Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek 30 felett miért kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek 30 felett miért kellene lejjebb adniuk az elvárásaikat?

Figyelt kérdés

Társkeresést illetően?


Társaságban beszélgettünk párkeresésről, és egy nagyokos pasi átvedlett tanácsadónak hirtelen és elmondta nagy leereszkedően hogy ő


"Ezt teljesen jóindulatból mondja és javasolja minden nőnek aki már betöltötte 30-at és még nem kelt el, de családra, gyerekre vágyik, hogy fogadjuk el hogy az álom pasit azt a 20-as éveinkben volt esélyünk megfogni, most már értsük meg hogy el kell kezdeni évről évre lentebb adni az igényeinkból egy kicsit.


És ha nem akarunk tényleg kifutni az időből akkor az a legjobb hogy ha a több tucatnyi barátzónába tett pasiból válogatunk. Igen ők már nem azok az álompasik akik gazdagok, sikeresek, és modell kinézetűek de fogjuk fel hogy így meglesz a vágyott boldog család és élet. "


Ez mi francról beszél???


Ilyen nem normálissal már találkoztatok ti is?



2023. máj. 19. 21:42
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, de 10-20 évvel öregebb, fiatalabbakra bukó hapsit bármely életkorban leakaszthat egy nő. 20 évesen egy 40es sikeres jokepu vallalkozot, 40 évesen meg egy 60 éves milliárdost. Itt hol fott le a kave 30 éves nőnek? Itt pont abban latom a leadast, hogy mindig ronda ven pasik nyomulnak mert nekik fiatalabb kell. Tehat a sikeres "jokepu" pasi csak a korabeli nonek sikeres jokepu pasi. A fiatalabbaknak csak sikeres pasi jokepu nelkul,mert hisz oreg. Ezert pont azzal adnak lejebb.legalabbis a vonzalombol.
2023. máj. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
83%
Nem érzem hogy le kéne adnom. Akinek huszonévesen még adtam esélyt most már szóba se állok vele. Ha nincs olyan pasi aki igazán megfelel akkor inkább leszek egyedül. Családot nem szeretnék, ilyen szempontból mindegy. Én se várom el olyan pasitól hogy velem legyen akinek csak nagyjából tetszem.
2023. máj. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim válasza:
68%
Ez a dolog nem ennyire egyszerű mint ahogy be van állítva. Isten óvjon azoktól a nőktól akik "donort" vagy "szponzort" keresnek. Bizonyos elvárásokból nem szabad leadni, ilyen például a tisztelet, a kommunikáció és a kedvesség, önzetlenség. Más elvárásokat csak felül kell vizsgálni. Az "elért már valamit" kijelentéssel ki lehetne zavarni a világból engem. Bolti eladó vagyok nem óriási fizetéssel, de a munkámat nagyon szeretem és úgy érzem jól tudom végezni. Ha hirtelen elhagyna a párom, önmagam fenntartásán kívűl nem igazán lenne egzisztenciám (az a kevés amit összeraktunk neki adnám). Az hogy ez ma sok ember szemében értéktelenné tesz, az egy szomorú dolog. 40/F
2023. máj. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
69%
33-as, inkább amiatt legyél szomorú, hogy 40 évesen sehol se tartasz. Egészséges férfiként. Én 40 évesen 2 kamaszt nevelek, etetek, ruházok nőként, valószínűleg mindketten a legtöbb gyk-s színvonala felett èlnek. És ehhez nem kellett támogatót talánom, tanultam hozzá, mindig jobbat, többet akartam, a semmiből levelezőn lediplomáztam családi háttér nélkül és eljutottam a szakmámon belül vezetői pozicióig saját erőből hátszél nélkül. Szégyellném magam, ha 40 éves koromra semmim se lenne.
2023. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
76%

Rengeteg 30-as no van, aki jobban nez ki, mint a fiatalabb. Ma mar annyi lehetoseg van arra, hogy egy no szep lehessen, gondoljunk csak a kozmetika, kremek fejlodesere, eletmodvaltas, kondi, mozgas aldasos hatasara... Eleg az, ha egy no igenyes, idot szan magara es mar jobban nez ki.


Ez a ficko valoszinuleg egy regimodi, aki azt hiszi, hogy 30 felett a nok elhiznak es elcsunyulnak. Nyilvan van az a reteg, aki valoban igenytelenebb lesz, de nyilvan nem mindenki. Szerintem nem kell lejjebb adni, nyilvan egy no sem fog egy olyan ferfit valasztani, aki elvarja, hogy kiszolgalja es lekezelje azert, mert mar "ven" es oruljon, hogy megfogta az "isten labat", mert egy ferfi hajlando vele szoba allni :D

2023. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

# 34


a sehol nem tartás alatt mit értessz?


és hogy semmilye nincs?


Mit jelentene az hogy tart valahol?

2023. máj. 20. 09:02
 37/51 anonim ***** válasza:
26%

Teljesen igaza van az ürgének. Jobban én se fogalmazhattam volna.

Kérdező, tanulmányozd ezt az ábrát, és rá fogsz jönni mennyire igaza volt ennek a palinak:

[link]

Bizony, attól még hogy a 20-as éveid elején faltak a pasik, a 30-as éveidben már lehet hogy egyáltalán nem ez lesz a helyzet, főleg a minőségi pasik fognak nagy valószínűséggel totál ignorálni már abban a korban.

Remek tanács volt ez ettől az embertől, én ilyen jó tanácsért pénzt is kértem volna, ha ő ingyen adta, akkor egy gentleman!

2023. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
27%

De jo, elokerult a csocsabra :)



Szerintem a ronda pasi akkor a legkelendobb, amikor legtobb a penze. Ha 70 evesen, akkor 70 evesen :)



38F incel

2023. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
80%
A pasik sem lesznek szebbek az idő múltán. Csak szeretik magukat ebben a hitben ringatni. Csak ki kell menni az utcára. Tele van elhízott, ráncos, löttyedt hímekkel, akik öreg apámra emlékeztetnek. A fogaik meg egyenesen gusztustalanok.
2023. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
0%

"A pasik sem lesznek szebbek az idő múltán. Csak szeretik magukat ebben a hitben ringatni."

Ja persze, ahogy Harrison Ford, George Clooney, Richard Gere sem lett vonzóbb... Nem láttál még romantikus filmet? Ilyen klasszikusat. Mindegyikben 15-20 évvel idősebb a férfi! Nem véletlenül. Mert a férfiak azok csak az idővel sármosodnak és egyre vonzóbbak.

2023. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!