Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek 30 felett miért kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek 30 felett miért kellene lejjebb adniuk az elvárásaikat?

Figyelt kérdés

Társkeresést illetően?


Társaságban beszélgettünk párkeresésről, és egy nagyokos pasi átvedlett tanácsadónak hirtelen és elmondta nagy leereszkedően hogy ő


"Ezt teljesen jóindulatból mondja és javasolja minden nőnek aki már betöltötte 30-at és még nem kelt el, de családra, gyerekre vágyik, hogy fogadjuk el hogy az álom pasit azt a 20-as éveinkben volt esélyünk megfogni, most már értsük meg hogy el kell kezdeni évről évre lentebb adni az igényeinkból egy kicsit.


És ha nem akarunk tényleg kifutni az időből akkor az a legjobb hogy ha a több tucatnyi barátzónába tett pasiból válogatunk. Igen ők már nem azok az álompasik akik gazdagok, sikeresek, és modell kinézetűek de fogjuk fel hogy így meglesz a vágyott boldog család és élet. "


Ez mi francról beszél???


Ilyen nem normálissal már találkoztatok ti is?



2023. máj. 19. 21:42
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
75%

"hogy köszöni az ajánlatot, de ő a 20-as nők közül válogat"


:D Álmaiban.

2023. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
35%

Pont ma gondolkoztam pont ezen én is férfiként. Közelítek 30-hoz. Karrierem most kezd befutni, kezd pénzem lenni, egyre több és több önbizalmam, külsőm.

Ahogy ezek a pozitívumok jönnek és jönnek, úg érzem egyre több nőnek jövők be. Már eljtutottam oda, hogy a kb. senki se keresből a 32-33 évesek nagyon vonzódnak hozzám. Nekik nem az előbb felsoroltak tetszenek, hanem hogy megbízható, kedves, értelmes, vicces, stb. vagyok.

Úgy vettem észre akkor kezdenek el rájönni ezekre az értékekre.

20-as lányok meg a külsőségekre mennek.

Most egy 30+os férfinak mindene meglesz általábana jó belsőhöz párosul a jó külső is mert végre fordíthat magára pénzt és időt.

Nyilván a 20-as nők közül fogok válogatni. Nem a saját korosztályomban.

2023. máj. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
65%
De nem kell vele foglalkozni. Egysìkú buta ember.
2023. máj. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
20%

"a magas értékű férfiak nem a 30+ hanem a 20-as nőket fogják választani"



Mondjuk ebben igaza van......



38F incel

2023. máj. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
79%

"20-as lányok meg a külsőségekre mennek." "Nyilván a 20-as nők közül fogok válogatni"


Tehát a felszínes lányok jönnek be, nem azok, akik más értékeidet is nézik. Pont ők fognak 2 év után otthagyni egy jobb pasiért.

2023. máj. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
39%

#18

Már a kérdés olvasásakor lejött, hogy a napi incel kérdést olvastuk.

2023. máj. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
80%

Annyiban igaza van, hogy attól általában menekülnek azok a pasik, akiknek van válogatási lehetősége, akikről ordít, hogy ketyeg a biológiai órájuk, és csak arra várnak, hogy valakit le tudjanak vadászni, aki jó lesz nekik tenyészetre.

A másik oldalról meg: aki igazán "magas minőség", az olyat is keres partnernak, és ennek kapcsán nem kor alapján válogat, hanem azt választja nyilván, aki megfelel ennek. A magát magas minőségűnek beállító szerintem csak álmodozik arról, hogy valami üres fejű dughatót kap a huszonévesek körében, mert az még meghülyíti a dumájával, meg amit vetít neki és anyagiakkal megfogja (amiből nem is biztos, hogy "juttat" a libának, csak használja, amíg jólesik, és őszintén: mennyire kell ahhoz h.ülyének lenni, hogy egy pasi olyan párt akarjon magának, akit a külsőségekkel fogott magának?!), mert egy minőségi harmincast, aki hasonló hátteret fel tud mutatni, annak vsz. többet kell virítani, mint lakás-kocsi-nagy duma...

2023. máj. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
81%
Mér kéne? Én biztosan nem adom lejjebb. Legfeljebb nem jön össze, de ez nem zavar. Nem létkérdés, hogy legyen valaki az életemben. Ettől fontosabb, érdekesebb dolgok is vannak.
2023. máj. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
68%
Van benne igazság. Csak ott téved az egész elmélet, hogy a magas értékű, nem családközpontú, későn érő típusú férfi válogathat 30 után. Hiszen nem állapodott még meg. A házasságra alkalmas férfit (és nőt is) a húszas évei elején elkapkodjak. Az igaz, hogy a férfiaknak a társadalomban 30 felett nő az erteke. Látom a férjemen, 32 évesen indult be igazán a karrierje, sármosabb lett, megferfiasodott, a nők elkezdték észrevenni, pedig soha le se tojták. :D de mivel megfelelően kötődő, monogám férfi, őt már rég nem érdekli a húspiac. Szóval az a baj, hogy egy 30 feletti nő az ilyen férfiakról csúszott le. Ilyen értelemben valóban kénytelen leadni az igényeiből, mert már szinte csak ezek a majmok maradtak, akik nem kellettek korábban senkinek, most meg le akarják verni a sérelmeiket.
2023. máj. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
61%

Én sem értek egyet vele, a "leadott igényekből" nem lesz boldog kapcsolat, házasság és család, csak szenvedés.

DE bizonyos szempontból igaza van, csak rosszul fogta meg szerintem. Az a férfi, aki kinéz valahogy, ápolt, igényes, normális gondolkodású, szerethető személyiségű, rendezett élet(vitel)ű, 30 körül és afölött már nem egyedülálló. Egy-két ritka kivétel akad, de azt megtalálni... Nagyon nehéz helyzetben van egy nő ilyenkor, ha házasságot és gyereket szeretne. Ettől még semmi jó nem származik a "leadásból", ez tény, sajnos túl sokan megteszik, és láthatjuk a példájukat...

2023. máj. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!