Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő szerint miért hazudok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő szerint miért hazudok, miközben az igazat mondtam?

Figyelt kérdés

Főállású egyéni vállalkozásom van, kreatív vizuális munkákkal foglalkozom, grafika, fotó, videó, de mivel még viszonylag kezdő vagyok 3 éve csinálom, ezért van partnerszerződésem a Foodpandával és a Wolttal is, hogy amikor szűkösebb hónap van, ezekkel nagyon rugalmasan, könnyű munkával kiegészítem a keresetem, ezek is vállalkozói munkák, ott sem alkalmazott vagyok, nem is lehetek.


Egy nő hazugnak nevezett mert a kérdésre hogy mivel foglalkozok a következőt mondtam:


"egyéni vállalkozásom van ami kreatív vizuális munkákkal: grafika, fotó, videó készítéssel valamint étel-, és kiscsomag kiszállítással foglalkozik"


Második randi nem lett mert megírta hogy ne hazudozzak neki mert látta hogy csak egy pizzafutár vagyok.


Női szempontból kérlek elmondanátok mit hazudtam?



2023. máj. 14. 10:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
0%
Ja és a 28-as válaszom is pontozzátok le nyugodtan. Tudom abban nagyon profik vagytok. :D
2023. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
0%

29-es nem.


Ennek ez a neve.

2023. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
15%
29-es a kérdező nem csak grafikai munkával foglalkozik,mert írta, hogy kép és video, szóval teljesen jól írta, hogy vizuális munka, de simán azt is mondhatja, hogy kreatív munka.
2023. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
87%

33

Jó, részletkérdés, nem akartam felsorolni. A lényeg nem változik ettől. Mást sugall, mint ami a valóság.

2023. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ez a valóság, annak mást sugall, aki gyárt a fejében egy illúziót a valóságról, azt nevezik hazugságnak.
2023. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
10%
Ez egy hülye pitsa volt. A teljes igazságot mondtad neki. Máskor is ugyanezt írd, legalább kiszűri magát a selejtesebbje!
2023. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
87%

36

Aki az irja, hogy "legalább kiszűri a selejteket" - Ez igaz! Senkinek nem kell goldigger nő!

De Kérdező!

Te most komolyan nem érted, hogy miért hazudtál? Halál komolyan nem? Vagy csak troll vagy!?

2023. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 A kérdező kommentje:

# 36


szó szerint az igazságot mondtam el


már ez is trollság?


24-es válaszban leírtam a hivatalos tevékenységi köreimet.


időnként aljalmazottakat is felveszek alkalmi munkavállalónak a futárkodásra.


Nem mondhatom azt hogy én csak egy pizzafutár vagyok.

2023. máj. 14. 11:33
 39/89 A kérdező kommentje:
# 37 re
2023. máj. 14. 11:34
 40/89 anonim ***** válasza:
89%
Oké kérdező. Mit szólnál, ha a nő, akivel ismerkdsz, az ilyen kérdésedre asszonngya, hogy egyéb személyi szolgáltatást nyújtó magánvállalkozó (ahova tartozik pl. a fodrász, tetováló és még sokan), majd kiderül, hogy egy mezei prosti. Hazudott? Nem. Az igazat mondta. na te is valami hasonlót csinálsz.
2023. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!