami vagy. (a valóságban nem egy kiterjedt jól menő magánvállalkozásod van, hanem futárkodni kényszerülsz, mert a főtevékenységed nem hoz eleget a konyhára. Na szóval, ezzel a kiszínezett, felturbózott szöveggel akarsz nőket fogni, majd amikor valaki ráharap, csodálkozol, hogy nem tetszik neki.

Ez olyan, mint aki pénzzel akar hódítani, aztán csodálkozik, hogy mindig goldiggerrekbe fut.


Miért nem mondod azt, hogy magánvállakozóként ilyen-olyan vizuál dolgokkal foglalkozol, de néha futárkodsz is. Nem hanzik olyan menőnek? Lehet, de aki ennek tudatában randizik veled, az nem fog lelépni mikor kiderül, hogy mégsem egy pénzzel bélelt válallkozó vagy.

2023. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
94%
41: Nem mindegy? Minek rúgozol ezen a szón? Semmit nem változtat a lényegen.
2023. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
73%
Én a 40es kérdésre nagyon vaeom a valaszt
2023. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 A kérdező kommentje:

# 40


igen igazat mondana, de ha prosti akkor nem akarna párkapcsolatot általában.


Ha volna egy Kft.-m ami McDonalds éttermet nyit akkor azt kellene mondanom hogy hamburger árus vagyok?

2023. máj. 14. 11:55
 46/89 anonim ***** válasza:
94%
Ne etessétek a trollt!
2023. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 A kérdező kommentje:

# 46


na megérkezett a ChatGPT AI kommentelő.


Te melyik verzió vagy?

2023. máj. 14. 12:02
 48/89 anonim ***** válasza:
100%
Az 1989.es verzió! 1.0! Vagyis elég tapasztalt,(és öreg is) hogy tudjam, hogy egy tipkus kétlábonjáro redflag vagy! ❌❌❌ és mellé meg hazug is, és mikor szembesitenek vele, még neked áll feljebb!
2023. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 A kérdező kommentje:

# 48


ha egy kft.-m volna és nyitnék egy McDonald ot akkor tehát azt kellene mondanom hogy hamburgerárus vagyok?

2023. máj. 14. 12:19
 50/89 anonim ***** válasza:
100%
Nőként leszarom ki mit dolgozik. De azt aki barokk körmondatokban akarja eladni magát nem bírom. Ha egy férfi nem képes leírni, hogy néha mellékesként futárkodom, hanem helyette elkezd ilyen habiszti dumákat tolni, hogy asszondja étel- és kiscsomag kiszállítással fogalalkozik, az nálam off. Sok mindent bírok, de a modorosch embereket nem.
2023. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!