Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő szerint miért hazudok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő szerint miért hazudok, miközben az igazat mondtam?

Figyelt kérdés

Főállású egyéni vállalkozásom van, kreatív vizuális munkákkal foglalkozom, grafika, fotó, videó, de mivel még viszonylag kezdő vagyok 3 éve csinálom, ezért van partnerszerződésem a Foodpandával és a Wolttal is, hogy amikor szűkösebb hónap van, ezekkel nagyon rugalmasan, könnyű munkával kiegészítem a keresetem, ezek is vállalkozói munkák, ott sem alkalmazott vagyok, nem is lehetek.


Egy nő hazugnak nevezett mert a kérdésre hogy mivel foglalkozok a következőt mondtam:


"egyéni vállalkozásom van ami kreatív vizuális munkákkal: grafika, fotó, videó készítéssel valamint étel-, és kiscsomag kiszállítással foglalkozik"


Második randi nem lett mert megírta hogy ne hazudozzak neki mert látta hogy csak egy pizzafutár vagyok.


Női szempontból kérlek elmondanátok mit hazudtam?



2023. máj. 14. 10:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
87%

Én tévénél dolgozok, home office, egy sima irodai melónak felel meg. Tudnám úgy csűrni-csavarni, hogy magasabb pozíció rajzolódjon ki a másik számára. Vagy gondolj bele, pl. egy ottani takarítónő, ha csak annyit mond, hogy az egyik kereskedelmi tévénél dolgozik, nem hazudik, de erősen tévútra viszi a másikat, mert ilyen infónál min. vmi sima szerkesztőt képzelsz el. (Ja, egyébként a takarításnak is van vmi puccos, fellengzős elnevezése, most nem tudom idézni. És én nem nézem le ezt a melót se, csak azt mondom továbbra is, nem kell többnek látszani.)


„ha egy kft.-m volna és nyitnék egy McDonald ot akkor tehát azt kellene mondanom hogy hamburgerárus vagyok?” De a Wolt meg a Foodpanda nem a tied, továbbá, azért, mert passzolsz le itteni melót, még futárkodsz bőven te is:-) Szóval, ha tetszik, ha nem, kaja/csomagfutár is vagy. Kicsit nagy az egód. Én ismerek olyan párt, akik közösen vezetnek egy helyet (kocsma/étterem/szórakozóhely), de a nő szokott pultozni is. Van teljes állása máshol, résztulajdonosa a helynek, de bizony, ő pincérnő is mellékállásban.

2023. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
0%

43-as ti rugóztok azon hogy félrevezető amit mond és mondja azt hogy grafikus miközben az nem valóság mivel a felsorolasba kép és video is van en erre hivtam fel a figyelmet. Nem én rugózok ti höbörögtök olyanon amit máshogy nem tud mondani. Magyarán ti azt akarjátok hogy hazudjon. És mindezt ugy akarjatok hogy nem is vagytok vele tisztában. Kész röhej ami ezen az oldalon megy. 😄


Amugy irtam a másiknak van szája ha annyira tetszik neki a pasi akkor kérdez. De nem ezt tette.


Kérdező ezen az oldalon nincs értelme tanácsot kérni mert az már az x-edik kérdés ahol rendesen csatáznak egymással köze nincs hozzá dolgokon. 😏

2023. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
100%

"Ha volna egy Kft.-m ami McDonalds éttermet nyit akkor azt kellene mondanom hogy hamburger árus vagyok?"


Nem. Akkor üzletember vagy, de ha a kis vállalkozásod annyit hoz csak, hogy muszáj futárkodni mellette, akkor nem vagy az, és fényévekre vagy a Mekitől.

2023. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg ezt sok helyen büntetik. A reklámoknál is büntit szabnak ki a cégre, ha félrevezetik a vásárlókat. (konkrétan nem hazudnak, de mást sugallnak, mint ami a valóság).
2023. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 A kérdező kommentje:

# 51


értem az érvelésed és igazad van.


De nekem azért fontos hogy ha rákérdeznek hogy mivel foglalkozom, ebből az amúgy teljesen valós és nem túlzó szempontból bemutatnom magam, hogy értsék hogy merre tartok, milyen perspektívákkal haladok.


Gondolom érted hogy fontos hogy ne keverjenek össze azokkal a pizzafutárokkal akik a gyárból jöttek el, 8 általánosuk van, és most kényszervállakozók lettek és most nem a munkáltatót szidják a körülményekért, hanem a Wolt-ot és Foodpandát.

2023. máj. 14. 12:56
 56/89 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem lehet az igazságot elmondani? Hogy a vizuális és akármilyen dolgok a fő irányvonal és ezt sz6eretnéd fejleszteni, esetleg később egy céget is szeretnél, de egyelőre az út elején jársz, így kiegészítésként néha futárkodsz is. Hidd el, sokkal, de sokkal szimpatikusabb leszel.
2023. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
88%

55

😅🤣🤣Há-há! Pontosan erted te, hogy mirol van szó! És végre kibökted. Szerinte alantas a futárkodás

2023. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 A kérdező kommentje:

# 53


tehát akkor egyetértessz hogy Mekis vállakozónak nem kell hamburgerárusnak degradálnia magát?


akkor mondd el kérlek hogy nekem miért kell?

2023. máj. 14. 12:58
 59/89 A kérdező kommentje:

# 56


az a fő irányvonal, de attól a tevékenységet akkor sem fogom leadni a vállalkozásomból ha már grafikából is bejön elég, mert alkalmazottnak ki tudom adni ahogy néha most is, és még egy kevés hasznom úgy is lesz rajta

2023. máj. 14. 13:01
 60/89 anonim ***** válasza:
100%

Mert a mekis vállalkozó több tucat embert rányít, nem magánválallkozó, hanem cége van. És megél belőle, nem kell neki futárkodnia mellette.

Nem egy ligában játszotok.

2023. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!