Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő szerint miért hazudok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő szerint miért hazudok, miközben az igazat mondtam?

Figyelt kérdés

Főállású egyéni vállalkozásom van, kreatív vizuális munkákkal foglalkozom, grafika, fotó, videó, de mivel még viszonylag kezdő vagyok 3 éve csinálom, ezért van partnerszerződésem a Foodpandával és a Wolttal is, hogy amikor szűkösebb hónap van, ezekkel nagyon rugalmasan, könnyű munkával kiegészítem a keresetem, ezek is vállalkozói munkák, ott sem alkalmazott vagyok, nem is lehetek.


Egy nő hazugnak nevezett mert a kérdésre hogy mivel foglalkozok a következőt mondtam:


"egyéni vállalkozásom van ami kreatív vizuális munkákkal: grafika, fotó, videó készítéssel valamint étel-, és kiscsomag kiszállítással foglalkozik"


Második randi nem lett mert megírta hogy ne hazudozzak neki mert látta hogy csak egy pizzafutár vagyok.


Női szempontból kérlek elmondanátok mit hazudtam?



2023. máj. 14. 10:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 A kérdező kommentje:

# 70


el is mondtam teljesen pontosan hogy mivel foglalkozok

2023. máj. 14. 13:31
 72/89 anonim ***** válasza:
4%

70-es 😅😅😅😄😄😄😄


Kész!


Kérdező ne foglalkozz velük.

2023. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
81%

"egyéni vállalkozásom van ami .... foglalkozik"


Ez azt sugallja erősen, hogy te ott nem a konkrét munkát csinálod, hanem csak igazgatod. Csavarhatod, csűrheted, a vége ugyanaz. Direkt megpróbálsz jobb színben feltűnni, mint a valóság.

2023. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
70%
Mi kész, kiscsibe? Ha alkalmazott vagy, akkor sem mondod, hogy a cég milyen adózási formával számol el a NAV felé. A katát meg az átalányt idekeverni fogalmatlan dolog.
2023. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 A kérdező kommentje:

# 73


de ha egyéni vállalkozásom van akkor mi mást mondhatnék? mi vagyok?


alkalmazott nem vagyok sehol


nem vagyok pizzafutár sem, a csomagszállítás csak egy tevékenység amihez konkrétan használom a Wolt és Foodpanda platformját is

2023. máj. 14. 13:55
 76/89 anonim ***** válasza:
66%
Drága! Ha én meglatlak, hogy pizzát szákkitasz ki, akkor mi vagy, ha nem pizzafutár? De legyen, KATA.s egyénivallalkozó pizzafutar! De te ezt sem tetted hozzá! Mivel magad is tudod, hogy baromira nem ugyanazt jelenti
2023. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
40%
Jaj kiscica. Futár vagy. Ennyi. Senkit nem érdekel, milyen kapacitásban.
2023. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
32%

"te meg egy szájbabasszott köcsög vagy akit a szajha anyja világra szart"


De bájos privit kaptam.

2023. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
5%

74-es mivel itt mindenki fogalom zavarban szenvedett ezért magyaráztam a különbségeket de mivel tovabbra is megy a provokacio ezért irtam hogy kész. Az hogy te lenézed azokat akik vállalkozok vagy kreativ munkával foglalkoznak az a te egyeni szocproblemad. Egy vállalkozó, nem cég ergo nem cégtulajdonos.

Amit mondot nem lehet félreérteni. Ti provokáljátok direkt!


Spamoljátok a kérdését.

2023. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
49%
74-es a kérdező nem alkalmazott. 😄
2023. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!