Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha állami támogatást kapnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állami támogatást kapnának az incelek szteroidokra és fehérjeporokra, és kigyúrnák magukat, egyből kellenének a nőknek?

Figyelt kérdés
Ugye nőknél is csomószor van, hogy megcsinálják a mellüket, és egyből népszerűbbek lesznek. Fordítva is működne ez, vagy a nőknek más, nagyon magas igényeik is vannak?

2023. júl. 15. 17:25
 71/123 anonim ***** válasza:
63%

70, de miért attól, miért nem attól, aki bántott?

Elvégre a tettekért a felelőst kell felelősségre vonni, nem valaki tök mást.

2023. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/123 anonim ***** válasza:
69%
De mégis milyen alapon vársz el az egész társadalomtól bármit is, amiatt mert te iskolai bántalmazás áldozata voltál?? Teljesen irreális. Maximum attól várhatsz el bocsánatkérést, akik téged bántottak, senki mástól.
2023. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/123 anonim ***** válasza:
0%

71


A társadalom semmit nem tesz a bullying, kirekesztés ellen.


Mutass egy rendeletet amely ennek megszüntetése, felszámolása érdekében született?


Ki a hibás akkor tehát?

2023. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 anonim ***** válasza:
76%
73, akkor vezekelj, amiért anno kitörték a lábamat. Vagy az nem a te hibád?
2023. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/123 anonim ***** válasza:
79%
De a bullyingnak még mindig krvára semmi köze ahhoz, hogy naphosszakat sírtok itt végig, hogy osszuk újra a nőket, kiónozzuk őket, iktassuk a szexuális jogokat alaptörvénybe stb. Csak azért, mert te érintett vagy a bullyingban, a nőknek nem lesz kevesebb joguk szabadon párt választani!
2023. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/123 anonim ***** válasza:
0%

74


Én áldozat vagyok. Nem vagyok haszonélvező parazitája a társadalomnak.


Miért velem kezdenéd?

2023. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/123 anonim ***** válasza:
79%
76, nem veled kezdeném. A társadalom része vagy, így neked is kötelességed jóvátételt fizetni nekem.
2023. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/123 anonim ***** válasza:
79%
Mártírkodás lvl 999. Szóval életed végéig nyalogatni fogod a sebeidet és hangoztatod úton-útfélen, hogy te áldozat vagy, ezért körbe kell kvázi nyalni a hátsód? Hát ne haragudj, de erősen álomvilágban élsz. A bántalmazóidon kívül senki más nem tartozik feléd semmivel, főleg nem a nők "jóvátevő" szexxel.
2023. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/123 anonim ***** válasza:
75%
Ez a bullyingolás miatti jóvátétel nekem olyan ebben az esetben, mint amikor a hivatali papírokra beikszeli az amg mercis cigányvajda, hogy hátrányos helyzetű a romasága miatt, míg egy valóban mélyszegény család a szomszédjában nyomorog.
2023. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/123 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy de, haszonélvezői vagytok a társadalomnak. Mondd meg nekem, van-e annál nagyobb luxus, mint arra pazarolni az életedet, hogy gyakoris konteókat gyárts naphosszat - miközben az anyátok eltart sokatokat meglett 30/40 éves férfi létetekre? Ennél nagyobb parazitaság kevés van.
2023. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!