Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek 30 felett miért kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek 30 felett miért kellene lejjebb adniuk az elvárásaikat?

Figyelt kérdés

Társkeresést illetően?


Társaságban beszélgettünk párkeresésről, és egy nagyokos pasi átvedlett tanácsadónak hirtelen és elmondta nagy leereszkedően hogy ő


"Ezt teljesen jóindulatból mondja és javasolja minden nőnek aki már betöltötte 30-at és még nem kelt el, de családra, gyerekre vágyik, hogy fogadjuk el hogy az álom pasit azt a 20-as éveinkben volt esélyünk megfogni, most már értsük meg hogy el kell kezdeni évről évre lentebb adni az igényeinkból egy kicsit.


És ha nem akarunk tényleg kifutni az időből akkor az a legjobb hogy ha a több tucatnyi barátzónába tett pasiból válogatunk. Igen ők már nem azok az álompasik akik gazdagok, sikeresek, és modell kinézetűek de fogjuk fel hogy így meglesz a vágyott boldog család és élet. "


Ez mi francról beszél???


Ilyen nem normálissal már találkoztatok ti is?



2023. máj. 19. 21:42
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
82%
Én nem látom olyan kvára szebbnek őket az öregedéssel.
2023. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
10%

Oké, 70-80 évesen már nem. De 50 éves korukig csak egyre sármosabbak és vonzóbbak voltak mint fiatalon. És a legtöbb férfi ilyen.

A nők meg ahogy a kérdésben is szól, 30 évesen egy nő már kifutó kategória, ráncosodik, öregszik, ami a nőknek a legkevésbé sem áll jól. Bizonyos férfiaknak az őszülő haj, sőt akár a ráncok is jól állnak: utóbbira lásd Robert de Niro.

2023. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem van abban igazság amit mond. A probléma ott szokott lenni, hogy a nőknek nagyon magasan vannak sokszor az elvárásaik. Ebből nem visszavenni kell, hanem megvizsgálni, hogy mennyire reális amiket szeretnének. Sokan azt gondolják, alanyi jogon jár minden.


A pasi sértően, és lenézően fogalmaz igen. A barátzónás dologban csak részben értek egyet. Sok nő fel akar nézni a férfira, és kell külsőre a lehengerő férfi, aztán közben derül ki, hogy emberileg nem tud rá felnézni pl. de külsőleg megnyerő. Ez lehet egy tök boldog kapcsolat, csak akkor reálisabb azt mondani, hogy ő nem emberileg akart felnézni a másikra, hanem megjelenésre. Ez igaz fordítva is.


Nehéz téma. Szerintem ha megszeretsz valakit, akkor az elvárások is átértékelődnek. Egy személyt szeretünk meg. Nem jó, ha valaki a listájába szerelmes.

2023. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
87%
Figyu 42-es,ha ronda a pofád alapból is, sosem leszel jobb semmivel sem. És kevés pasas van, aki valóban jóképű.
2023. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
Mar ne is haragudj, nem szebbek a filmsztárok sem, csak van penzuk konditeremre, feherjeporra, vitaminra,kozmetikusra, 150 ezres parfumre, millios oltonyre es ne feledjuk a beverly hills-i villát és tobb luxusautót a garázsba. Meg a sztarsag, jo kapcsolatok, partik ahol lehet villogni. De ha ezt elveszed, maris zero. Valahogy nem latni 50 eves biztonsagi oroket, penztarosokat, hivatalnokokat, lakotelepi nyugdijas bacsikat topmodellekkel szaladgalni. Erdekes, vajba timikenek is addig volt jo a venember mig bekerult a tarsasagba, ott folyamatosan vadaszott, lett is most korabeli gazdag faszija. Rogan cilike is osszejott a ven rogannal, lett love, hirnev, plasztika, masodjara megengedhette maganak h korabelivel hazasodjon.
2023. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim válasza:
100%

#34 Nagyszerű, hogy úgy érzed tartasz valahol, ami viszonylagos, nyakamat rá hogy találnánk valakit aki hasonló stílusban leértékelné amit elértél. Az hogy azt gondolod semmim sincs az pedig azt mutatja, hogy a diploma nem jelent automatikus bölcsességet. Semmi szerénység nem szorult beléd, hogy lenézel másokat?! Ezt adod át az utódoknak?! Van saját lakásunk (persze törlesztőre), olyan munkám amit szeretek, több középfokú végzettségem (nem egyforma kézségekkel rendelkezik minden ember, nekem ennyi jött össze). Gyerek sajnos nem lett, ez egy másik történet.

A kérdezőnek próbáltam árnyalni egy picit a dolgot, mert a srác akit idézett eléggé általánosítva beszélt és sértően. (Amúgy mindenki válasszon olyat akire jól esik neki ránézni, én is csinos korombeli lányt "fogtam", pedig nem vagyok adonisz.)

2023. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
40%
46-os, nem én értékeltelek le, te értékelted le magadat, azt írtad, ha külön mentek a barátnőddel, semmilyen egzisztenciád nem marad, épp hogy magad el tudod majd látni. Férfiként. Gyk másról se szól, mint arról, hogy az összes nő élősködő és a férfit csak a pénzért szereti, semmire se jut egyedül, stb. Ne mondd, hogy nem látod! Na, én meg reflektáltam erre az általános vélekedésre, hogy a férfiak szerint csóró, élősködő nőnemű 40 évesként nemhogy nem kell partner hozzá, hogy legyen egzisztenciám, de másik két embert eltartok. Ennyit a sztereotipiákról.
2023. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
84%

"Oké, 70-80 évesen már nem. De 50 éves korukig csak egyre sármosabbak és vonzóbbak voltak mint fiatalon. És a legtöbb férfi ilyen."


Majdnem lefordultam a székről XD

2023. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
82%
40 ja a filmeken a színészek....de a valóság az hogy a 30 feletti pasik többsége is egyre szarabb.
2023. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
16%

Én 32 éves férfi vagyok és 23 éves a párom. Nem tudom mit kell hitetlenkedni azon, amit ez a férfi ismerős is mondott. Jó nyilván nem minden férfi teheti meg, hogy 10-15 évvel fiatalabb nők vonzódjanak hozzá, de a vonzó, rendben levő férfiakhoz fog vonzódni a fiatalabb nők egy jó része. Nekem is vannak bőven korombeli nő ismerőseim, van amelyik tetszik is, de aktívan nem keresnék párt közülük.


Egyébként ezek milyen válaszok, hogy "ne beszélj vele többé"? Ez normális szerintetek? Hogy akivel nem értünk egyet valamiben, arra megsértődünk és soha többé nem beszélünk vele? Így alakulnak ki a véleménybuborékok mindenben, hogy nem is hallunk már a sajátunktól eltérő gondolatokat, mert mindenkire megsértődünk, meg mindenkivel megszakítjuk a kapcsolatot, aki nem ért velünk egyet. Ez iszonyú káros. Addig tudom, hogy ép elmémnél leszek, amíg lesznek olyan ismerőseim, haverjaim is, akikkel nem értünk egyet, akár komoly dolgokban is. Akkor pedig már nem, amikor mindenkivel megszakítom a kapcsolatot véleménykülönbségek miatt.

2023. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!