Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő szerint miért hazudok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő szerint miért hazudok, miközben az igazat mondtam?

Figyelt kérdés

Főállású egyéni vállalkozásom van, kreatív vizuális munkákkal foglalkozom, grafika, fotó, videó, de mivel még viszonylag kezdő vagyok 3 éve csinálom, ezért van partnerszerződésem a Foodpandával és a Wolttal is, hogy amikor szűkösebb hónap van, ezekkel nagyon rugalmasan, könnyű munkával kiegészítem a keresetem, ezek is vállalkozói munkák, ott sem alkalmazott vagyok, nem is lehetek.


Egy nő hazugnak nevezett mert a kérdésre hogy mivel foglalkozok a következőt mondtam:


"egyéni vállalkozásom van ami kreatív vizuális munkákkal: grafika, fotó, videó készítéssel valamint étel-, és kiscsomag kiszállítással foglalkozik"


Második randi nem lett mert megírta hogy ne hazudozzak neki mert látta hogy csak egy pizzafutár vagyok.


Női szempontból kérlek elmondanátok mit hazudtam?



2023. máj. 14. 10:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
100%
73-as egy villanyszerelo aki vallalkozo az sem igazgat hanem kiszall emberekhez vagy intezmenyekhez es o dolgozik. 😄
2023. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:

* vállalkozók és kreatív munkával foglalkoznak


Az "és" szót akartam írni.

2023. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a kérdező meg ez a hülye 85%-os ugyanaz. Ennyire nem lehet téveszmés mindkettő.

Vagy pedig egy inci haver új profillal. 🤷🏻‍♀️

Nem értem, ilyen elmeállapottal egyáltalán hogy jött össze egy randi?

Ellenben, hogy miért csak egy volt, az világos, mint a nap, ennyi komment alatt, ahol ugyanazt hajtogatod, mint egy kattos.

2023. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
81%

Ráadásul a sorok között olvasva (konkrétan kiüti a szemünk) beigazolódik, ami az első pár kommentben van:érti a kérdező, hogy mi a különbség, csak ugye mivel ő is lenézi a futárkodást, ezért ferdít ennyire, mert jobb színben akar feltűnni.

Teljesen tudatosan és szándékosan vezet félre nőket, akiket még legolddiggerezni sem kell ahhoz, hogy csalódottak legyenek, hogy jól menő vállalkozó helyett egy ételfutárral ismerkednek.

Én is csalódott lennék és hátra se néznék ghosting után.

Ez nemcsak azt jelenti, hogy csóró vagy, hanem k*rva nagy red flag.

Eléggé incelszagú az érvelésed. Ilyen beakadt lemez hisztis 3 évesnek.

2023. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
85%

Annyit kellett volna neki mondanod, hogy "elsősorban szabadúszó grafikusként dolgozom, de kereslet kiegészítésként szoktam kajafutárkodni is". Ennyi. Ezzel se nem hazudsz, se nem vezeted félre. De te direkt úgy fogalmaztál, hogy ennél menőbbnek hangzon, amit csinálsz, mert valójában szégyelled a munkádat, és ez az ami übergáz.

Felőlem lehet a pasi egy mezei biztonsági őr a sarki boltban, egyáltalán nem érdekel a munkája, nem fogom lenézni emiatt, de ha úgy próbálja fényezni magát, hogy ő egy multinacionális áruházlánc biztonsági szakmenedzsere, akkor biztos elküldöm az anyjába.

2023. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
78%

"de ha egyéni vállalkozásom van akkor mi mást mondhatnék? mi vagyok?"


Amit mindenki. AZt, amivel foglalkozik. Gázszerelő, villanyszerelő, grafikus, pizzafutár....

Azzal, hogy egyáni vállalkozó vagy, csak annyit mondasz, mintha más azt mondaná, ha megkérdezik, mivel foglalkozik, hogy alkalmazott.

2023. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az nem tetszik, hogy csűrve-csavarva próbálja vki magyarázni a bizonyítványát - egyértelmű ilyenkor, hogy direkt rejtegeti. Ez olyan, mint amikor a BKV-sofőr mondja, hogy "állami tulajdonú cégnél van vezető pozícióban"... és tök mindegy, hogy az mellékállás-e vagy nem. Szimpatikusabb, ha elmondja, hogy szabadúszó grafikus, amellett ételfutárként van mellékállása... minthogy cirkalmasan próbálja meg virágnyelven körülírni.
2023. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
93%
Ebből legalább 3 dolog kiderül rólad: simlis vagy, mindent kimagyarázol és sznob vagy.
2023. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
42%

83-as nézz önmagadba mielott megszolalsz es barkire is barmi olyat mondasz ismeretlenul, ami nem igaz.



Egyebkent itt mindenki spamolja a kerdest.

2023. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!