Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő szerint miért hazudok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő szerint miért hazudok, miközben az igazat mondtam?

Figyelt kérdés

Főállású egyéni vállalkozásom van, kreatív vizuális munkákkal foglalkozom, grafika, fotó, videó, de mivel még viszonylag kezdő vagyok 3 éve csinálom, ezért van partnerszerződésem a Foodpandával és a Wolttal is, hogy amikor szűkösebb hónap van, ezekkel nagyon rugalmasan, könnyű munkával kiegészítem a keresetem, ezek is vállalkozói munkák, ott sem alkalmazott vagyok, nem is lehetek.


Egy nő hazugnak nevezett mert a kérdésre hogy mivel foglalkozok a következőt mondtam:


"egyéni vállalkozásom van ami kreatív vizuális munkákkal: grafika, fotó, videó készítéssel valamint étel-, és kiscsomag kiszállítással foglalkozik"


Második randi nem lett mert megírta hogy ne hazudozzak neki mert látta hogy csak egy pizzafutár vagyok.


Női szempontból kérlek elmondanátok mit hazudtam?



2023. máj. 14. 10:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 A kérdező kommentje:

# 60


nem egy ligában ez érthető, de ő annak mondhatja hivatalosan magát ami?


de ha én egyéni vállalkozónak mondom magam, az hazugság?

2023. máj. 14. 13:07
 62/89 anonim ***** válasza:
82%

Imádom ezt. Annyira férfiakra jellemző ez a szándékos félrevezetés, aztán a sértődött, "de nem azt mondtam", csak mert ténylegesen nem olyan sorrendben jöttek a szavak. Bámulatos.


A másik meg, én ezért szoktam rákérdezni manapság, amikor mindenki koordinátor meg manager, hogy ugyan mégis mit csinál egész nap.


Nekem is van olyan ismerősöm, aki gyárban pakolgat dobozokat, és olyan kacifántosan tudja megfogalmazni, hogy azt hiszed, külföldi cégtulaj.

2023. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
83%
Te most valóban annyira ostoba vagy, hogy nem fogod fel, miről van szó? vagy másokat nézel teljesen hülyének?
2023. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
4%

"egyéni vállalkozásom van ami kreatív vizuális munkákkal: grafika, fotó, videó készítéssel valamint étel-, és kiscsomag kiszállítással foglalkozik"


51-es és többiek ezek hol magasabb beosztast sugallo mondatok mint ami a valosag????


Egyéni vállalkozás magyaran átalányadózó mert Katas nem lehet mert nem magánszemélyeknek dolgozik.

Önmaga főnöke, mert ő ad számlát és fizeti maga után a járulékokat és a tb-t es onmaganak ad fizetest de ugyanakkor lehetnek alkalmazottai is.

Irhattam volna azt hogy áfa körös, de irta hogy kezdő ők meg még nem szoktak olyan összeget keresni amivel már az afa körbe kell átlépni.


A cég nagyon nem ugyanaz. Fogalmi zavarok vannak nalatok de ez amugy szinte tobb kerdesnel is mar elofurdol. A valaszadoktol nem meglepo ez a stílus amugy.



Egy szóban elmondta aztán részletezte és még félre se lehet érteni mert ott a "valamint" szó, amivel jelzi hogy ezt is csinálja mellette keresetkiegészitésként vállalkozóként.


Az a hölgy aki nem érti vagy fáradtan összemossa a kettőt az kérdez, de akivel randizott az nem kérdezett pedig már bőven tudtak volna beszélgetni ennek kapcsán, mert izgalmas dolgokat csinál a kérdező és nemhogy nem monoton, de igen sokretu a szakmaja és még ezzel spékeli hogy futárkodik is es ebben a hölgy semmi fantáziát nem lát, hogy a kaját is hozhatta volna simán neki a srác vagy egy két érdekes történetet is mesélhetett volna neki az az ő baja majd lesz olyan aki értékeli.


Ha a Wolt-nál és a Foodpandanal grafikai munkat végezne akkor azt mondta volna simán hogy grafikus es nem lett volna ott az a szocska hogy valamint.


De irta, hogy nem csak grafikaval foglalkozik ezert helyesen irta hogy vizualis munka, de részletezte is a hölgynek hogy mi.


Ezért jeleztem hogy egyszerűbb lett volna csak azt mondania, hogy kreatív munka.


Egyebkent a prosti pelda amit irt valaki hulye pelda volt, mert ott eleve azzal a peldaval becsapni akarta az embereket. A kérdező a valosagot mondta, ennek a munkanak ez a neve nem becsapja az embereket ellentetben azzal, amit te irtal.


Aki meg beakarja csapni a masikat az csak addig tudná, mig rá nem jön az illető egy-két keresztkérdéssel.


A nagy valóság hogy az emberek a gyk-n nem ismerik ezt a szakmát és nem is érdekli őket és nem is akarják megismerni ezert egyszerubb probalni fikazni a masikat es lehuzni, mert hat egy indok hogy levezethessek mason a frusztraciojukat ahelyett hogy sportolni mennenek. Szép!

2023. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
74%
Én egyéni vállalkozóként bérnővérkedek. Tehát változó munkahelyre megyek műszakolni ápolóként. Akkor én most ápolónő vagyok, vagy vállalkozó?
2023. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
74%

"Egyéni vállalkozás magyaran átalányadózó mert Katas nem lehet mert nem magánszemélyeknek dolgozik."


De nekem mit számít, milyen adózási formát használ? Ezt ma tanultad, hogy feleslegesen meg kell osztanod?

2023. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 A kérdező kommentje:

# 63


de hát én egyéni vállalkozó vagyok főállásban, több fajta tevékenységgel foglalkozok. Időnként még alkalmazottakat is veszek fel.


Nem mondhatom azt hogy én egy pizzafutár vagyok mert nem vagyok, sem fő sem mellékállásban.


Sehol nem állok alkalmazásban.

2023. máj. 14. 13:21
 68/89 anonim ***** válasza:
4%

51-es nem a Wolt es a Foodpanda alkalmazza magyaran nem alkalmazottjuk, ergo ha azt mondja hogy pizzafutar akkor azt hiszi a nő hogy alkalmazott pedig dehogy. Ti nem ertitek.


Ott a kulcsszo hogy egyeni vallalkozo magyaran meg azt se sugallja hogy ove a Foodpanda vagy a Wolt mert az cég és nem vállalkozás. Vallalkozasba csinalja vallalkozasi szerzodessel.


Nekem volt ilyen chat partnerem szegeny akit mar elottem szerintem teljesen szetszedtek a chatelo emberek, mert senki nem ertette hogy mivel foglalkozik ezert mindenkinek csak azt mondta mar kinjaba hogy erdesz.Szerintem en voltam az elso olyan ember akinel fellelegezhetett mert mondtam neki hogy irja mi ha nem ertem majd kerdezek. De ertettem.

2023. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
4%

66 azert szamit mert ez a valosag es mert mindenki fereertelmezi szerencsetlen kerdezot, szerintetek, aki vallalkozo az biztos cegtulaj es ove a Foodpanda es a Wolt. 😄 Szerencsetlen kerdezo. Ti adtok hulye tanacsot neki meg osztogatjatok szegenyt.


Kerdezo tudd be annak hogy nem ugyanazt kerestetek es a holgy nagyon nem ott van ahol te majd lesz olyan aki nem fog felreerteni.

2023. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
87%
De baszki, senkit nem érdekel, hogy vállalkozik-e vagy alkalmazott. Az érdekli, mit csinál, nem az, hogy bért kap-e, vagy számlát állít ki.
2023. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!