Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha állami támogatást kapnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állami támogatást kapnának az incelek szteroidokra és fehérjeporokra, és kigyúrnák magukat, egyből kellenének a nőknek?

Figyelt kérdés
Ugye nőknél is csomószor van, hogy megcsinálják a mellüket, és egyből népszerűbbek lesznek. Fordítva is működne ez, vagy a nőknek más, nagyon magas igényeik is vannak?

2023. júl. 15. 17:25
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/123 anonim ***** válasza:
0%

90


Minket neveztek ennél jóval cifrábbnak is.

Gyakorlatilag egy incellel mindent lehet, azt teszel amit akarsz, boxzsáknak használhatod, levezetheted rajta a feszkót stb.

2023. júl. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/123 anonim ***** válasza:
0%

Csak a hülye nem látja, hogy ebből nincs kiút, arcfelépítés dönti el, hogy hogyan kezelnek, viszonyulnak hozzád.

Amit kimászásnak gondol valaki az csak az ő fejében van, ugyanannak fogják mások tartani, ugyanúgy fognak viszonyulni hozzá.

2023. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/123 anonim ***** válasza:
87%

#91:


Úgy kell nektek. Provokáljátok a társadalmat a degenerált “osszuk újra a nőket”, “vegyük el a nők jogait” stb. baromságaitokkal.

Nem tartalak áldozatnak, mert én és sokan mások is azok voltunk, akik nem felejtették el a múltjukat, de kivakaróztak ebből a szerepből és nem a társadalom bocsánatkérésére várnak, hanem magunk lettünk aktív, segítő része a társadalomnak.

2023. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/123 anonim ***** válasza:
0%

93


De ez csicskulás. A másik orcád odatartása?

2023. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/123 anonim ***** válasza:
87%

#94:


Nem, ezt úgy nevezik, hogy felnőtté válás és hogy élet. Megannyi más trauma jön még az életben; rokon halála, válság, háború, betegségek - mindezeket fitymálljam le, merthogy engem bántottak a suliban?


Nem mellesleg én tudom, hogy végezték a sulis zaklatóim. Gyesen vannak a második gyerekükkel a Mekiből 22/23 évesen elhízva, szétfolyva, élhetetlen szakmával/tanulatlanul.


Én ennek ellenére nagyon sportos, kiegyensúlyozott életet felmutatni tudó, széparcú lány lettem. De ezekért meg is küzdöttem mind, így magamat kárpótoltam ezekkel a dolgokkal, nem az élet adta ingyen.

2023. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/123 anonim ***** válasza:
0%

95


Hát a gond csak az, hogy mások nem válnak felnőtté, pont ugyanolyan férgek maradnak felnőtt korban is.

Leírtam miért társadalmi probléma ez.

Mivel szinten mindenhol ez a minta, vannak a tahók akik abuzálják a gyengébbeket, kedvesebbeket és rendszerszinten nem avatkoznak ebbe bele.

Akkor mit gondoljak egy ilyen társadalomról?

Nem akarok részt vállalni vele semmiből.

2023. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/123 anonim ***** válasza:
0%

Aztán meg a hallgató gyáva birka a legrosszabb, végig asszisztálnak mert gyávák a gyengébb pártját fogni, sőt gyakran az agresszorral nevetnek.

Ezeket még jobban megvetem, mert ők tehetnének ellene de nem tesznek.

2023. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/123 anonim ***** válasza:
91%

Te nem válsz felnőtté.


Én segítő szakmában dolgozom, napi szinten foglalkozom halmozottan hátrányos helyzetű kisgyerekekkel fejlesztés és oktatás szintjén. Nekem te merj arról magyarázni, hogy ki mihez asszisztál és milyen rászorulónak nyújt segítséget!

2023. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/123 anonim ***** válasza:
76%
*ne merj
2023. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/123 anonim ***** válasza:
0%

98


Az iskolai bullyinggal szemben semmit nem tesznek.

Amerikában heti rendszerességgel kell szétlőniük abuzált gyerekeknek osztálytársaik mert egyszerűen nincs más lehetőségüj.

2023. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!